Demokrasi Allahu ekber nidaları atarak , 7/24 camiden sala okutarak mı korunur?

sokağa çıkıp bunları yapanlar bence demokrasi falan korumadılar zaten çoğu demokrasinin bile ne olduğu bilmez. siz tayyip erdoğanı korudunuz. İyi ki de korudunuz oyla gelen oyla gitmeli. Yapılan talanların da hesabı sorulmalı bir gün. Biz demokrasi destanı yazdık gibi kendinizden büyük laflar etmeyin lütfen sağda solda

2|1
4|17

En İyi Kız Görüşü

• Ne güzel söyledin. Helal olsun sana. Demokrasiye sahip çıkmış halk. Alkışşşşşşşşş..

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Büyük bir kesimin çoğu tayyibi azıda vatani korudu bu kadar vatan aşığı olsalar bombalar patlarken hergün 10 a yakin şehit verirken neredeydiler pkklılar fink atarken her yerde neredeydiler amannn.

0|3
    1|0
  • ''Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır''

0|0
    0|0
  • Demokrasi sevgisi mi vatan sevgisi mi önde gelir.

0|0
    0|0
    • sana göre tayyip sevgisi bana göre insanlık sevgisi

• Ne diyorsun :) Ergenlik güzel şey tamam tamam. Neyse aynı görüşteyiz

• Ne ergani yaa. Anca ergen diyip savusturursun

Erkekler Ne Diyor 17

• Sen merak etme allah korur.

2|0
    0|1
  • pkklılar veya işid bomba patlattığında O vatanı koruyan koyunları sahalarda görmek isteriz =/ Genelde Hüloogh yandım babey leğen getir diyerek kaçtıklarını görüyoruz Asdf

1|1
    0|0
  • Tayyibin umrundami insanlar sokaga cikin der kendi yatar.
    Karimii veirrim diyen adamlardan, padisahim diyen genclerden ne hayir gelir biri bana aaciklama yapsin beyni olan?

0|1
    2|0

• Pampa niye öyle diyorsun. Mk titanicte de gemi batarkenkemancılar keman çalıuordu :D bir de böyle düşün :D

0|0
    0|0
    • mavi marmara olmadı , lady leyla oldu o da olumlu

• G. tünün k. lıysan tekbir çekerek asker boynu da kesersin

0|1
    0|0
  • Bana bak İstanbul ikinci kez feth edilecektir
    Birincisi silahlarla ikincisi tekbirlerle
    Bak bundan sonra neler oluyor zaman nelere gebe

0|0
    0|0
  • Onlarca insan ölürken demokrasiden bir haber olanlar şimdi korkudan demokrasiye sığınır olmuş yetmedi camileride milleti sokağa çıkarmak için kullandılar ben daha bir şey demiyorum

0|0
    0|0
  • Akpli değilim ama darbe istemiyorum bu yüzden kendimizce çıktık. Ama milleti küçük görmeyi birakin

0|1
    0|0
    • darbe kimse istemiyor fakat eğer bu ya gerçek bir darbe olsaydı o zaman ne olacaktı.

• Sen birleştirsin diyosunda ben bu olayların üstüne sala duyunca kızdım daha da ayrıştım çünkü din bir kez daha siyasete alet edildiğini gördüm. Yoksa normal zamanda okunsun kimsenin bir rahatsızlığı olmaz. Ya da yabancı bir ülkeyle savaşta olursun okunsun tamam ama böylesi çok kirliydi beeaahh

• Yok ya senin gibi herkes vatani icin uğraşıyor. Ben mesela hosuma gitti dedim ki yahu kargasa vardi sela baslayinca sustu herkes sakinleselim diye okunuyor galiba dedim. Ve gercekten duaya vs davet ediyor ki sela da bir dua zaten. Peygambere salat selam vs bir nevi yardim dilemek neyse. Neyse neyse :)

• Dedi darbe yanlısı genç

0|0
    0|0
    • "İyi ki de korudunuz oyla gelen oyla gitmeli. " Al iyi oku detayı. He yok doktor kendi haline bırakın dediyse bir şey demiyorum

• Demokrasi ve ozgurluk lgbt eylemlerinde oldugu gibi "velev ki ibneyiz" "ay ayol "nidalariyla korunur dimi..

