Bu negatifligi üzerimizden nasıl atıcaz?

Bazılarımızın siniri bozulmus, bazılarımız hala cok üzgün üzerlerindeki kötü hissiyat var, psikolojik rahatsızlar beliriyor, biliyorum zor ama bunu bukadar büyütmeyin birazda pozitif bakın olaylara pozitif olsun, herkeste bir negatiflik üzülmeyin yaradan mazlumların kulunun yaninda olur bol bol dua edin, hayirlisi olsun mutlu sevgi ile saglikcakla kalin arkadaslar

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Cidden moralim cok bozuk ise gidesim bile yok

0|1
    0|0
    • evet benimde moralim cok bozuk birikti birikti hersey üstüme geliyo artik ama sabir etmeliyiz dua etmeliyiz birbirimizi motive etmeliyiz bugünüde atlaticaz gecici bu millet neleri atlatti, insanlarin morele ihtiyaci var herkes üzgün nereye gitsem mutlu insani bulamiyorum artik :(

• aman bosver ya takma su videoya baksana :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Benimde moralim çok bozuk. Kafamı dağıtayım diyorum ama her seferinde o erler geliyor aklıma...

0|1
    0|0
    • köyünüz varsa oraya gidebilirsin kafa dagitmak icin iyi gelir, burda sürekli olaylari hatirlatiyorlar psikolojin bozulmasinda, milletin psikoloji bozuluyor bu cok üzücü birsey ayni suriye gibi milletin kimyasini psikolojini bozuyorlar buna izin vermemeliyiz, bende üzgünüm morelim bozuk ama asiri derecede morelimi bozamam bugünlerde gecer bu millet neler gördü atlatti üzülmeyin

Yükleniyor...