161 şehit nasıl oldu ya bomba mı attılar?

arkadaslar ben anlamadım netten baktım yazmıyordu nasıl ölüd bu kadar asker cogu köprüden attılar diyor doğrumu bu

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ya iki üc tane helikopteri kaçırd adamlar ölenlerin cogu polis ve asker gene önemli kısmıda askerleri gecmeye calısan siviller. Bunu askere mal etmek sacma plur 2-3 bin kişibib planladıgı bir olay sadecd İstanbul ve ankarada olan bir olau tüm ülkede olsa zaten Şu an darbe başarılı olurdu o yüzden korkacak bişey yok temizleniyo bu askeriuenin içindeki fetocu kesim

1|0
    0|0
    • birinin bası kesilmiş ya

• Çok haklısınız

• eic için teşekkürler :(

Erkekler Ne Diyor 10

• köprüde halkı taramıs asker meclisi bakanlıkları genelkurmayı bombalamıs otel ve kamu kurumlarını basmıs

1|0
    0|0
    • şaka gibi ya acaba devamı gelir mi ilerleyen zamandaki :(

• sıksın rütbelinin kafasına ozaman :D

• aynen ama cogu silah bos gider yani dolu kemerde olur onu taktırmaz rutbeli bilir sıkan olur diye

• Halk bunlar. Helikopterle bile taranan oldu.

0|0
    0|0
  • tbmm bombalandı birkaç kez orda ölenler var. halka ateş edildiği söyleniyor

0|0
    0|0
    • ya birsey sorcam mesela o an üst rütbe geliyor ya diyor ya koğuş kalk halka ates acmaya gidiyoruz diye o an askerin biri ben halkıma ates acmam gelmem dese ne olur ya da polise ihbar etse=

• bilmiyorum kanka askrlik yapmadım ama tek başına reddederse kötü şeyler bşına geelir gibi

• Kardeş kardeşi vurdu işte

0|0
    0|0
    • ya birsey sorcam mesela o an üst rütbe geliyor ya diyor ya koğuş kalk halka ates acmaya gidiyoruz diye o an askerin biri ben halkıma ates acmam gelmem dese ne olur ya da polise ihbar etse=

• Hayatına kayar emir demiri keser yapacak bişey yok

• Bilmiyorum askerle polis karsi karsiya geldi ikiside bizim gururumuz

0|1
    0|0
    • , nsnların güveni kalmıyor ya :(

• 0|0
    0|0
    • ya birsey sorcam mesela o an üst rütbe geliyor ya diyor ya koğuş kalk halka ates acmaya gidiyoruz diye o an askerin biri ben halkıma ates acmam gelmem dese ne olur ya da polise ihbar etse=...

• sorum yanlıs anlasıldı ya siz bilgili biine benziyorsunuz özelden yazabilirmiyim

• Hiç FBI ile Amerikan polisinin karşı karşıya durduğunu görmedim.
    Nasıl bir ülke olduk Allah ım

0|0
    0|0
  • Olaylari takip etmedigin cok belli

0|0
    0|0
    • ya birsey sorcam mesela o an üst rütbe geliyor ya diyor ya koğuş kalk halka ates acmaya gidiyoruz diye o an askerin biri ben halkıma ates acmam gelmem dese ne olur ya da polise ihbar etse=...

• yooo benim arkadasın sevgilisi askerde ama tel kullanıyor

• Kislada kullsniyordur o disari cikaramaz

• Asker polis ve halk hepsi 161

0|0
    0|0
    • birinin bası kesilmiş ya

• Bilmiyorum askerler yapmak zorunda değil galiba

• kardeşi kardeşe kırdırdılar yazık polis asker şehit oldu insanımız öldü
    lanet olsun birilerinin eline birşemi geçicek hayır olan ülkemize vatandaşlarımıza polisimize askerimize ordumuza oldu herkez sağ duyulu olsun bular ükemize yapılan oyunlar tezgahlar gelin vatandaş polis asker birlik olun sarılın birinize bugun kardeş birlik olma günü bütün olalım oyuna gelmeyelim

0|0
    0|0
    • gelin vatandaş polis asker bir birinizi kuçak layın birlık olun aynı bayragını da yaşı yoruyuz gelin mehmetciye sahip çıknız o kaleş ajanlar hayınler ülkemizi bölme bozmak istiyor onların oyunları

• şehit oldu

• yazık ya ALlah kahretsin

Kızlar Ne Diyor 6

• twitter.com/UlviYaman/status/754266911718772739 BUNU İYİ İZLEYİN BU ÜLKE KENDİ ASKERİNİ KATLETTİ

0|0
    0|0
    • ay oneydi ya :((((((((((((((((((((((((((((((

• O 161 şehit halk kardeşim..

0|0
    0|0
  • Bomba atilar tabi ://

1|0
    0|0
  • Tankla ezdiler, saldırı yaptılar.. daha neler neler yaptı bu vatan hainleri

0|0
    0|0
    • askere güvencim kalmadıııı

• Kimsenin güveni yok.. kendi canları için bir kanuni olmayan emire karşı gelemediler ve binlerce yaralı insan, yüzlerce şehit verdiler

• birinin basını kesmiller ya

• Bence yalan o kadar şehit

0|0
    0|0
  • Tvyi aç görürsün neden öldüklerini

0|0
    0|0
Yükleniyor...