Ne yaptıysam olmadı, herşeyi denedim ama bir türlü başaramadım sizce neden?

Çirkin miyim, değilim. Kendimi beğeniyorum allaha şükür. Ama bu kişi gönül işlerinin sadece dış görünüşe bağlı olmadığını olamayacağını gösterdi bana. Her türlü fedakarlığı yaptım ona, ilgisini çekebilmek için bir gün yalnız bırakmadım. Varlığımı belli ettim. Kız olduğum halde ben gittim iş çıkışlarına. Başı ağrısa ağrı kesicisini götürdüm. Her şeyiyle ilgilendim. Çünkü içten bir şekilde seviyordum. Ama onun ilgisini hiçbir zaman çekemedim. Sizce neden? her gördüğümde kalbim yerinden çıkıcak gibi olurken onun beni bu denli umursamaması haksızlık değil mi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• haksızlık değil

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ite köpeğe böyle değer verirseniz olacağı bu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ... haksızlık değil mi?
    hayır sadece tek taraflı sevgi olduğunu gösterir.

0|0
    0|0
  • Biri seni seviyorsa seviyordur, kırk takla atman bir şey değiştirmez

0|0
    0|0
  • haksizlik neden bu tatlis kizlar boyle oluyor

0|0
    0|0
  • Beter ol

0|0
    0|0
  • belkide güzel deilsindir ayni zamanda kezbansin, bir kiz hic erkegin pesinden kosarmi

0|0
    0|0
    • egoistlik gibi olmasın ama güzelim gerçekten, hatta bunu kendiside söyledi. Ama peşinden ben koştum

• güzellik görecelidir. Ve beni herkes beğenirken, bir sürü flört teklifi alırken onun benden uzak durması ve benim sevgime karşılık vermemesinin sebebini merak ediyorum ben.

• cahilsin buda kezban oldugunu gösteriyor erkeklerin cogu p. ctir hemen hemen bircok kiza asilir haberiniz yok, güzellik evet göreceli ama erkeklerin sevdigi sisko kim kardas gibi kisileri severler boyunda kisaysa paranda yoksa sevmez kolay kolay, hala sevgiden bahsediyorsunuz sevgi bitti ne sevgisiymis kim ask yasiyor, üstelik kizsinda pesinden kosuyorsun ne kadar gurursuzsun böyle

Kızlar Ne Diyor 2

• Böyle düşünerek kendine haksızlık ediyorsun bence. Hani şunu söylerler 'sen elmayı seviyorsun diye elmanın da seni sevmesi şart mı?' senin ki tek taraflı bir gönül işi olmuş. Ve elinden geleni yaptıktan sonra içim rahat diyebiliyor musun? E o zaman tamam.

1|0
    0|0
  • gönül bu arkadaşım bazen ne yaparsan yap olmaz. en iyisi al karşına konuş olmuyorsa da çek git. senin gibi seveni bulamazsa tıpış tıpış döner zaten

0|0
    0|0
    • öyle yaptım. Sürekli oyalıyordu hisler konusu açılınca bir sessizlik oluyordu onda. Bir gün durdurdum onu sordum, bana karşı bişeyler hissediyor musun dedim. Canını acıtmak istemiyorum dedi. Bende inan bana diğer türlü daha çok acır söyle dedim. Şuanlık yok dedi. Bende yokksa sil numaramı dedim gözümün önünde sildi bende tamam artık buraya kadarmış dedim. O günden sonra ne mesaj var ne bir arama öylece kaldı

• oha bu gerçekten çok ayıp bir şey. hala seviyor musun onu?

Yükleniyor...