Arkadaşlar sizinde bu olaydan sonra psikolojiniz bozuldu mu?

Dün gece sabah 6 ya kadar uyumayıp haberleri seyrettim. Bir sürü ezilen kanlarla dolu insan gördüm o ateşleri tbmmyi taramaları esir almalı gördüm bu gün çok koydu bana o masum insanların ölmesi. Hayattan aldığım bütün zevk bitti. Kahvaltıyı bile yapamadım çok psikolojim bozuldu. Abi tbmm yi türkiyenin kalbini vurmak bombalamak hemde kendi üşlkemin insanı.. bilmiyorum..

Güncellemeler:
İlerde bizde askere gidicez birader bizim zamanımızdada mı böyle olacak

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bende çok etkilendim kapı sesinden korkar oldum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Milletçe gerildik korkusu, paniği, üzüntüsü, kayıpları çok sarstı beni de özellikle Ankara'yı çok düşündüm sevdiğim kişiler var o şehirde benim meclis falan umurumda olmadı bir yerden sonra masum insanlara zarar gelmesinde isterlerse meclisin içindekileri bile telef edebilirler problem değil geçmiş olsun Ankara ,

1|2
    0|0
  • Psikoloji falan kalmadı. Yüzümü güldüren tek şey 4 aylık yeğenim oldu. Stresten ve üzüntüden zaten yemekten kesildim. Çok acıktığım için bir şeyler yiyebildim en son o kadar. Dilerim her şey en kısa zamanda düzelir ve ülkemiz rahat bir nefes alır.

1|2
    0|0
  • aynen hepimiz :(

2|1
    0|0
  • ülkenin nereye gittiği belli değil. Halkı halkada kırdırdılar ya helal olsun.

2|1
    1|0
  • Halen kendime gelemedim. Yarım yamalak 3/4 saat uyku sonra işe gidip 6'da kapanış anonsuyla eve gelmek ve kaldığı yerden haberlere devam. Siyasiler bizim gözümüzle olaya bakamıyor çünkü onların vicdanı yok. Olan milletimize oldu.😓

0|1
    0|0
  • Üzüntümü kelimelere dökemiyorum

0|1
    0|0
  • Gökyüzünden her ses geldiğinde kulağımi kapatiyorum

0|1
    0|0
  • çok etkiledi..

0|1
    0|0
  • Aynen bende kötüyüm. Moral yok

0|1
    0|0
  • Allah yardımcımız olsun...

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim bir dizi izliyordum gece gündüz çok sevmiştim onu bile izleyesim gelmedi bende dün gece sabah 5 e kadar uyumadım bugün tüm gün haber izledim o askerlerin videosunu izledim çok koydu

Bu da benim sorum oradaki videolar beni mahvetti :'(

www.kizlarsoruyor.com/.../q5387193-hala-olanlarin-etkisinden-cikamadim-ya-siz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet üzüldüm

0|1
    0|0
  • Bozulmadi

0|0
    0|1
    • VATAN HAİNİMİSİN

• Klavye artisti kaybol 😂

• Özele geçelim istersen?

• Halk korkmadan milleti kurtardı ülkeyi satanlar tayibbe çocuk gibi laf atma peşinde ya insanlar birşey yapmasaydı tüm tsk oyuna gelseydi milletin köpeği olurduk dün gece karşımdaki adam ben asker olucam diyip dalga geçti bizim içimizden ekmek yiyen adam bugün gelmiş bu bayrak hepimizin diyor şerefsizlik resmen o bayrak en çokta evde oturanların değil tüm millet beraber olduk hala neyin peşinde koşuyorlar

0|0
    0|0
  • aynen kardes hel esonra birde askerleri de gorunce. herseyim dengem bozuldu. ben 6 yi birak butgun gun uyumadim hala ayaktayim

0|0
    0|0
Yükleniyor...