Bu konu hakkinda ne düşünüyorsunuz?

Darbe olayında askerler suçsuz yere millete düşman olarak gösterildi darbe olayindan haberleri bile olmayan askerlerimiz hic yere suçlandı?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• asil senaryoda bu ha masum askerler kopruye tanklarla suruldu... tatbikata bak bak... neyse biz ordumuzu seviyoruz... bu cocuklari buraya surup hain yunan tohumlarini yarginin karsisina cikartilip gerekli cezayi hatta vatandasliktan cikartilmasini temenni ediyorum...

0|0
    0|0
    • Ama askerlede basindakilerden emir alıyorlar ben bir yerde duydum yalan vaadlerler kaldırmışlar çünkü

En İyi Kız Görüşü

• kurunun yanında yaşta yandı malesef

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yine Darbe olacak. Bu sefer Bütün TSK Kenan Evren in yaptığı gibi yönetime el koyacak. böylece şeriat isteyen O r o s p u cocuklari Türkiyenin İran gibi yönetilmesini Osmanlıyı göremeyecek. ATATÜRK'ÜN KURDUĞU TÜRKİYE CUMHURİYETİ Her zaman Var olacak. Biz de ASKERİN VE TSK NIN yanında olmaya ölünceye kadar devam edeceğiz.

0|0
    0|0
  • Tayyip in senaryosu. ama komik ve trajik bir senaryo. tutmadı şimdi ona yaniyordur şehitlerimize değil. Onun için şehit dediğin nedir ki ha beş ha sekiz.. kelleden ibaret

1|0
    0|0
  • Sorumlusu hukumet

1|0
    0|0
  • Saçma sapan konuşmayın askerin suçu yok vatan haini orosbuçocuklarıı varya hani. Meclisi bombalayan halkın üzerine ateş açan köprüde insanları öldüren amcıklarr varya işte onların anası sikilecek

0|0
    1|0
  • Filler çarpışır çimenler ezilir

0|0
    0|0
  • Devletin suçlu olduğunu öğrenmi olduk şrefsizler

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...