Dün gece bir dönüm noktası mıydı?

Dün gece hakkın da ne düşünüyosunuz? bence türk halkına helal olsun. Camiilerde ki imamlar, sokakta ki halk, o tankların önüne geçip canını hiçe sayan güzel insanlara helal olsun.

#enuzungece

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Evet kesinlikle katılıyorum. Halkımız siyasi görüşü ne olursa olsun kardeşliğini gösterdi tüm şerefsizzlere.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• evet allaju akbar nidasıyla demokrasi kurtardınız afferin size. Keşke gezide masum çocuklar ölürken , pkk lı itler habur da düğün dernekle karşılanırken ya da bu kadar hırsızlık arsızlık olurken de çıkıp sokağa böyle bağırsaydınız keşke.

1|0
    0|0
  • Dün sadece utanç gecesiydi.

1|0
    0|0
    • Asker diye görünen şerefsizlerin utancı

• Onları oraya dizen ve sonra halkı onlara karşı kışkırtan, Türk askerini halkın gözünde beşpara etmez darbeci gösterenlerin utancı

• bak o emir altındaki askerlere bise demiyorum zaten ama o tankları kullanip arabaları insanları ezenlerede mi bise demiyelim

• Hee evet evet güzel goz boyandı

1|0
    0|0
  • Bncede

0|0
    0|0
  • Dini bile siyasete alet ettiler. Kepazelik.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Gercekten halkla gurur duydum. Askerler sehit oluyor halkta sehit verdik ama egilmiycez demesi cok guzeldi

2|0
    0|0
  • Bencede gurur duydum onlarla

2|0
    0|0
  • Onlara kelimeler yetmiyor gerçekten helal olsun ya.

2|0
    0|0
  • Evet dönüm noktasıydı. Artık kötülükler yokuş aşağı gider gibi gelecekler.

0|0
    0|0
  • Askerin basini kesene de helal olsun mu? Dun gece asla ovunulup gurur duyulacak bir gece degil askerin onuru gururu hem ulke icinde hem de dunya capinda harcandi

0|0
    1|0
    • Biz halkımızla gurur duyuyoruz. Herkes korkak gibi evinde otursa dahamı güzel olurdu? bende çıktım sokaga. He o hainler onurunu daha önceden düşunücekti ki onları askerlerimizle aynı kefeye koymuyorum bile onlar asker kılıgına girmis bir Hain.

• Masum askerlerin basi kesildi sen kandir kendini. Dun gece olanlarin hepsi plan kurmaca cok net belli ayrica. Yakinda baskanlik sistemi geldiğinde yine anlamazdan gelseniz de.

Yükleniyor...