Bugünü Demokrasi Bayramı ilan etmek Lazım değilmi?

Gerçi bu darbe girişimi 17 temmuz da sabaha karşı yapılıcakmış ama istiğbarata sızdığı için erken başlatmışlar. Sizcede Bayram kutlaması olarak tarihe heryıl uygulamalı değilmi?

Güncellemeler:
15 temmuz kurtuluş bayramı ilan edilmeli mi
Demokrasi Bayramı olsunmu?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• 161 insan öldü, askerler katledildi polisler şehit oldu. Meclis bombalandı, üstümüzden f16lar geçti, elimiz kalbimizde bekledik, hala bekliyoruz. Bunları her sene hatırlayıp kutlamak isteyen varsa buyursun kutlasın.

1|0
    0|0
    • kurtuluş savaşı dahada zordu. onlar şehit kardeş onları anmakta bayramla olur

• @vceneviz ama bir olasılık için insanları linç etmek ne kadar doğru bilemiyorum. Artık her olayda olduğu gibi günahını sevabını allah bilir

• Birebir İstanbul'da boğazın orada bir insanın yazdıklarını söylediklerini gördüm duydum Her ne kadar emir altında olsalar da halka ateş açmış sıkmışlar polislerin teslim ol çağrısına uymayıp polise de ateş açmışlar ki bunlar medyaya hiç yansıtılmamış görüntülerde tomaya ateş açan tankı duymuşsundur o anda bahsettiğim kişi oradaymış tank toplam 3 ayrı hedef vurmuş ve o tank ateş almadan önce insanlar üzerine yürümüş askerler erler orada ateş açmış bilmezden kandırılarak gelirsin anlarım, Halkın karşısında bulursun kendini hadi ne yapacağını bilemezsin onuda anlarım ama komutanların vur emirini yerine getirmek halkına saldırmak ateş açmak bunlar göz yumulacak şeyler değil dediğimiz gibi herkes aynı şeyi yapmadı orada ailesini bir çok yakının yaralandığını gören hatta öldüğünü duyan insanlar oldu insanalrın gözünün dönmesi aslında normal. Ama keşke böyle bir şey olmasaydı demem o ki bazıları hak etti.

• Öyle olmuş zaten

0|0
    0|0
    • mecliste oylanmadı daha. 23 Nisan gibi her yıl kutlancak bayram ilanı için meclisten %99 oy alınması gerek

• Anladım sagol

• Edilmedi mi zaten 😑

0|0
    0|0
    • 23 Nisan gibi her yıl kutlancak bayram ilanı için meclisten %99 oy alınması gerek

• Edilir bence onemli bir gun ve zafer

• hüzünlü bir bayram gibi olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 161 insan öldü be ne bayram

1|0
    0|0
    • zaten bayramda bir savaşın kazanımıyla şehitle olur. kafan iyimi kardeş onlar şehit

• Anım günü olur bayram olmaz. Ölenlerin ruhları için yapmayın bari yazık ya

• özgürlük bayramı olabilir

0|1
    0|0
  • ikinci cumhuriyet bayramımı

0|1
    0|0
  • evet haklı

0|1
    0|0
Yükleniyor...