Anne-Baba olmanın zorlukları nelerdir sizce?

Gündemle ilgili soru sormadım evet. Zaten halk olarak yeterince gerginiz herkes diken üstünde bari biraz ortamı yumuşatalım. Çünkü keskin sirke küpüne zarardır. Evet Anne-baba olmanın zorlukları ne olabilir sizce?
Anne-Baba olmanın zorlukları nelerdir sizce?

1|0
27|2

En İyi Kız Görüşü

• eğlenceli görünen fotoğrafar ama insanın başına gelince o kadar da eğlenmiyorsun :)
    - yeni boyadığımız duvarları 4 farklı kalemle boydan boya çizen küçük oğlum, ama ben nerden bileyim diye kendini savunduğunda ve boya izleri kesinlikle çıkmadığında;
    - büyük oğlum, ağzına doldurduğu suyu "acaba ne yapacak" diye baktığım anda laptobun klavyesi üzerine boşalttığında;
    - yine küçük oğlum deri koltuktaki küçük bir çentiği minik parmakları ile kazıyıp kocaman bir yara açtığında,
    - büyük oğlum eline aldığı midye kapak telefonumu çat diye büküp kırdığında,
    - birbirleri ile kavga edip kim haklı diye beni hakem tuttuklarında,
    ve daha pekçok yaramazlıklarında gülmemiştim. Şimdi yazarken gülümsemiş olmam, o anda başımdan aşağı kaynar su dökülme etkisini unutturmuyor :))

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Onun bir gülüşü, tüm zorlukları yok eder.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• bisürü sorumluluk

2|1
    0|0
  • Ay fotograflar soguttu ebeveynlikten asd

0|1
    0|0
  • Kardeşime baktığım için başlı başına çok zor bir iş gibi geliyor

0|2
    0|0
  • Kendi hayatindan vazgeciyorsun bikere gelmis oldugun dunya da kendi yasamindan vazgeciyorsun yani anne olmak ahmaklik benim icin

0|1
    0|0
  • Fotolarda gayet acik bence :))

0|1
    0|0
  • annemden bildiğim kadarıyla çocuğun için geri kalan herkesi karşına alman gerekebiliyor

0|1
    0|0
  • Terledi mi diye peşin de kosarsin
    Her. an bir. gozun onda olmalı
    Dusup te bir yerini mi incitecek diye yüreğin ağzına gelir
    Ama bütün bunlara rağmen onun bir gülüşü yorgunluğu alır gider

0|1
    0|0
  • Fotoğraflar çok tatlı ☺☺

0|1
    0|0
  • Bence zorluğu sadece anne aliyo. Büyütmek dogurmaktan daha zor olduğu icn anne hergün dha çok yorucu ve zahmetli günler geçiriyor ama herşey bebeğin bir gulusune bakar çünkü anne o gülüşü gördü mu tüm yorgunluğu gidiyor. Bebekler herzaman annelerin ve babaların En mutlu Varliklaridir...:)

0|1
    0|0
  • Bakiyon buyutuyon sonra sana cemkiriyo bagriyo falan

0|1
    0|0
  • Ay evlilik güzel çocuk korkum hep var fotoları görünce yine dedim

0|1
    0|0
  • Anne baba olmak zor çocuğun ile bazı şeyleri öğreniyorsun

0|1
    0|0
  • onları nasıl bir dünyaya getirdiğinin farkında olman

0|1
    0|0
  • Dördüncü resimdekiler ben ve kardesim olabilirdik😅 Her daim kutsal bir itifak vardir aramizda😂😂😂

0|1
    0|0
  • çocuğa edep, adap öğretmek en zoru

0|1
    0|0
  • Tek kelime, fedakarlık.
    Hep veriyorsun, çok zor meslek.

0|1
    0|0
  • Başlarım lan onların zorluklarına :D

0|1
    0|0
  • Resimler gayet açık kanks

0|1
    0|0
  • En büyük zorluğu gece uyku bölünmesi olsa gerek ve hasta oldukları an

0|1
    0|0
  • Bence çok güzel bir duygu. Sevdiğin kişiden çocuğun olmasi ve beraber büyütmeniz çok güzel bir duygudur bence. Zorluğu bakarsan bu hayatta her şey zor kolay olan bir şey var mı ki sanki

0|1
    0|0
  • Çocuğunu korumak bence

0|1
    0|0
  • en büyük zorluğu saygı terbiyeyi aile saygısını verebılmek cunku gunumuzde herkes bunu basaramıyor

0|1
    0|0
  • bilemedim çok var :))

0|1
    0|0
  • Dişardaki olayları çoçuklara yansıtmamaya çalışmak

0|1
    0|0
  • 4 normal, 3 de affedilebilir de 1 ve 2 ne ya. Allah dogacak cocuklarima akil fikir versin, boyle cocuklar olmasinlar

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

• Oww fenaa olmadım ama fena :P

0|1
    0|0
Yükleniyor...