0|0
    0|0
    • yav arkadaş demiyim demiyim diyorum da harbiden çok kalitesizsiniz ya gerçekten çomarsınız. Senle tartışma lüzmu bile hissetmiyorum çünkü o kadar düşük profilsin ki neyse.

• . fakat biz sizn gibi asker katili olmadığımız için ne kdar polis sevmesek de polise asla zarar verme amacında olmadık. Araya karışan provokatörlerin ne yaptığı geneli bağlamaz. Son olarak şunu söyliyim bak bu ülkenin yarısı seküler şu an da güç sizde diye fazla gotunüz kalkmasın akıllı olun bizi hedef tahtası falan zannetmeyin. Biz 20 yaşında ki ne olduğundan habersiz Çorumlu er gibi silahı bırakıp teslim olmayız o silahı bir tarafınızda patlatırız.80 öncesi gibi olur Türkiye. Hala sakiniz çünkü hala kör, topalda olsa demokrasiye inanıyoruz. Sabrımızı zorlamayın daha da fazla tartışmak istemiyorum. Kabahat bence nicki gülen sperm olan adamı ciddiye alıp laf anlatıyoz

• Lan ya sizde provakitfler oluyorda bu olaylarda niye provakatifler olmuyor cok ikiyuzlusun isine nasil gelirse oyle goruyoraun
      Musluman olmadigin kanisindayim
      Ancak inanlar kardestir der bizim dinimiz irk gozetmez

• Orasini bilemem ama yolu varsa cikip koruyabilirsin

0|0
    0|0
  • Yok senin gibi böyle klavye delikanlılığı yaparak korunur sayın gizli kardeşim

1|0
    0|0
    • Merak etme abisi bir gün bu günlerde bitecek ne zannediyosun la :) sonsuza kadar bunlar mı yönetecek memleketi. O zaman hesap sorulacak bütün hukuksuzlukların , talanların, hırsızlıkların hesabı sorulacak.

• gizli olacam tabi küfür edip engelliyeceksin ondan sonra bir şey yazamayacam. Öyle mi yok öyle köylü kurnazlığı yapmak.

• ben küfür etmem hocam rahat ol

• Sen camiyi neden dert ettin aslanım çok zorunuza gidiyor be ülke elden gidiyordu özgürlüğümüz gidiyordu yazıklar olsun böyle vatana ihanet edenlere insanların aklını karıştırmak amacınız

1|0
    0|0
    • neden biliyor musun tosunum. Cami allahın evidir ibadethanedir. Eğer birileri sırf kendi siyasi çıkarları için bu gün dini inançları bu kadar alenen kullanıyorsa bu toplum da ağır tahribata yol açar. Bir müddet sonra senin gibi düşünmeyen ama allahın huzurunda birleştiğin insanlar yarın oraya gelmemeye bir müddet sonra da düşman olmaya başlarsın işte böyle tehlikeli bir şeydir dini siyasete alet etmek. Dahası eğer allah korudu bu ciddi kapsamlı bir darbe olsaydı şu an en az 100 bin işi ölmüştü. Sen ne hakla insanları kendine canlı kalkan olarak kullanırsın bu ne kadar utanç verici bir suç

