Şu fotoğraftan sadece 24 sonra oturduğum oyerden görüntüler.. Sizce buradaki çocuklar ne kadar korktular?

Marmaris te saldırı yapılan iki otelin tam ortasında tüm olaylara bizzat tanık olmuşken benim bulunduğum yerde insanların nasıl korktuklarını biliyor musunuz? Sizce bunların sebebi olan insanlara verilmesi gereken ceza nedir? Şu fotoğraftan sadece 24 sonra oturduğum oyerden görüntüler.. Sizce buradaki çocuklar ne kadar korktular?

Şu fotoğrafıda mermi kovanların olduğu yerde 24 saat bile olmadan önce çekilmiştim hemde

1|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Diyecek bişey bulamıyorum dün çok sayıda insan oldu yine polisimız sivil Allah rehmet eylesin dün resmen korkudan üst kattakiler bizim eve indiler her bomba patlayista sankj evin içine girecek gibi üst komsunun cami kirildi her de fasik da sicriyroym geriliyorm ucak sanki çatılara değeçek gibiydi korkudan kahveyi üzerime döktüm patlamayla vs vs dün gerçekten kokrjnctu Allah a şükür bitti şimdilik

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle olaylar bir daha olmaz umarım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allahim kotu insanlarin belasini versin copcuklari milleti korkutuyorlar

0|1
    0|0
    • Milleti korkutsunlar, yeminle sorun yokta.. Ya dün çocuğun nasıl titrediğini, hamile kadının ne hale geldiğini görmemeyi yeğlerdim.

• OF ya neden boyle yapiyoyalar ne suclarki varki

• 😓😕😪

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...