Linç edilenlere hala asker diyen var?

Teroristler ne ara asker oldu? Halkin ustune tank surup ezmek helikopterle taramak ne ara askerin vazifesi oldu. Darbenin bile bir usulu var. Gezi parkinda hangi polis sizi ezdi ates etti. Simdi bu teroristleri savunuyorsunuz? gerci teroristler dagda degil icimizde bu askerleri ve sozde darbeye sevinenler. Ezanlardan rahatsiz olanlar. Merak etmeyin bu halk yedirmez size bu ulkeyi

Güncellemeler:
kanunsuz emir yerine getirilmez askerligi bilmeyenler konusmasn hele kizlar siz hic konusmayn gidin sevgilnze trip atin

0|0
13|13

En İyi Kız Görüşü

• Terorist olan sen ve senin gibi olan akplilerdie.

Askerlerimiz, erlerimiz halka zarar vermemek ugruna teslim oluo silahlarini ve tanklarini biraktilar. Ezme olayi olmadi, ayrica bunu bogazi kesolen kahraman olarak sehit dusen askerimizden anlayabiliriz.

Darbe degildi, rte nin oyunuydu.
    Darbe nin ne oldugunu ogrende gel. Darbe olabilmesi icon internet ve her seyin kesilmesi gerekirdi. Eger darbe olsaydi o soysuzlar sokaga ciktiklari anda vurulurlardi.

Camilerde ezan okutulup aninslar yapilmasi hepimize, dinimize hakaretti. Bunun hesabi yukarida verilecek.

Teroristler bile sizin yaptiginizi yapmadi. Hepibize yaziklar olsun

6|4
    2|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kanunsuz emiri yerine getiren her asker teröristtir.

3|1
    1|1
    • Şükürler olsun bizim fikrimizde insanlar var. Bu site gavur kaynıyor ya

Kızlar Ne Diyor 12

• askerin elinde ateş etme imkanı varken vatanı satmayıp teslim olan askerin boğazını kesen heriflere hala insan diyen varmı?

6|2
    1|0
  • Sen eminim silahını bırakır kaçardın üstekiler emir verse idi. Ezbere konuşmayın. "er" kavramını sizin daha iyi bilmeniz gerekli. Kimse darbeyi hoş görmüyor. Olan askerin itibarsızlaştırılması.

2|3
    1|0
    • bnde askerlk yaptm kanunsuz emir yerine getirilmez

• Asker emri uygular. Şu an kanunsuz emir, eğer darbe başarılı olsa öyle olmayacaktı. Halka ateş açıldı deniyor. 2 tane F16 hangi halka ateş açmış. Ateş açsa böyle olmazdı. Asker teslim oluyor, teslim olan askerin boğazı kesiliyor. Ne yapsın peki bu asker? Emri uygulamasa olmayacak uygulasa kafası kesilecek. Ülkemdeki demokrasiden utanıyorum. Ben ömrüm boyunca askeri sevdim sevmeye de devam edeceğim. Siyaset uğruna asker kirletilmemeli.

• ''Gezi parkında hangi polis ateş etti'' lan ya dgysudghs

3|4
    0|0
  • 19-20 yaşındaki bebenin kanunsuz emir bilmesi lazım dimi. Kaçınız kanunsuz emir biliyordunuz bugün milletin diline dolanmış aldı başını gidiyor. Kardeşim hiçbirimiz darbe istemedik istemiyoruz da. Ezandan da rahatsız değiliz. Ama askerimize de laf etmeyecekseniz. Yaşın dolayısıyla askerlik yapmışsındır diye umarak sen askerde görmüşsündür sen o emirleri. Kafasına göre askerlik yapan mı var bu ülkede? Biz yatağımızda rahat uyuyalım diye dağda bayırda nöbet tutuyor onlar. bir kaç üstü çıkıp ortalığa saldırdı diye olaydan habersiz birbirine sarılıp ağlayan askerleri kimse dövemez. Az insan olun ya kafa kesen canileri destekliyorsunuz.

