Neden Chp lilerin darbeyi desteklediği söyleniyor?

Neden Chp lilerin darbeyi desteklediği söyleniyor?
ben chp üyesiyim ve asla böyle bir durum yok darbe desteklenemez bir şey. Atatürk bize demokrasiyi getirdi. Zorbalığı değil! Darbe her açıdan ülkeyi olumsuzluğa götüren bir şeydir! Asla başımızdakileri sevmiyorum ama darbe ile değil, demokrasi ile gitmelerini istiyorum. Chp ye yalan yanlış iftira etmeyin!

0|1
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Chp = Hdp diyen, Chp Pkk'nın en büyük destekçisidir diyen, Chp'ye oy veren dinsiz ve teröristtir diyen ve buna inanan bir kesimin darbe olayını da desteklediğimizi söylemesi çok mu tuhaf sence?

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şu an darbe diye adlandırılan olay gangster gibi değil de daha vicdani bir şekilde ve TSK tarafından yapılsaydı evet desteklerdim. Fakat hainlikle, terör için ve ülkeyi dağıtmak adına yapılan hiçbir eylem desteklenemez ve hiçbir TÜRK desteklememeli.

0|0
    0|1
    • 3ay

darbeyi hoca sandığınız kişinin yaptığını duyunca sizlerde islam düşmanı olduğunuz için
      feto darbe yapıyor bu hoca islam adamı haydi sokağa darbeye karşı koymaya dediniz dimi
      oysaki fettullah gülen ve tayvası size refah getireckti kendi ellerinizle engellediniz darbeyi. fettullah size lider olacak biriydi sizden daha dinsiz sizden daha çok islam düşmanı. işte allah şaşırtmasın insanı büyük bir oyunu sizin işinize geleceği bu oyunu sizin ellerinizle bozdurdu lailaheillallah

Erkekler Ne Diyor 13

• daha dün burda bir kısım chp liler umarım darbe olur, umarım başarırlar, umarım tayyibi asarlar dedikleri için olabilirmi.

0|1
    0|0
  • Bunlara kalsa paralel de hep Chp'nin işi. Hep Chp zaten.

0|2
    0|1
  • Her olaydan sonra ezbere yorumlar yapılıyor.

Biri diyor ki paralel yaptı. Öteki diyor ki başkanlık için oy toplanmaya çalışılıyor.

İyice can sıktı aynı geyikler.

0|0
    0|3
  • Anlamakta güçlük mü çekiyorsunuz?

Terör örgütü ülkene darbe yaptı ve sen gelmiş akp-chp-mhp diye ayrım yapıyorsun? O darbe gerçekleşseydi eğer tüm siyasetciler sabaha çıkmazdı.

0|2
    0|1
  • Bazı kişilerin yaptıkları yüzünden bütün partiyi suçlu tutmak mantıksız. Kılıçdaroğlu da sokağa çıkan halkı destekledi diye biliyorum.

0|1
    0|0
  • aynen katılıyorum çok haklısın darbe çözüm değil kördüğüm getirir ülkeye ki darbeyi destekleyen vatan hainidir atatürkü hiçede sayar atatürkün arkasına saklanıp darbeyi destekleyen insanlar var laf anlamayanlar

0|0
    0|0
  • cunku sırf tayyibi sevmedikleriiçin

0|1
    0|0
  • Bu ülkede ayağı taşa takılan CHP'yi suçlar. Kafa olsa zaten bu halde olur muyduk?

0|0
    0|0
  • Siyaset hakikatten bahsetmez. Faydasına gelecek her türlü şey mübahtır. Bu kadar masumca düşmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • Yo yasagidim yerin nerdeyse hepsi chp li ama hicbiri darbeyi desteklemiyodu dun aksamki

0|1
    0|0
  • ya paraleldir ya chp klasik

0|1
    0|0
  • Karşı cıksalarda samimiyetine inanmıyorum

0|0
    0|1
  • Akp chp chp akpyi suçlar işte herzamanki şeyler

0|1
    0|0
    • Ama yeter yani bizler vatan haini değiliz. Askerimizin her zaman yanındayız onlar emir kulu. Ama akıl sağlığı yerinde olan biri darbeyi desteklemez

Kızlar Ne Diyor 5

• Onune gelen konusuyor iste

0|1
    0|1
  • Tayyib darbe yaptı chp de destek verdi evet 😂😂

0|0
    0|0
  • Ağzı olan konuşuyo da herkes düzgün konuşmuyor kardeşim takma

0|1
    0|1
  • Bu günlerde mhp-chp-akp ayrılmamalı, herkes birlik olmalı kesinlikle haklısın.

0|1
    0|0
  • Chplilerin darbeyi destekledigi yok ki

0|1
    0|0
Yükleniyor...