Neden darbe olayına inanmıyorsunuz da başbakanlık sistemi düşünüyorsunuz?

Sizi bu düşüncelere iten ne dir dün yaşanan olaylar bei çok ağlattı ama bu kadar yalnış düşünceler neden?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkğ herşey çok fazla planlı ilerledi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Garip insanoğlu o yüzden

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Darbe böyle olmaz da o yüzden bu kadar. Sistemli düzenli işleyen bir askeriye acemice bir darbe yapmaz

1|0
    0|0
    • yav he heeee sizin gbilere laf anlatmak deveye hendek atmak kadar zor

• Darbe böyle m olur sence ulan kahbe sen makyajını yapıpı erkeklerle yatarken ben bitliste terörristlerle çatıştım sürtükkk hergün annemi arayıp helallik istedim senden m öğrencem neyin ne olduğunı git kime vurduracağını düşün sen burada yazmakla vatan kurtulmuyor

• Ya yuksek asketi şuraa var ağustosta adiler bilerek bunu yapti ki elleti kollari kirilmadan birseyler yapabilsinlera ama Allah izin vermedi

0|0
    0|0
  • İkiz kuleler düştüğünde neden Amerika yaptı dendiyse , muhtemelen buda ayrı bir filmin aynı hikayesi diye düşünenler de olabilir.. Yanlış düşünceden bahsediyorsun doğrusu neydi ki

0|0
    0|0
    • Askeri darbe bu

• Bu kırmızı işe Şuda beyaz ! Yani demek istediğim farklı isimler koyabilirsin olayın ismine , neticede hepsi renk.

• Böyle sağı solu bombalamak yerine Tayyip Erdoğan ı öldürseler darbe gerçekleşirdi. Çok acemice bir plan sadece kargaşa çıkardı o kadar. Darbe yapıyorsan en çok zarar vereceğin yeri vurursun.

0|0
    0|0
  • Kimin ne bok yediği belli değil

0|0
    0|0
  • Darbe iktidara bsksnlara vekillere valilere yapilir bogaz koprusune trtye degil

0|0
    0|0
  • Çünkü çok belli oyun olduğu olan ölenlere oldu

2|0
    0|0
  • Çünki fesatlık düşünmekten kalpleri kararmış

0|0
    0|0
  • Selaya saçmalık diyen zihniyetler de var

0|0
    0|0
  • 500 kişilik darbe yemek verilse en az 1000 kişilik verilir

0|0
    0|0
  • Tayyip'in kaç tane yalanı ortaya çıktı demekki artık güvenmeyenler de var. Başkanlık için yapmayacağı şey yok ya başkanlık ya kaos lafını unutmadık

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• darbede o tank o adamların üstünden geçerdi, öylece durmazdı

2|0
    0|0
  • Darbe boyle olmaz cunku yavrucum

0|0
    0|0
Yükleniyor...