Zaman birlik ve beraberlik zamanı değil midir?

Hangi partiye mensup olursanız olun provakasyonlara itibar etmeyin. Darbe ile yıkamadıkları ülkeyi fitne fesat ile yıkmaya çalışıyorlar şimdide. Telefonuma gelen mesajları okumadan siliyorum. Burada da paylaşmıyorum ama farklı farklı senaryolar yazılıyor.

5|2

En İyi Kız Görüşü

• Darbe olmadı zaten oyun oynadılar Ceyhun.
    Ne ülke yıkılması?

Ben kimse ile birlik falan olmam.
    Mehmet'in kafasını kesen adamlarla aynı ülkede yaşamak istemiyorum.

Halkı askere düşman etmek için yaptılar bunu.

2|2
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Birlik ve beraberlik diye bir şey yok zaten.
    Yok chp lisi akplisi muhafazakarı moderni anarşisti ülkücüsü bilmemnesi kaç çeşit ideolojik ve siyasi görüş var, her biri de birbiriyle çatışma, kavga halinde.

Birlik olucaksa ortada hiçbir problem yokken de olmalı, "birlik ve beraberlik" dediğimiz olay alo 112 gibi başımız sıkışınca başvurulacak kavram değiller.

Ülkenin bu halde olmasının tek sebebi ise demokrasi olmaması.
    Evet herkes istediğini düşünmekte özgür ama, dar kalıpların içinde hapsolmuş durumdayız, dibine kadar düşünce özgürlüğü olsa ne yazar.
    Demokrasi kılığı altında türlü türlü senaryolar yazılıyor, bin çeşit oyun yapılıyor ve halk istenen yönetime, istenen oylara çekiliyor, insani duygular sömürülüyor.

Olan da bu ülkede yaşayan ve sayısı oldukça az olan yüreği güzel insanlara oluyor.

"Umut" en değerli şeydir, fakat benim o şeyi kaybetmeme ramak kaldı artık.
    Hakkımızda hayırlısını diliyorum artık umutsuzca her zaman yaptığım gibi, elimden başka bir şey gelmeden...

0|1
    0|0
  • doğrudur ama?

2|1
    0|0
  • Abim ya nihayet çıktı doğru düşünenlerden biri. Birlik olmamız gerekirken siyaset propagandasına döktüler işi. Yazık..

0|1
    0|0
  • İşte zor zamanda bile "akp mhp tayyip

1|1
    0|0
  • Bizim insanımız her türlü bölünmeye meyilli,, buda bir bölünme şekli ve yiyolar maalesef

0|1
    0|0
  • Siyaset denen şeyden nefret ediyorum
    Vatanım bölünmesin askerime polisime zarar gelmesin tek isteğim bu

0|1
    0|0
  • Kesinlikle germinal abi.

0|1
    0|0
  • Ne mesaji

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sormak lazım bunlara;
    -Şehitler için kaç kere sokağa döküldünüz diye. Sorsan hepsi Türk hepsi müslüman.

1|2
    0|0
  • gaza gelmesin insanlar evlerinde kalsinlar gereksiz gerginliklere gerek yok gibime geliyor bundan sonra ortam gerilir insanlar farkli yönlere akar kendinizi kullandirtmayin

0|1
    0|0
  • Herkes kafasına göre bir şey diyor asıl olan unutuluyor ki zaman bir olma zamanıdır asker ve polise sarılma zamanıdır düşman olmaz zamanı değil umarım bir daha böyle bir şey yaşanmaz

0|1
    0|0
  • aynen öyledir

0|1
    0|0
  • Allah biliyor. ben sadece mutlak adalete inanırım
    bizi bu duruma düşürenler her kimseler onları Allaha havale ediyorum

0|1
    0|0
  • Zaman birlik ve beraberlik zamanı ama dün köprüde boğazı kesilen askerin suçu ne orda bulunan cahiller oldukça böyle beraberlik olmaz öncelikle milletin neyin ne olduğunu bilmesi lazım

1|1
    0|0
  • Yooo değil. Siz tayyibi korudunuz demokrasiyi değil. allaju akbar diye bağırarak demokrasi korunmaz. Yoksa demokrasi memokrasi falan uzak kavramlar bunlar size. He iyiki de korudunuz oyla gelen oyla gitmeli. Yanına kar kalmayacak yapılan talanlar. Öyle hesap vermeden kaçmak yok

1|0
    0|0
    • Siz-biz diye bir şey yok. AKP'li olmadığımı herkes bilir.

• O zaman çık sokağa insanlarla iletişim kurmaya çalış bakalım birlik beraberlik kalmış mı görürsün. Bu iktidar gelmeden önce birlik beraberlik vardı doğru. Şimdi kimisi kürt oldu kimisi laz oldu kimisi faşist oldu kimisi dindar oldu kimisi laik oldu. Bunu da malum iktidar başardı. Tv lere çıkıp 72 millet sayarak birlik olunmuyor birader. Neyse böyle işte. Artık o eski ruh yok daha da geri gelir mi kolay kolay bilmiyorum. ŞAhsen ben bu ülke insanından o kadar iğreniyorum ki artık yakın tarihte yurt dışına gidesim var artık.

• Allah var be abi.. bunlari cikartir..

0|1
    0|0
  • Askerimin kafasını kesen bir cahil ile ben birlik olmam. Karşısısında olurum anca.

3|1
    1|0
    • Tam da bahsettiğim provakasyon bu işte. Dün gece olağanüstü olaylar yaşandığı aşikar. İkiyr bölünen insanlar vardı köprüde.

• Benim zaten ikinci adım Haklı ajsjdj 😄

• Sen yinede böyle fazla kızma Yemek tarifi falan paylaş sana yakışıyo Asdf :D

• Hiçbir şey umurumda değil. emir kulu erleri linç edip öldürenler benim düşmanımdır. Allah nasip ederse onlarla bir hesabım var.

1|2
    0|1
  • evet dereyi geçtikmi meclis açıldımı başlarlar yine kuyuları kazmaya

0|1
    0|0
  • yok degil bu ulkede boyle oclari olduklari surece kik gucluyse o kazansn mk capulculari darbeyi destekliyorlar

0|0
    0|0
  • Solcular hadi ordan olup gitsinler yunanistana. Bu ülkede onlara yer yok

0|0
    0|0
  • dun zaten gosterdi turkiye demokrasimizi kimsenin yikamacagini... turkiye cumhuriyeti devleti parti ustu bir kurumdur ve oyle olacak.. kim olursa olsun demokrasimize uzanan nifak fitne bozulur... kardesligimizi kimse bozamaz...

0|1
    0|0
Yükleniyor...