B*kunu cikarmakta ustumuze yok?

sen kim oluyorsunda teslim olan asketin kafasini kesebiliyorsun , tas atabiliyorsun bokunu cikardilar yine halk inmemeliydi sokaga !!! Hayvanoglu hayvanlar bunlarin sucu ne?

3|0
17|7

En İyi Kız Görüşü

• Neyin öfkesi bu anlamıyorum. Igreniyorum p askerleri öldürmeye çalışanlardan

2|2
    2|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• İt sürüsü işte toplanınca olanlar bunlar.

0|1
    1|0
  • https://youtu.be/Vu8WFAWepAc
    Cokta iyi yaptilar lan. Geberseydi itler! Tanklarla insanlari acimdan ezik gecti hayvanlar onlara hayvanoglu hayvan denmez cunku anne-babalari gidin katilin demedi. Bu videoda ezilen senin kardesin ailen olsaydi yakalansada sikerdin belasini anladin mi ! Bunu yapmayan askere sozumuz yok darbecilerden insanlari ezen herkezinki yakilmasi gerekirdi. Acidi halk yine

1|0
    0|0
    • Bunu yapana asker demeyiz o kadar halk bosuna mi oyle yapti. Oluleri gorduler cunku canlari yandi anladin mi o kadar insan burda iki yorum yapandan daha mantikli lan

• Ama tabiyiki bazi er askerler kandirilarak darbeye katilmak zorunda kaldilar geri donmelerine izin verilmedi bu askerlere yinede saygimiz var ve teslim olanlara tabi

• Aynen öyle kimsenin tek bir pkklıya sesi çıkmadı askerlere yaptıklarina bakk.

1|1
    1|0
  • Peki bizim vergilerimizle alınan silah ve tankı kim oluyorda bize çeviriyor bizim insanımızı çiğniyor olaya tek taraflı cahilce bakmayın yüzlerce masum insan helikopter ve tank yüzünden can verdi peki o masum suçsuz insanların suçu günahı neydi kendi askeri tarafından ezilen masum insanların suçu neydi.

0|0
    1|0
    • biz o emirleri verenlere yapilanlar değil teslim olanlara yapilanlardan muzdaribiz

• Kesinlikle elleri kırılsın gitsinler o kendini milliyetçi sananlar Ülkemizi korusunlar pkk lılara karşı

1|0
    1|0
  • Savaş alanına sivil insan girdi resmen, tam bir saçmalıktı. Bunların olacağı çok belliydi.

0|0
    1|0
  • teslim olan birine bu yapılmaz ama diğer turlusune karşı değilim vatan hainlerine ne yapılsa doğrudur

0|0
    0|0
  • Bunu sokağa milleti için çıkan insanların yaptığına ne kadar eminsin? hainlerden biri çıkıp yapmış olamaz mı?

0|0
    0|0
  • Evet emir aldılar 3 asker hastaneye gelirken emir verdiler ateş açmak iiçin dediler açmayıncada komutan vurdu

0|0
    0|0
  • Emniyet binasına getirilen askerlerin elleri arkadan baglı ve onlara bile saldırmışlar

0|0
    1|0
  • Hehe öyle metrolar b*ook gibi

1|0
    1|0
  • Aynen askerlere üzülüyorum yav :///

1|0
    0|0
  • Çok üzüldüm ona ya

0|0
    1|0
  • Kafayı kesen kişinin kafasında keserler

0|0
    1|0
  • Halk inmesi bu ülkeye kim sahip çıkacaktı? Bura kimin ülkesi lan hala akp derdindesiniz siyasi görüşünüz nr olursa olsun ortak amacımızın vatan olması dileğiyle

1|0
    0|0
  • Gözü kör biri daha yazık!!!

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Askere şu an saldıran iki gün sonra pkk ile çatışırken gurur duyacak değişik bir kafa ne yaptığını bilmeyen sürü psikojisi ile hareket edenlerden nefret etmey başladım

1|0
    0|0
  • Onu yapanın annesini karısını paramparça etmeliler gözünün önünde. Sonrada kendisini asmalılar. arap paspasçıları bunlar mı müslüman? Basayım o zaman öyle müslümede mezhebinede!

0|0
    0|0
  • Masum asker komutanı emir ediyor yapıyor devletin çözmesi gereken sorunu halkı sokaga dökerek çözmeye kalkdılar kendileride güvenlikli korumalı evlerinde işte bu kadar saf bir milletiz

0|0
    0|0
  • aynı görüşteyiz cezalandırlmalılar ne olursa olsun savaşta bile bu yapılmaz

1|0
    0|0
  • Soylenecek seyler var ama bizide tutuklarlar ondan cekiniyorm

0|0
    0|0
  • Sövcem şimdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...