Türk halkı ve Kürt halkı arasındaki Askere muamele farkı hakkında ne düşünüyorsunuz?

20 yaşında emir-komuta zincirinin en altındaki her şeyden habersiz masum Türk askerine bir Türk halkının muamelesine bakın bir de Kürt halkının. Ne düşünüyorsunuz?

Türk halkı ve Kürt halkı arasındaki Askere muamele farkı hakkında ne düşünüyorsunuz ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• türk kürt ayrım yapmam ancak şimdi bana kürt halkından olanların nasıl dağa çıkıp askerimizi şehit ettiğini ben anlatmıyım siz zaten biliyorsunuz.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• komutanlar yaptırıyor bunlar er askerleri linç ediyor yazık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yeni yeni anlıyorsunuz artık bazı şeyleri

1|0
    0|1
    • 3ay

Demin kaldırılan sorumda sen kimsin demişsin. Ben bir Türkçünün biriyim. Seninle özelden değil sorularda tartıştık tanımazsın pek beni her ne kadar tartıştığımızda gizli olmasam da.

• Hayatimda gördügün en sacma kiyaslama

0|1
    0|0
    • Kusura bakma ben de milliyetçiyim ama kendimi erleri şehit edenlerle aynı milletten hissetmiyorum. Onların savunuculuğunu yapamam.

• O vandallarin yaptigini asla ama asla tasdiklemiyorum. yakalanip yargilanmalilar ama ne malum belki oda kürt kökenli. Türk kürt karsilastirilmasi yapilmamali bu günlerde.. gün birlik günü

• Milliyetçi filan değilsin o kelime seni tasvip etmiyor ama şunlar sana cuk oturuyor,

Kafatasci , whitepride, nazi , ırkçı...

Başka bir ülkede olabilirdin milliyetçi, ama Türk milletinin tanımı istisnai bir tanimdir...

Duygusal ön yargılarını internetten bulduğun bir resme monte edip başkalarının da on yargılı olmasını istiyorsun, mesela eig seni en iyi yalayana gidecek...

Kaldı ki duygularının o askerlerin şehadet sebeplerinden de öne çıktığını okuyabilmek için gözlük gerekmez,

Onları tutmak isteyen biziz, yapacakları devasa hataya engel olmak isteyen biziz,

Onlar da benzer duyguların esiri oldukları/edildikleri için bu tutumdalar...

Göze göz dişe diş olsa idi kör topal bir köşede yatardı herkes,

Lütfen kendine gel ve böyle paylaşımlarda bulunmak bir yana bulunani da uyar,

Kürtler, Türkler hatta Amerikalılar adam öldürmez,

Ayrılıkçı bahaneler sebeplere dönüşür

Sebepleri icin öldürürler,

Şehadet sebebi olma

• Iki taraftada sersiz dolu. Bunun ayrimi yok

0|0
    0|0
  • Kürt Türk fark etmez be kardeşim insan olmak lazım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yav kes salak salak şeylerle milleti galeyana getirme kürtlerin %90 ı terörist dağa çıkıp askere polise kurşun sıkıyor veya şehirde taş molotof atıyor karı gibi

0|0
    0|0
  • Türk halkı değil, Akp seçmeni.

0|0
    0|0
  • Milliyetciler gorsunde ibret alsin

0|0
    0|0
    • Ben de milliyetçiyim. Ama 20 yaşındaki hiçbir şeyden haberi olmayan çocukları şehit edenler benim milletim değil.

Yükleniyor...