Selalar hiç susmuyor?

20-25 kez okunmuştur. Yarım saatte 1 okuyorlar biraz abartılmadı mı sebebi ne?

Güncellemeler:
Okunmasına lafım yok dünden beri yarım saat arayla okunmasını garipsedim

0|0
24|17

En İyi Erkek Görüşü

• Tayibe hizmet ve destek biktim ya dini kullanıp çalmak halkı katletmek o kuranı kerim de yazıyor mu?
    Halkı menfaatleri doğrultusunda ölüme göndermek kuranda yazıyormu?
    Ya bu halkın en büyük sorunu kurani kerim mealidir. Mealli imam hatipli daha gusül abdesti nasıl alınır bilemyen imamlar bile daha okuduğunu inanmıyorum. Tek dertleri maaş para zulme sessizlikleri

0|1
    3|2
    • Gezi parkında halk neden ölüme gitti sence?

• @dumencihaydar önce ağaç bahanesiyle sonra din daha sonra siyaset meydanı oldu 3 amaç

• Bunlara uyup oraya giden kimse yok.. Bilmeden konuşuyorsun.. Oraya gitmelerinin sebebi hükümeti hasara uğratmak... Ama inandıkları şey uğruna asi oldukar... Herkes çağrı yaotı öeydanlara diye?

Şimdi devlet milletine seferberlik çağrısı yapıyorsa bumu suç oluyor? Saçmalamayın be. İşin kuranla dinle bir alakası yok. Adamlar darbe yapıyor la darbe... Sessiz kalınırsa bundan herkes zarar görecek.. Tayyip gidiyor diye el ovuşturuyorlar ne olacağını bilmeden.. Tepemizde uçaklar gümbür gümbür geçiyor sen duydunmu bunları? Yaşadınmı?

En İyi Kız Görüşü

• Abartilmak mı? Kaç kişi öldü haberin var senin dimi?

3|0
    0|0
    • Yalnız cenaze için okunmuyor sela ;)

• @Maldini22 cenaze için sela okunması gerekmiyor. Ben onu kastetmedim. Farkındaysan arkadaş abartilmadi mi demiş?

• doğru abartıldı. hatta abartmayı bırak sela gereksiz zaten böyle bir durumda. ölen biri varsa cenaze için sela okunur benim bildğm budur. mitinge shova cenaze okunmaz.

Erkekler Ne Diyor 16

• burada sustu

0|0
    1|0
  • Dün gece öyleydi, şimdi ezandan önce okuyorlar. Kimse ne olacağını kesdiremiyor, yeni girişimler olma ihtimaline karşı halkı uyanık tutmaya çalışıyorlar.

0|0
    0|0
  • Her gün şehit verildi o zaman nerdeydi bu sela okumalar felan. Nerdeydi bu halkın tepkisi.. Cahil çok memlekette ne fayda ne desen boş

0|2
    1|1
  • Yeni bir girişim olması muhtemel olduğuniçin çağrı yapılıyor. Ama sanmıyorumki olsun. Hepsini aldılar..

0|0
    0|0
    • Hayır tam tersine durumun kontrol altında olduğunu belirtmek için sela okunur
      Çünkü darbe girişimi sırasında yetkiler alınır , iletişim kesilir ve camiler kullanılamaz hale getirilir

• @AHSAHS bunu zaten başaramadılar... Asker tatbikat sanıyordu gerçeği öğrenince teslim oldu hepsi... O il dün bitti

• Bir de bu korna çalan salaklar

0|1
    2|0
  • Tayyibin itleri bunlar. Tayyibe peygamber de der bu camideki serefsizler

0|4
    5|1
  • Normal

0|0
    0|0
  • Jet sesinden iyidir.

0|0
    0|0
  • Bugün okunmamalı bence

0|0
    0|0
  • Abartı değil halkı bir nevi galeyana getirmeye çalışıyorlar durum kontrol alıntda diye biliyorum

0|0
    0|0
  • dini duygular nasıl sömürülüre örnek

0|0
    0|0
  • Haklısın canım

0|0
    0|0
  • Yok okunsun

0|0
    0|0
  • düğün sesi duymaya tercih ederim bu ne bee😫

0|0
    8|4
  • Tamamen psikolojik bir savaştır. sela = ölüm çağırışımını kullanarak halka korku salmayı hedeflediklerini düşünüyorum. Günlerce defalarca tekrarlatarak halkın psikolojisini yıpratacak ve kurtuluş olan başkanlık sistemini önümüze sunacaklardır.

0|0
    0|0
  • Dün sabaha kadar susmadı çok ürkütücü olmaya başladı hele bir imam vardı hiç susmadı... Sabaha kadar ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Burda o kadar okumadılar ama haklısın eğer o kadar okunduysa ve imamın sokağa çıkın ülke kuşatılıyor demesi :((

1|0
    0|0
  • Show yapiyorlar iste tamam insanin duygularini harekete geciriyor ama biraz showa donustu bu iş..!

0|0
    0|0
  • benim olduğum yerde gece ve sabah 1 kez okundu sonra bıraktılar

0|0
    0|0
  • Müslüman ülkedesin memnun değilsen çeker gidersin Ya Allah Bismillah Allahu Ekber.

3|1
    0|1
  • Meydanlara çağırıyorlar işte halkı bugúnde okunur yarın normale döner sanırım

0|0
    0|0
  • Okunsun ne olacak? Rahatsız olduysan pencereni kapa.

2|0
    0|0
  • 161 şehit 1441 yaralı var.161 şehidimiz 1441 yaralımız var. köprüde kafası kesilen askerlerimiz , ölmüş ve yaralısivil insanımız var. ölen polisimiz var.
    sebebi bu.
    tarih tekerrürden ibarettir.
    tarihe şahit olduğumuz bu günde;
    Tanrı Türk'ün yar ve yardımcısı olsun.

0|0
    0|0
  • Abartılmıyor

2|0
    0|0
  • Cuma ve ölüm dışında okunan sela birlik çağrısıdır İslamiyette.

0|0
    0|0
  • Okunsun ne var?

1|0
    0|0
  • Garipseme duygulan sevin zoruna gitmesin.

1|0
    0|0
  • sebebi cihata çağrı :D daha çok kafa keselim demek

0|1
    3|0
  • Şehitler için okunuyor

1|0
    0|1
  • Abartıldı bencede * burda 3 4 kez okundu o kadar değil.

0|0
    1|0
  • Sen ölen insanların ne halde öldüğünü gördün mü?

0|0
    0|0
  • Savaş zamanlarında sela okunur.

0|0
    0|0
  • Abartilmadi okusunlar

0|0
    0|0
  • Milleti meydanlara çağırmak ve heyecana getirmek için okuyorlar devamlı yarın normale döner

0|0
    0|0
  • Sesini kes saygısız git o zaman başka ülkeye

0|0
    0|0
  • Bana da biraz dini kullanma cabasi gibi geldi yine her zaman ki gibi. Allah yardimcimiz olsun cok zor bir donemde yasiyoruz

0|1
    0|0
  • salak mısın sen ya ne diyorsun? 20 yaşındaki bebelerin kafasını keserek öldürdüler ne abartılmasından bahsediyorsun? eğer erkek olsaydık onların yerinde sen ya da ben de olabilirdik

0|0
    0|0
  • Az bile

1|0
    0|0
  • Ölenler için tabi ki okunacak.

1|0
    0|0
Yükleniyor...