Emir kulu askerin boğazını keserek vatan koruyan hainleri bana savunacak insanlar burada mı? Hangi hakla savunuyorlar?

Bizde biliriz sokağa inip vatanı bayrağı korumayı. Bizde biliriz vatana kalkan elleri kırmayı. Fakat ak kim kara kim bilmeden fütursuzca sokağa dökülüp masum askerlerin boğazını kesmek onlara linç girişiminde bulunmak nasıl bir vatan savunmasıdır? Masum insanlar ölüyor da masum askerler ölmedi mi? TSK içinde bir grup militanın bu yaptırımında emir kulu askerlerin hiç bir şeyden haberi olmadan onlara nasıl karşı gelmesini beklersiniz? Seni koruyan askerin boğazını keserek vatan kurtardım diyen cahiller yarın çıkıp şehitler ölmez vatan bölünmez derseniz yüzünüzü şeytan görsün. Dün gece yaşanan bu olayda 20 şehit için vatanı kurtarmaya sokağa dökülen insanlar ŞİMDİ KALKIP 1000 2000 ŞEHİT VERDİĞİMİZ PKKlılarıda linç etmek için dağa çıksınlar o zaman. İşte siz bunu yapamazsınız. Orada sizi koruyan 19 20 yaşında erler boğazını kestiğiniz 1 olayı hepsine mal ettiğiniz erler. Zannımca bu darbenin amacı Türk milletini ve birliğini bozmak onları birbirine düşürmektir. Ve siz kör cahiller askere vurarak bunu yerine getirdiniz.
Emir kulu askerin boğazını keserek vatan koruyan hainleri bana savunacak insanlar burada mı ?Hangi hakla savunuyorlar ?Bu teslim olan askerler olayı OLAY YERİNDE öğrenen askerlerdir.

Kör cahillik yaparak vatanı bir birine düşüren amacını yerine getirmesinde bir nevi destek olan halkada helal olsun. Davul zurnayla yolladığınız askerlerin başını ALLAH'ın o güzel adını anarak kestiniz ya..

Ulan hiçbir şeyden haberi olmadan , emir komuta zincirinin en altında olan erlere vuracak kadar , Tsk'ya kafa tutcak kadar erkeksiniz ya hadi çıkın dağa Pkk'yla çarpışın... Dünyanın en güçlü ordularından Türk ordusu darbe yapacak sen çıkıp pet şişesi atıp , tekme atacaksın ! Yok ya bugün Türk ordusunu bu denli küçük düşüren şerefsizler ! Hepiniz istiklal mahkemelerinde yargılanana kadar bizlere rahat yok !
Sultanlarının saltanatı için askerin kafasını kesecek kadar canavar , Tsk'ya terörist gözüyle bakacak kadar kör bir halk.
Ne demişler:Filler dövüşür çimenler ezilir.

Güncellemeler:
Burada hala gelmiş laf yapanlar var. O ölen asker suçsuz askerler senin kardeşin abin olsaydı o zamanda böyle konuşurmuydun?
Ben kendim ülkücü bir insanım. Bana darbeciyi savunuyorsun diyen kişiliksiz insanların aklından şüphe ederim. Doğru söze bir şey diyemediğiniz için anca açıklayana b*k atarsınız. Sizin gibi galeyana düşen cahiller yüzünden bunları yaşıyoruz. Hala bana akp mhp chp ayrımı yapanlar var yazık size acıyorum.

4|2

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 12

Yükleniyor...