Bilecik'te olan ya da askerlik yapan var mı?

Sözlümün askerliği Bileciğe çıktı nasıl bir yer?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben acemi birligini orada yaptım
    tugay kalabalık bir yer :)
    sanırım oda acemi olacak sonra usta birligine gidecek
    zaman egitimle filan geçiyor
    işte

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Ufak bir şehir, ben merkezinde askerlik yaptım. Hafta sonu çarşı iznine çıktığımızda 3-4 internet kafe vardı. Uzun uzun kuyruklar oluşur, restoranlar sokaklar çarşılar askerle dolu olurdu. Askeriz diye hafta sonu kazık ürün satarlar. Yani bir ilçe kadar bir yer.

1|0
    0|0
    • Psikopat_hatun diyor Kİ asıl askerlere indirim ypmları lazım ya millet para gelsinde nerden glsin umrunda değil!

• Askeriye kalabalık bir yer, izin günü geldiği zamanlar çarşıyı askerler dolduruyor. İnternet kafe ücretleri hafta içi beş gün 75 kuruş iken hafta sonu cumartesi ve pazar günü 1,50TL oluyor. Çarşı izinlerin birisinde esnafın birisi arkadaşım olan bir askerin üzerine yürüdü. Kimse gariban bir askerin ailesinden uzak olduğunu, vatanı korumak için geldiğini düşünmez. Dediğin gibi para gelsin de, nereden gelirse gelsin.

• Psikopat_hatun diyor Kİ sonra askere sahip çıkalım sen baba ocağından çıkan askeri savunmasız gör işi ticarete dök olck şey değil!!!

• biz nerden bilecik

1|0
    0|0
  • Söğüt mu

1|0
    0|0
  • gitmesin bu vatana borcu yok artık

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...