• Onca insanın hakkıyla kendi çocuklarına saltanat kurdular gemicikler aldılar , han haman yat kat sahibi oldular sende enayi gibi gidip az daha ölüyordun. Neden çıkıp hesap sormadınız la n o zaman , neden çalıyor ama çalışıyor gibi iğrenç cümleler kurdunuz, neden çalıyorsa benim paramı çalıyor gibi iğrenç laflar ettiniz. Haburdan pkk lı itler düğün dernekler karşılanırken neden hiç birinizin sesi çıkmadı , neden ülkenin bütün kaynaklarını kendilerine peşkeş çekmek için 150 defa ihale kanunu değiştirdiklerinde hak hukuk demediniz. Neden bu ülkenin şerefli yüzlerce subayı ergenekoncu diye suçsuz yere hapislerde çürürken hak hukuk demeniz neden 17 yaşında ki çocuk sırf tayyip erdoğanı onaylamadığı için sokağa çıktığında kafasını tekmeleyerek ezen öldürenler için bağırıp çağırmadınız. Neden? Çünkü hak, hukuk bunlar işinize geldiği zaman başvurduğunuz enstürümanlar. Aslında iki yüzlü olmasanız çok güzel anlaşırız da işte ikiyüzlü olunca böyle oluyor. Neyse tosunum bu işler aşar seni

• ben sana ülkenin diğer ucundaki teröristleri sen yapmışssın gibi sövüyormuyum biz belliyiz arkadaşım yapmadığımız şeyin iftirası atamazsın ben az önce ne dedim ne yapıyorsun olayı farklı yerlere çekiyorsun ben ne tayibbiim ne askerim ne polisim ne kaçakcıyım nede başka biri bizler masumların hakkına girmek kolay değil

• seni beni korudular be allahsız chp mhp bile akp ile tek yürek olmuş bir akıllı senmisin türkiye halktan ibarettir demokrasiyi vatanı koruduk

0|0
    0|0
    • Allahsız sensin lan or-os-pu çocuğu.

• senin gibilerde küfür yemeden adam gibi yorum yazsalar bizde küfür etmeyiz. lafına dikkat et seviyeli yaz biz de seviyeli cvp verelim.

• adamlıktan bahsediyorsun hala 160 şehitdimiz var 104 darbeci leş var belki içinden günahsız ölenler var senin uslubun bu yani vatan sevgisi imandan gelir biz tayyib mayyib dinlemeyeyiz sen rahat ol

• Yaw he he icine oturuduu galiba

0|0
    0|0
    • Ne oldu ki içime oturacak? zalak gibi gittiniz sizi korumla görevli olan ama kendini korumaktan aciz adamlara canlı kalkan oldunuz. Evet içime oturan bir şey var o da ne olduğundan habersiz 20 yaşıdna teslim olmuş çocukların linç edilmesi içime oturdu. Asker katilisiniz artık unutmayacağız bunu.

• Peki o ucaklarla o tanklarla millete ates edenkimdiii. Millet milli iradeye sahip cikti orda partili yok millet vardi. Evet bazi erlere kotu davranildi ama ortalik karisikti. Ve senjn anlamdigin ne biliyormusun. Gozlerin kor kulaklarin sagir olmus hic bir seyi gormuyorsun anladinnn senin icine erdogan kinii nefretii girmis

• Kendi cani ne ya. Biz sahip cikmayacakmiyizzz bu zulume. Sen darbe nedir biliyormusun. Sesizce evdemi oturalimm

• yanlış yapıyorlar. bunun sonu başka yollara meyledebilirler. yeni sivaslar, maraşlar oluşabilir. aman dikkat

0|0
    0|0
  • erdogan gitse kim gelicek bahcelimi kilicdaroglumu

0|0
    0|0
    • yani verem mi olalım sıtma mı diyorsun. İkisi de olmayalım. Siyaset kurumu bu dinazorlardan arındırılırsa zaten kafası çalışan dünyayı bilen tanıyan yeni insanların önü açılırsa sıtmaya da vereme de muhtaç kalmayız

• parti sistemi nasil isliyor yillardir biliyormusun 80li darbesi neden oldu biliyormusun, karanlik gücler tarafindan yönetiliyor orduda siyasettede her yerde haclilar masonlar var, bir ülkeyi düzeltmek istiyorsalar önce dini acidan düzeltmeliler ama müslümanlik nedir ögrenmeliler müslümanlik sevgidir güzelliktir iyiliktir serefsizlik değil , millet hala tatil pesinde müslümanlar bak dua edenlere bak zor duurmda kalinca nasilda allaha yalvariyorlar bir yanlarinda bomba patlasin nasil tutusacaklar görde bak

Yükleniyor...