Halktan güçlü kimse yoktur katılıyormusunuz?

Halktan güçlü kimse yoktur katılıyormusunuz?

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• katılmam mı !!!

2|0
    0|0
  • katılıyorum

0|0
    0|0
  • Cahil toplumdan tehlikelisi varmidir

0|0
    0|0
  • Gücümüzü alçak oyunlara alet edilmiş masum askerlerden çıkartmaktan vazgeçtiğimiz an daha güçlü olabiliriz evet.. yazık.

0|0
    0|0
  • aynen öyle

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum

1|0
    0|0
    • Neden ellerinde silahla tankla gelsen ne yazar halkı geçebilir misin sanıyorsun

• 3-5 bombayla biter mi sanıyorsun :) kaç tanesini öldürebilirsin

• İnan bana bomba öldürdüğünden fazlasını kaçırır, sindirir, pes ettirir

Erkekler Ne Diyor 14

• Amma da şov yaptınız ya yeter am-k sabahtan beri.
    Biz ; masum 17 yaşında ki çocukları gezi de tekmeyle kafasını eze eze öldürülürken, üzerine böcek ilacı sıkıp, gözleri çıkartılırken benim polisim kahramanlık destanı yazdı diyenleri de unutmadık. Hani nerdeydiniz o zaman halkın gücünü niye göstermediniz. Yalandan çıkıp şov yapmayın. Dün gece halkı korumakla görevli olan hükümet bırak halkı korumayı kendini bile koruyamadı. Halka da biz kendimizi koruyamıyoruz gelip siz bizi koruyun dedi. Acımasızca insanları kendilerine canlı kalkan yaptılar. Onların gözünde değeriniz bu zaten et parçası. Bu gerçek bir darbe olsaydı dün gece en az 200 bin kişi ölürdü.

1|0
    0|0
    • Anlayana...

• Ya onların çoğu provakasyoncudur. Halkı galeyana getirip askerle polisle karşı karşıya getirmek. Gerçek darbe olcak ve sen askere el kaldırcan ha? Artık dipçipimi yersin kurşunumu yersin bilemem. Ama dün gece iyi kurgulanmış bir tiyatroyu izledik, izlettirildi 😕

• @livni Ben öyle düşünmüyorum. Bayağa bayağa insanlar öldü bombalar patladı tanklarla akrepler çatıştı 160 kişinin öldüğü bir gece de tiyatro bana biraz zayıf bir iddaa gibi geliyor. He gerçi çok çok fazla soru işareti var neden yapıldı kime yapıldı. bir kere sen fetullahçılar grubu olarak böyle bir darbe yapsan ilk gider tepedekileri alırsın. Adamlar canlı yayından demeçler verdiler boy boy. Bu nasıl bir darbe. Afrikada ki kabile devletleri bile daha profesyonel darbe yapardı. ayrıca madem küçük bir gruptu bunu yapan niçin ordunun geri kalanı bu isyancıları etkisiz hale getirmedi. Benim teorime göre şöyle oldu bir şekilde hükümetin bundan haberi oluna erken başlamak zorunda kaldırlar geri kalan kuvvet komutanları da geri adım atınca bu küçük grup ortada kaldı.

• asker halktan güçlüdür. Biz ASKERİN yanındayız. Yine DARBE OLACAK. TSKNIN BÜTÜNÜ AYAĞA KALKACAK. kafası herkesin önünde kesilen Mehmetcigin pkklilarin kemerle dovulen Askerlerimizin daha doğrusu hiç bir Askerimizin kanı yerde kalmayacak. ATATÜRK'ÜN KURDUĞU TÜRKİYE CUMHURİYETİ LAİK KALACAK. YAŞASIN İLK VE SON BAŞKOMUTAN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK YAŞASIN DARBEYİ YAPAN ÜSTÜN CESARETLİ ASKERLERİMİZ KOMUTANLARIMIZ

0|1
    0|1
  • katılıyorum

0|0
    0|0
  • halk mı güçlü yani?

0|0
    0|0
  • Katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum.

1|0
    0|0
  • halktan güçlü kimse yoktur evet ama kontrolsüz güç de güç değildir.

0|0
    0|0
  • O güçlü halk yarın bizde askere gittiğimizde bizimde başımızı kesecek sonra seninde kesecek ve koyun gibi öbür dünyaya göçeceksin

0|0
    0|1
  • Var knk bir RPG ye bakar.

0|0
    0|0
    • Rpg monta eder halk her parçasını halktan güçlü yoktur

• Katılmıyorum

0|0
    0|0
  • Yoktur

0|0
    0|0
  • Aynen..

0|0
    0|0
  • Ellerindeki imkan ne olursa olsun halka ihtiyaçları var ve kimse halka zorla birşey yaptıramaz

0|0
    0|0
  • var türk silahlı kuvvetleri, bütün generaller destek verseydi görürdüm o halkı fukara sümüğü gibi telef olurdu mk koyunları

0|0
    0|1
Yükleniyor...