1|0
    0|0
    • neden 750 bin kisilik orduda 600 kisi bu emri uyguladi anlatsana bana?

• Yahu ordunun haberi yok ki. Ordunun haberi olsa istihbarat yayılmaz mıydı? Bu ülke bir anda noluyoo mu derdi? Alıp çocukları götürmüşler darbe diye mi götürmüşler. Korkudan salya sümük ağladılar çocuk bunlar daha çocuk. O fotoğraflara biraz baksan gözlerinde ki korkuyu görüyorsun zaten. Ayrıca tanktan halka ateş açma gibi bir imkanları varken teslim olmayı seçtiler. Çünkü onlar vatanına milletine saygısızlık etmediler. Ama siz bugün onlara büyük haksızlık ediyorsunuz. Bilmiyorum bu vebalin altından nasıl kalkacaksınız.

• Tanklardakiler köprülerdekilerin hepsi emir kulu erlerdi. Terslik olduğunu fark edince linç edilme pahasına teslim oldular. O şerefsiz komutanları da uçakla yunanistana kaçtı. Benim gözümde rütbesizlerin hiç biri terörist değildir.

0|0
    0|0
  • La havle..

3|1
    0|0
  • Ülkeyi yiyen yemiş son cırpınıslar bunlar. Askerleri o hale getirenler utansın ışid kafasından baska hıcbırsey degıl. Gezı parkındakı polıslerın kadınların saclarından tuttugunu tartakladıgını bıber gazlarını unutmadık. Cok da iyi oldu. Erdogan yusuf yusuf oldu

2|1
    1|0
    • gezi parkinda az bile yapmislar vur emri verilsin diye dua ettm ama olmadi hainlere

• hodri meydan evinizden cikamiyorsz daha atar ypiosn burda

• Evet benım canım degerlı bazıları makamına devam edecek dıye neden sokaga cıkayım? Once neden erdoganın veya o meclisteki siyasetcılerın cocukları torunları cıkmıyor dısarı? İnsan gibi açıklasana bunu bana.. hani halkın adamıydı?

• helal be konuş. Konuş konuşmasına da malesef boşa anlatıyoruz duvara anlatsak belki etki eder ama bunlara etmez. Sabahtan beri birine bunu anlatmaya çalışıyorum ama yok kilitlenmiş bir noktaya gidiyor

3|0
    4|2
    • mal hepsi biliyorm

• @Gururlu_basketçi tabi canım şurda bana yaptığın hakaretleri sıralarsak tabiki benim sapkın olan sende haklısın!!! Kızım yürü git ya

• @Gururlu_basketçi sus ya karisi bos bogazli

• Masum erlerden bahsediyorum

0|0
    1|0
    • teslim olabilirlerdi en basta olanlar nasi oldu

• Bilmiyorlarmış onlara işit ile savasicaz demişler ne olduğunu anlayanlar teslim olmus..
      Askere güvenirim ben bunu yapan bir avuç terörist

• "Gezi parkinda hangi polis ates etti" sizin neden imparatorluk istediğiniz belli bu geri beyinle koşuya ancak ordan katılabilirsiniz. Ulan var ya tüm bunlar oyun olmayacakti gerçek bir askeri darbe olacakti da o çükünü kesip ağzına verecekti askerler bakayim o zaman onlor tororost oskor dogol diyebilecek miydin. Medeniyet düşmanı züppe seni. Dı kıs kıs kıs!

