Emir kulu askerin boğazını keserek vatan koruyan hainleri bana savunacak insanlar burada mı? Hangi hakla savunuyorlar?

Bizde biliriz sokağa inip vatanı bayrağı korumayı. Bizde biliriz vatana kalkan elleri kırmayı. Fakat ak kim kara kim bilmeden fütursuzca sokağa dökülüp masum askerlerin boğazını kesmek onlara linç girişiminde bulunmak nasıl bir vatan savunmasıdır? Masum insanlar ölüyor da masum askerler ölmedi mi? TSK içinde bir grup militanın bu yaptırımında emir kulu askerlerin hiç bir şeyden haberi olmadan onlara nasıl karşı gelmesini beklersiniz? Seni koruyan askerin boğazını keserek vatan kurtardım diyen cahiller yarın çıkıp şehitler ölmez vatan bölünmez derseniz yüzünüzü şeytan görsün. Dün gece yaşanan bu olayda 20 şehit için vatanı kurtarmaya sokağa dökülen insanlar ŞİMDİ KALKIP 1000 2000 ŞEHİT VERDİĞİMİZ PKKlılarıda linç etmek için dağa çıksınlar o zaman. İşte siz bunu yapamazsınız. Orada sizi koruyan 19 20 yaşında erler boğazını kestiğiniz 1 olayı hepsine mal ettiğiniz erler. Zannımca bu darbenin amacı Türk milletini ve birliğini bozmak onları birbirine düşürmektir. Ve siz kör cahiller askere vurarak bunu yerine getirdiniz.
Emir kulu askerin boğazını keserek vatan koruyan hainleri bana savunacak insanlar burada mı ?Hangi hakla savunuyorlar ?Bu teslim olan askerler olayı OLAY YERİNDE öğrenen askerlerdir.

Kör cahillik yaparak vatanı bir birine düşüren amacını yerine getirmesinde bir nevi destek olan halkada helal olsun. Davul zurnayla yolladığınız askerlerin başını ALLAH'ın o güzel adını anarak kestiniz ya..

Ulan hiçbir şeyden haberi olmadan , emir komuta zincirinin en altında olan erlere vuracak kadar , Tsk'ya kafa tutcak kadar erkeksiniz ya hadi çıkın dağa Pkk'yla çarpışın... Dünyanın en güçlü ordularından Türk ordusu darbe yapacak sen çıkıp pet şişesi atıp , tekme atacaksın ! Yok ya bugün Türk ordusunu bu denli küçük düşüren şerefsizler ! Hepiniz istiklal mahkemelerinde yargılanana kadar bizlere rahat yok !
Sultanlarının saltanatı için askerin kafasını kesecek kadar canavar , Tsk'ya terörist gözüyle bakacak kadar kör bir halk.
Ne demişler:Filler dövüşür çimenler ezilir.

Güncellemeler:
Burada hala gelmiş laf yapanlar var. O ölen asker suçsuz askerler senin kardeşin abin olsaydı o zamanda böyle konuşurmuydun?
Ben kendim ülkücü bir insanım. Bana darbeciyi savunuyorsun diyen kişiliksiz insanların aklından şüphe ederim. Doğru söze bir şey diyemediğiniz için anca açıklayana b*k atarsınız. Sizin gibi galeyana düşen cahiller yüzünden bunları yaşıyoruz. Hala bana akp mhp chp ayrımı yapanlar var yazık size acıyorum.

4|2
11|13

En İyi Kız Görüşü

• Konuşmaya yüzleri var mi onların?
    Ulan askerimizin merhametinden utanin be!

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O cahil, yobaz, düşünemeyeler bir daha gün yüzü görmez olsunlar! Ne olduysa ere oldu!

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Sultanlarının saltanatı için askerin kafasını kesecek kadar canavar , Tsk'ya terörist gözüyle bakacak kadar kör bir halk.
    Ne demişler:Filler dövüşür çimenler ezilir.
    Çok çok haklısın o askerlerin bedduasnı aldk artk bu devletten ne kdt hayır beklenir..

2|2
    0|1
  • İçimizden gelenleri yazmışsın, bu ülkeye bazı şeyler çok bile, nefes almak gibi,,, o askerler ne olduğunu bilmiyor bile, belki halka açtıkları ateş yanlış ama yinede teslim olmuş bir askerin kafasını kesmek anlayışını hiçbir zaman unutmıcam,, dün askeri darbe değil askere darbe yapılmıştır

0|1
    0|0
  • Helal olsun. Çok güzel bir sunum olmuş. İnsan sinirden çıldırıyor ya. Nefret ettim bu zihniyetlerle aynı ülkede yaşamaktan!

