Köprüde 1askerimiz başı kesilerek şehit edildi :( siz ne düşünüyorsunuz bu olaylarla ilgili?

Şanlı türk askerine terörist dediler ve haşk tarafından bir çok yerde rütbesiz erlere linç girişimi oldu. 2gün önce mehmetçiğe göz yaşı dökenler bugün mehmetçiğin başını kesiyorlar bu nasıl iş?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Yormasınlar bizi de ışide katılsınlar insan dışı varlıklar. Kendi askerine el kaldırmak ne demek

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bak şanlı Türk Askeri.
    https://www.youtube.com/watch?v=lic-XtetGDQ

bu algı operasyonlarını bırakın. Alnı açık Türk Askerinin onuruna leke sürmeyiz. Namlusunu halka çeviren namussuzuda afetmeyiz. Bunun yegane cezası kurşuna dizilmekleridir. Yunanistana kaçan piçkurularıylada hesaplaşılacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çomarların merhametine kaldık, denecek söz yok. Bunların getireceği demokrasi böyle işte.

0|0
    0|0
  • Bu kadarmış askerimin değeri yobaz sürüsünğn gözünde 20 yaşında bebelerin darbe yapacağına inanan zavallı sürüs

0|0
    0|0
  • Seriat geliyor yavas yavas. Amaclarina guvenli adimlarla gidiyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• şeriatçılar ve satılmış polisleri keşke Tank ile vursaydilar. TSK bir an önce ayağa kalkmalı ülke İran gibi olacak 2023 e de kalmayacak.

0|0
    0|0
  • Bazıları uydurma diyor. Ben burdan o inanmayanlara sabahtan beri yardırıyorum sonra Ks görüşlerim ve yorumlarımı kaldırıyor

0|0
    0|0
  • Işid bomba attığında sağa sola hüloogh diye kaçarak aglayanlar bugün teslim olmuş askerin kafasını kesmeye kalktı ve yaptılar Sözde kabadayıları iki gün sonra patlamalarda görmek isteriz.

0|0
    0|0
  • Mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
  • darbeci subaylar da kardeşim askerin başını kesenler de.

1|0
    0|0
  • Sadece emri uygulayana silahsız olana yapılmış hükümetten kimsede yapılmasın demiyor yazık yazık... bunkarı bu kadar güçlendiren bu kadrolar değilmiydi hesap sorulacaksa asıl onlardan sorulmalı oradaki emri uygulamak zorunda olandan değil

0|0
    0|0
  • Ülke çabuk gaza gelen salaklarla dolu derim, ne diyeyim

0|1
    0|0
  • Adamlar onlar yapıyor sanıyor. Bilsinlerki onlar emir kulu

0|0
    0|0
  • eh işte, başka birşey beklenmezdi zaten.

0|0
    0|0
  • iftira..

0|0
    0|0
  • vatan hainliği diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...