1|0
    0|0
    • hadi dagya hadi pkk ile el birligi zamani sizin icin

• Babam yok benim laflarina dikkat et

• sus ozaman kaldirmicagn seyin altina girme

• Ben askerlerin yerinde olsam binlerce ölü olurdu. Asker hiçbir şey yapmamayı seçti. Çünkü bu sahte darbe

4|3
    0|0
  • asker olsam millete ateş ederdim

5|4
    0|0
    • kafan kopardi sonra

• kapa ceneni asker milleti ezince parcalayinca onlari nedej gormuyosn

• onlar da sokağa çıkıp askere saldırmasaymış baksana teslim olan askere neler yapmışlar o. nun ç. ları

Erkekler Ne Diyor 12

• 4|3
    1|0
  • kanunsuz emir diye bişey var, komutan pantolonunu indir seni becercem dese indircekmi şrfsiz? onlar asker değildi chp liler bunu anlamıyor işte.

2|1
    2|2
  • ulan şerefsiz ne olursa olsun asker o el uzatan vatan haini kalleştir, yanlış yaptıysa askeri mahkemeye çıkarılır yargılanır

3|3
    1|0
    • sktrlan milleti ezmek nedir at hirsizi

• di di di 12 eylul diyor simdi nie olmadi asalak

• olsaydı ne diyecektin diyorum

• onlar asker olamaz

3|0
    2|3
  • Kimse bana ateş etmedi. evimde rahat rahat oturuyordum. Dün sokağa çıkanlar terörist ti. doğuda sokağa çıkan PKK lilardwn bir farkları yoktu. onların tepkisi de askere dün çıkanların da. PKK ve akitlerin ortak noktaları bir kez daha tescillendi

0|1
    1|0
  • S i k t i r git şerefsiz. Askerimize kimse böyle konusamaz. sen sadece gizli üye olarak buraya yazı yazan Annesi bile belli olmayan zavallının birisin

0|0
    0|0
  • halkının vatanının huzurunu bozan herkes haindir

3|1
    2|2
    • kesinlikle dostum

• @shrkhan Sokağa saldırmak için çıkan terörist. İstanbul'da asker saldırmadan kimse askere saldırmadı. Gezide polisin suratına tükürüldü, tokatlar atıldı, en sonunda karşı koydular

• @Diyorummki doğruya akkoyunlar askeri sevmek için çıktı

• Ölen askerler umrunuzda hiç olmadı zaten bugune kadar kac tane sehit verdik onlar icin en fazla bir kere sela verilmistir oda koylerindeki kucuk camide su an 10 dakika arayla sela veriliyor selanin sonunda 20 yasindaki emir kulu askerlere terorist diyip sokaga cikmaya cagri yapiyolar

1|0
    1|0
    • emir kuluymuss koca ordu ondan kislasinda kaldi 600 tane salak darbe diye cikti

• Bire bir katılıyorum

2|0
    1|1
  • hocam bunlar geri kafalı anlamıyolar bunların mayası bozuk ahlakı bozuk hala abd'nin oyunu oldugunu anlamadılar

1|0
    2|2
    • evet çok hain var. ama türk halkı cesurdur bir şey olmıycak bence bu devlete. Abd olduğunu düşünmüyorum ama eğer öyle olsa bile abd demeye götleri yemezki bunların

• Türk halkı cesurdur tabi ABD yapıyo bunları şerefsiz pislikler bu devleti yıkıcak adam daha doğmadı gerekirse küllerimizden doğarız

• Aynrn ya salaklar bziim bu millet geri kafali mk

0|0
    0|0
  • Davulla zurnayla askere uğurlanan evlatları siz uyurken doğuda karda kışta mayın avına çıkan evlatları ne çabuk unuttunuz. Kimi ezdi tank söylesene?

2|0
    0|0
    • izle videolari mk asalakmisinz nesiniz

• Ulan beyinsiz tank sadece park halindeki araçları ezdi. Tanklar sivil halka karşı kullanılsa emin ol şimdi altını temizliyor olurdun

• Kanunsuz emir yerine getirilmez diye bir şey yok. Emir yerine getirilir sonra itiraz edilir. Askerlikten haberin yok sallama

Yükleniyor...