0|2
    0|0
  • Allah belanizi versin ya diyecek bisey bulamiyorum bunlari kim yapiyo belli lutfen oyuna gelmeyin ya :( senaryo bunlar kimse sokaga falan cikmasin

0|2
    0|0
  • En adi en şerefsiz milletiz. Türk milleti asil derler. Hani asalet? Masumu kırıp haini yüceltmekten başka bir bok bildiğimiz yok. Yazıklar olsun...

1|1
    0|0
  • Şehitler ölmez diyen çomarlar tayyip için asker kafası bile kesiyor, bu canilerin bu kansızların arasında yaşıyoruz

2|1
    0|0
  • Kodugumun iki yuzlulerinden ne bekliyonuz ki

0|1
    0|0
  • Emir kulu askerlere yazık çok kötü bir görüntü peki tank altında ezilen Türk vatandaşı onlara da çok yazık

0|1
    0|1
    • Dostum amaç buydu zaten askeri millete düşürmek askeri millete düşman göstermek.

• Asker insanları ezdi küçük bir grup diye başın tsk olmadığını anlatmaya çalıştılar asker düşman olarak gösterilmek istenseydi tamamen tsk nın üstüne atarlardi

• oradaki askerler asker degil fetonun asker formasi giymis uc bes askerler aciklama yapti bizimle alakasi yok biz oyle bir emir almadik y mk cahilleri

0|0
    0|1
  • Hadi her şeye tamam diyelim de araplaşma ne alaka

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu savunulamaz. Teslim olan askere zarar vermek vatanseverlik olamaz. O askerin teslim olduktan sonra boğazını kestiklerinin videosu var. Ne kadar acı.

0|1
    0|0
  • ellerinde tük bayraklarıyla, türk askerini linç etmeye kalktılar. nasıl insanlar lan bunlar

0|2
    0|0
  • Ne kadar cahil olduğunuz anlatmakta geri kalmamışsın. Asker kisvesi altında vatanı ele geçirmeye çalışanlarla, savaş halinde olduğun pkkyı bir tutarak cehalet abidesi olduğunu ispatlamışsın. Bir tarafta yıllardır savaş verdiğin pkk var. Onlar o inlerinden korkudan dışarı çıkamıyor zaten. Çıksada savaş var. Oradan ileriye gidemezler. Diğer tarafta adamlar senin ülkeni almaya çalışıyorlar ve kalkıp cahil cahil utanmdan burada hala hainleri savunabilyiorsun ve onlara utanmadan Türk askeri diyebiliyorsun. Yazıklar olsun.

0|1
    0|1
    • Sen sadece işine geldiğini savunursun çünkü sen vatan askeri değil tayip askerisin eğer orada ölen katledilen herşeyden haberi olmayan erlerden biri senin kardeşin olsaydı o zaman görürdüm ben seni acaba o zamanda tayibin altına yatarak bu bağnazlığı savunabilir miydin. Kusura bakmada ağzımı bozdurdun hocam

• Hala davarlıkta ısrar etmeye devam ediyorsun. Ulan deyyus. Vatana milletine silahını çeviren herkes haindir hala neyi anlamıyorsun sen çocuk ! Hikaye dinliyormuş. Ulan vatanını düşünen asker sıkın kafama ama bana kimse bu millete ateş açtıramaz de vurdurt kendini orda şehit ol. Kalkıp onca insana niye silahını çeviriyorsun ! Hala bana hainleri savunuyorsun !

• Hala hain savunuyorsun diyor :D Senin cahil ve bağnaz olduğunu şöyle kanıtlayabilirim. Benim yaşım 19 olabilir. Hatalarım olabilir kör noktalarım olabilir. Fakat bunları yorumlarken senin bana VAY SEN VATAN HAİNİSİN VAY DARBECİYİ SAVUNUYORSUN demek yerine. Güzel kardeşim senin şurada bir hatan var bu öyle değil böyle olmalıydı yanlış düşünüyorsun DESEYDİN benim belki fikrim değişecekti. AMA SEN BİR KÖR CAHİL GİBİ SEN DARBECİSİN SEN HAİNSİN DİYE BENİ YARGILAMAN SENİN GİBİ TEMENNİYATSIZ BİR İNSANI BENİM GÖZÜMDE EN DİP SEVİYEYE ÇEKTİ. MEDENİYET GÖRMEDİĞİNİ BURADAN KANITLARIM.

