Hiç ailenizden nefret ettiniz mi?

Aileniz, akrabalariniz... Hic nefret ettiğiniz oldumu? Olduysa nedendir?

0|0
32|19

En İyi Erkek Görüşü

• Akrabalarımiz biz dünyaya geldiğimiz andan itibaren bizim hayatımızda oluyorlar. Amca Hala teyze dayi yenge vs.. zaman içinde bunların bizim için hiç bir şey ifade etmemeye başlıyor. Hatta sadece 2 tane bayramda Hatirlamaya ya da Nisan düğün askere gitme sünnet gibi olaylarda karşımıza çıkıyorlar. Genelde yüzde 60ı fesat olup bizim arkamızdan konuşuyorlar. kendi kızlarına çocuklarına toz kondurmayip hep bizi elestiriyorlar. ve doğal olarak da sonra biz akrabalarımizi hayatlarimizdan çıkarmak zorunda kalıyoruz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Annemi de babami da sevmedim hic
    Hep ezdiler hordular bana diger kardeslerim hicbirine boyle degildiler onlar memur oldu ben ev hizmetcisi
    Dahasi onlar yuzunden evlenemedim oyle yakisikli kariyerli kismeti onlar tepti sebeb onlar
    Simdi de sefil ac yasli bana kismet oluyor onla evlenmemi bekliyorlar ya da sakat adam ya da kulagi zor duyan adam
    Uzuliyorum
    Kardesim benden kucuk evli
    Keske ailemi secebilseydim
    Baskasi ya kizini nasil zengin tahsilli afama pazarliyor sasiyorum

2|0
    0|0
    • Herseyi evlilik olarak görme. Ailen kötüyse Sen geleceğini iyi ve mutlu bir şekilde gecirmek istiyorsan bunu insanlardan bekleme. Kendi Mutluluğunu kendin yaratmaya çalış. bir erkeğe güvendiğin de zaten Seni aldatacak. O yüzden haline her zaman şükür et. Mutluluğun nerden ne zaman geleceğini asla bilemezsin. Ve her gecenin ardından güneş tekrar doğar

• Tamam bana da şimdi bildirim Geldi Kardesim

• Sen bana takip isteği gönder burda başka birinin sayfasında konuşmak hoş olmaz.

Erkekler Ne Diyor 18

• En değerlilerim özellikle kardeşim :( :'(

1|0
    0|0
  • hayır nefret etmedim

1|0
    0|0
  • Etmem naparlarsa

1|0
    0|0
  • Akrabalarim bize gelecekti hazirlandik hepimiz yemegi felan hazirladik. Sofrayi kurduk misafirler geldi actik kapiyi sohbet felan ettik biseler izleyip yemege gectik yemeklermizi yemeye basladik biseler ictik ve misafirler geri evine gitti

1|0
    0|0
  • Bazı akrabalardan

1|0
    0|0
  • aileden değil babadan ettim

1|0
    0|0
  • ettim nedenini boşver

1|0
    0|0
  • Beni kıyaslamaları nedeniyle nefret ettim

1|0
    0|0
  • evet dün mesela

1|0
    0|0
  • Babamdan oldum olasi nefret ediyorum

1|0
    0|0
  • Bazen kendimden bile nefret ediyorum gerisini sen düşün.

1|0
    0|0
  • bir kere oldu

1|0
    0|0
  • Lisede agir ergenken genelde oyle isyan ederdim. 😅

0|0
    0|0
  • çok ettik

0|0
    0|0
  • Ediyorum zaten.

0|0
    0|0
  • Etmedik

0|0
    0|0
  • akrabalardan ettiğim oldu

1|0
    0|0
  • be my lover be my lover..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...