Kapat

Bu askerleri öldürenleri (kafa kesin vs) protesto neden etmiyorsunuz?

Haklarında tutuklama kararı çıkmalı! Mehmetciğin canı bukadarmı kıymetsiz! Askere kıyana kıyılmalı ! Elini kolunu sallıyarak ortalıktamı dolaşcak bu pislikler? Birşeyler organize edilsin! Siz olsaydınız katılırmıydınız?
Not:. Biri organize etsin birşeyler toplanalım.

• Katılırdım
    82%(14)76%(25)Oy Ver69%(11)
  • Katılmazdım
    18%(3)24%(8)Oy Ver31%(5)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:

1|1
5|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Görüntü gözümün önünden gitmiyor resmini gördüm :(((
    Vicdansız cahil pslik nasıl yapabilir böyle bişey ve kimse bunu konuşmuyor nasıl olur ya ben şok oldum gerçekten tutuklanması lazım olamaz böyle şey niye bunun üstüne gitmiyor kimse görmemezlikten geliyorlar?
    Bunun protesto edilmesi lazım kesinlikle!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• işin en komiğide suriye'li adamın tekinin belediye binasında Allahuakbar diye bizim askerimizi kovalamasıydı.

1|0
    0|0
  • Peki 1980 darbesinde Ankara Mamak ceza evindeki tutuklulara insanlığa sığmayacak işkenceleri yapanda asker di bunu biliyor musun
    Bilmezsin ama o olayları yaşayan , o Ankara Mamak cezaevinde kalan
    Ozan Arif anlatmış bunlar
    Ozan Arif c5 koğuşu nu iyi dinle
    Gor o askerlerin darbe sonrası insanlığını

0|0
    1|0
    • Bu askerler suçsuz! Bunu yapamazlar!

• Evet darbe değil di darbe teşebbüsü Şükür ki
      Darbe yapılmadı ki

• Doğrular açıyor insanın canını kolay kabullenemezsin egon zorluyor
      İyi geceler küçük

• O kafa kesen aşşağılık cahillerin allah bin belasını versin.

2|0
    0|0
  • Haberin kaynağını araştırmadan götünüzden gaz atar gibi atıyorsunuz Sizin kafa kesme olayı dediğiniz olay 2006 yılında bir askeri aracın kazası sonrası refüje başı gelen askerin resmi hangi tv kanalında gördün bu haberi hangi gazetede okudun.. Hee gazete ya da haber seyrediyorsan tabi bırakın bu sürü psikolojisini be araştırın biraz

0|0
    0|0
  • Sen ettin mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Katılıyorum #askerimedokunma

2|0
    0|0
  • Katılırım. Onlar kim ki askere el kaldırıyor.

2|1
    0|0
  • İstedikleride bu zaten bizim gibilerde meydana inerse şeriatçi köpeklerle iç savaş çıkar arada hiç görmediğim sakallıları meydanlarda gördüm durum vahim

0|0
    0|0
    • Her sakallı cani değildirki? Tehlikeli olabilir ama.. bilemedim hakkımızı savunmalıyız aslında.. : yazık o askerlere içim almıyor

• Bahsettiğim bu değildi kardeşim

• Çünkü bu haberin gerçekliği ispatlanamıyo

0|0
    0|0
    • 😔😔😔😔😔😒

• Haberlerde bütün linç girişimleri gösterildi. ama böyle bişey hiçbiyerde yok yani. eğer doğruysa ecdadını s*keyim o insan müsvettelerinin. he yalansa eğer bu da çok ciddi suç olmalı çünkü halkı yine halka düşman etmektir bu.

• Evet! Insallah yalandir!

Yükleniyor...