Ölümüne meydanlara çıkan bu halka ne söylersiniz?

Özgürlüğünü, seçme hakkını, seçtiklerinin hakkını savunan, mhp lisi chp lisi akp lisi bir bütün tek vücut olan bu halka ne söylersiniz?

0|1
8|10

En İyi Kız Görüşü

• siyasi parti gözetmeden bir olan insanlarla gurur duyarım ancak

1|4
    0|0
    • işte bu ya, senin gibi düşünen insanlar çoğaldıkça darbeler tarihe gömülecek

En İyi Erkek Görüşü

• canım feda derim.. bende sabaha kadar kaymakamım polisim ile beraberdim..
    türk kürt arap laz sağcı solcu herkes vardı.. hepimiz görüşlerimizi bir kenara atıp tek yürek olduk..
    Bir sağdan bir soldan asıyorduk diyen kenan evreni unutmadık...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 9

• Bunlara bir şey demem çıkar adam korkmuyordur da Askere saldıran şerefsizler de var onlar Karaktersiz o. çocuğudur onu biliyorum

0|2
    0|0
    • Çok provakatör vardı ortada, özEllikle üzerine bayrak takanlar ama halkın çoğu itibar etmedi.

• aynen öyle lafım saldıranlardı zaten onlar benimle aynı milletin evladı olamaz

• olması gerekn yapıldı

0|1
    0|0
  • olması gereken budur halkı koyun gibi görenlere iyi bir cevap oldu

0|1
    0|0
    • Hala koyun. Bu sefer katil koyun.

• gençler bizim geleceğimiz eğer sözlerimiz onların düşüncelerinde etki bırakabiliyorsa farklı bir bakış açısı kazanmalarını sağlayabilyorsa elimizden geleni yapmamız gerekir ben bunu milli bir görev gibi görüp tüm gün bu soruları cevapladım belki küçükte olsa bir farkındalık yaratabilir çünkü etrafta çok fazla bilgi dezenformasyonu var

• Bu bakımdan düşünmemiştim haklısın teşekkür ederim.

• Bu halk bu memlekette bir daha darbe yapılmasına izin vermeyecek.

0|1
    0|0
  • Turkiye darbelerden çok çekti darbe lafını duyanın cinleri tepesine çıkması normaldir

0|1
    0|0
  • helal olsun derim, bu halk en sonunda birlik olmayı başardı, azınlıkta olsa darbeyi isteyenler de var ama onlar sokaklara çıkmadığı için sorun yok

0|0
    0|0
  • bu doğru birşey değil orta doğudada ayaklanmaalr böyle halkı galyana getirtip başlatılıyor sonra devreye silahlı gruplar giriyor askere hiçbir zaman el uzatılmamalıdır oradakiler teröristgibi askere saldırdılar nama asker gerçekten darbe yapmış olsaydı böyle olmazdı bu tayyibin işidir

0|0
    0|0
  • tayyibin gazına gelmiş genel koyun kitlesi diyorum. ama tanklar falan iyi ezdi. hakkı var şimid.

0|0
    0|0
  • Aynı seyi pkk yadyapsınlar sözde erkek halk

0|0
    0|0
Yükleniyor...