Şimdi bana fark ne söyleyin sizin gücünüz kendi vatandaşınıza mı hee ne düşünüyorsunuz söyleyin?

Şimdi bana fark ne söyleyin sizin gücünüz kendi vatandaşınıza mı hee ne düşünüyorsunuz söyleyin?

İyi baktınız mı bu karalere ilk kare teslim olan pkklı gençler ikinci kare teslim olan vatan haini gençlerin aileleri ile görüştürülmesi diğer kare teslim olan askerin boğazının kesilmesi diğer kare kemerle askeri dövmek son kare ise tipinde meymenet olmayanların askerin boğzını kesip taşıması. Şimdi soruyorum size hangisi daha suçlu? Senelerdir askerleri şehit eden bu pislik sürülerine bunları yapmmayanlar kimden destek aldınız da askerlere saldırdınız bu mu sizin vatan anlayışınız? O kadar şehit varken pkklılar aileleri ile görüşürken suriyelisini üstün tutup sizi aşağılarken nerdeydiniz de gaza gelip meydanlara döküldünüz? Ülkenin metropol şehirnde başkentinde rahat rahat bomba patlatılırken niye değildiniz meydanlarda? Şimdi siz dün gece TÜRKÜN gücünü gösterdiniz değil mi yoksa senelerdir pkklıya karşı hükümete karşı ağzını açamayanlar ışıde müslüman diyenlere sesleri çıkmayanlar dün asker öldürürken kahraman türk genci mi oldu? Sizler Türk falan olamazsınız bence bırakın o kimlikleri ben TÜRKÜM demeyin daha senelerdir pkk ışıd ile baş edemeyen bir hükümetin avukatı olanlar yazık size ana kuzuları dağda ölürken meydanlara çıkıp bağırmayanlar, öcalanla kurdale kesildiği zaman yemek yendiği zaman sesleri çıkmayanlar yazık size hepinize iyi uykular

Güncellemeler:
güncell

0|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Askerimizin öldürülmesini sakallı Cübbeli pisliklerin tarafından işkence edilmesine birsey yapmayan polisler içim artık uzulmeyecegim. Gözlerinin önünde Askerin boğazını kesip olduruyorlar şeriatçı köpekler ve polisler daha doğrusu akp nin polisleri tek laf tek müdahale etmiyor. TSK tümüyle ayağa kalkmalıdır. Ve Bu Darbe tam anlamıyla olmalıdır. Çok istiyorum şu şeriatçı hayvan yobazlarin

0|0
    0|0
    • Sürünerek ölmesini. TÜM TSK AYAĞA KALKMALIDIR. ATATÜRK'ÜN KURDUĞU TÜRKİYE CUMHURİYETİ şeriat ile yönetilmesi an meselesidir. Padişahım çok yaşa dememek için Cübbeli sarıkli Şerefsizler in ülkemizi eline almaması için TÜRK SİLAHLI KUVVETLİ AYAĞA KALKIP BİR AN ÖNCE DARBE YAPMALIDIR

En İyi Kız Görüşü

• Turkun olmayan beynindeki kivrimi mikeyim ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dünden beri gördügüm en dogru ve mantıklı soru bu. Emeginize saglık gerçekten. Cahile laf anlatamazsın ama ne yapalım ısrar etmeye devam.

0|0
    0|0
  • En alttakiler Türk mü bence onlar Işidliler midem bulandı

0|0
    0|0
  • Arap hayrani yavsaklar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...