Vatanımı, bayrağımı, milletimi seviyorum.
Ülkemi zarara götürecek herkesi ve her şeyi kınıyorum. Ülkemi, yaşadığım toprağımı, nefes aldığım havayı, birlikte yaşadığım ailemi, arkadaşlarımı, milletdaşlarımı birbirine düşürmeye çalışanlara nefret gözüyle bakıyorum. Bunun yanı sıra her şeyden habersiz olan kardeşlerime yapılan linç girişimlerinden, gördüğüm fotoğraf ve videolardan dolayı bunları yapan, destekleyen aynı darbecileri de görmekten utanıyorum..

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bölünmez ama ama? İçten içe bölünmüşüz

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bölünemez

1|0
    0|0
  • #DarbeyeHayır #AskerimeDokunma Bu ülke böyle olduğu sürece hiç bir suçu olmayan emri baki uygulanarak oralara dikilen her lafa inanıp devleti kötüleyen insan oldukça çok rahat bölünür bu ülke

1|0
    0|0
    • Dahası sivilin askeri kestiği yalan haberine boğazdan attığı haberine başkanlık için senaryo yazıldı diyip bazı beyinsizlerin herşeye inandıkları sürece çok kolay bölünür bu ülke

• Benim asıl utanç kaynağım arabaların kornalarına basıp, Allahuekber diye bağıran ve yetmezmiş gibi son ses mehter marşı çalan milyonlardır! Bende darbeyi desteklemiyorum, hatta dışarı çıktım. Ama bu kadar cıvıtmadım. Çok özür dileyerek söylüyorum ama; bu insanlar miğdemi bulandırıyor.

1|0
    0|0
  • bu vatanı kimse bölemez

1|0
    0|0
  • Bölünmez

1|0
    0|0
  • Bölünmez diyenler kendilerini avutmaya devam etsinler. Zamanı geldiğinde iç savaş çıkınca kim kimi vuracagını bilmeyecek ama bölünmeyecez hıhı tamam.

1|0
    0|0
  • Bölünmeyecek de asla.

1|0
    0|0
  • Bölünmez

1|0
    0|0
  • hayırrrrrrrrrrrrr

1|0
    0|0
  • darbeye hayır..

1|0
    0|0
  • Zaten türk kürt ayrımıyla falan bölünüyor

0|0
    0|0
  • Darbe vatanı bölmek için değil yönetemeyen sığırları adam etmek için yapılır zaten. Önce ne olduğunu öğrenin. Burada şov yapmak xper kasmak için yazmayın düdükler!

bu arada tabiki de #darbeyehayır

0|0
    0|1
  • Türkiye bölünmez! Dün sokağa çıkan milyonlar Türk milletinin eğilmeyeceğini bir kez daha gösterdi.

0|0
    0|0
    • Dün sokağa çıkan milyonların çıkmaması gerekiyordu

• gerçek bir darbe olsa çıkamazlardı zaten ve çıkmasalardı bu kadar can kaybı olmazdı net

• Evet gerçek bir darbe olsaydı gecesinde tüm siyasetçiler habersiz bir şekilde yakalanırdı. Sabahında elektrik su gibi şeyler kesilirdi. Darbe açıklaması yapılırdı. En azından büyüklerimizin anlattıkları öyle. Amatörce TSK'dan bir grup askerlerin adını kirletti. Darbe yapamasada girişimde bulundular. Halk internetten, televizyondan bu haberleri görüp evde oturacak değildi. Türk milletinde böyle bir huy yok yani.

• darbeciler derken erdoğan gibi pensilvanyayı mı kastediyorsun?
    Pensilvanyayı kastediyorsan onu bu ülkeye bela eden kim?

0|0
    0|0
  • Bölünmez

1|0
    0|0
  • Darbeye hayır. Ancak iktidarda demokrasiye geri dönmeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...