• Sokağa çıkmak yanlış hareket değil, muhalif olmak adına sabahtan beri parti meselesi yapan olayda iğne deliğinden hikaye üretip karşı çıkıp gülenlere bu aptlların yaptıkları malzeme oldu. Bu hareketı yapan kımse onu öldüreceksin.. Sabahtan berı muhalıf olup bir şeyler konusmaya yer arayan ınsanlar tartıştıgım ınsanlar sımdı bunları gostermeye başladılar alın bakın diye. Ya neler neler önlendı öyle bir his ki ancak yaşanır. Çokta kontrollüydü insnalar bızım meydanlarımızda.. Ama bazı andavallar kendısını kaybetmısler cehaletten askere zarar vermısler.. Bu onların şahsı yanlısıdır ne sokaga cıkan herkes bu konumdadır ne de hukumetı destekleyen..

0|0
    0|0
    • İkimizin savunmasıda bizi bu duruma düşürenleri genellemeden verilen bir caba zaten. Benim sözüm sadece o cehalete düşen insanları savunan halka..

• İşte yapacak bişey yok hocam ağzı olan konuşuyor

• Herkes üstüne düşeni yapsın bıze kimse dokunamaz.

• siz bisi bilmezsinz. aky pe tayyibe dusman olucam diye ulkeyide satarsiniz dusmana kucakta acarsijiz.750 bin kisilik ordunun 600 kisilik kismi hainlik yapiyor halk cezasini kesiyor siz hala askere bu yapilirmi diyorsunuz. Uniformasi var diye vatan hainligine goz mu yumulsaydi

0|1
    0|2
    • Senin ne kadar cahil ve bağnaz biri olduğun cümleye girişinden belli siz bir şey bilmezsiniz ne demek la? Her şer ortada bırakın artık şu koyunluğu halk ceza kesiyormuş ulan orada ölen senin kardeşin olsa suçsuz yere sen ne hissedersin biraz empati kur be cani insan

• tek bildiginz cahil ve yobaz baska ne zik biliyorsn? teslim olanlar nasi teslim oldu mk insanlarin ustune tank surup ezmek nedir mk?

• TSK kimsenin babasının malı değil , askere gitmeyenler bilmez Kanunsuz emir denen birşey var hiç kimse Tc vatandaşına ateş edemez. Emie komuta işini geçin komutan senin anana babama ateş et emri verse edermiydin

1|1
    0|1
    • Kanunsuz emir dediğin şey hangi hal de hangi durumda yapılır ilk önce onu öğrenmeni temenni ederim. Dün gece yapılan bir askeri röportaj da askerin yorumu şudur. Bize vur emri veren komutanım vurmadığım için beni vurdu..

• Olm 160 ölü 1500 yaralı var tabiki birçoğu vurmadi vicdanının sesini dinledi ama yuzlerce insan yaralanmisken hala diyosunuz ki asker neden linç edildi? Orada senin annen baban sans eseri bulunabilirdi bunları goz ardı etme

• İşinize geleni görüyorsunuz işinize gelince görmemezlikten geliyosunuz 161 kişi öldürüldü bunu yapan asker degil haindir yazık degil mi o aileler anne baba perişan olan hayatlar yazık degil mi partiler bile darbeyi desteklemiyor siz niye bu kadar rahatsızsınız askera yapilanı hiç bir vicdan sahibi kabul etmez provaksyon olacağını düşünmeyi neden denemiyorsunuz

0|0
    0|0
  • kafa keseni savunmuyoruz ama halka ateş eden üniformalılarıda görmedzden geliyorsunuz...

0|0
    0|1
    • Kardeşim bu halka boşuna demedik sokağa çıkmayın diye. Zaten girişim birliği bozmak askeri halka düşman gösterim masumun ahını almaktı neden çıktılar sokağa

• neden çıktıklarını, ne düşündüklerini bilemem ama çıktıkları için bunları haketmiyorlar tıpkı o masum askerler gibi.. bazılarının gerçekten asker olduklarından şüpheliyim abi

• Ordu içindeki stratejik noktalara yerleşmiş kendi bilmez fevri soysuzlara birde halkın tepkisi düşünmeden ve duygusal galeyanın sebep olduğu tatsız sonuç Allah bu ülkeye bir daha böyle acılar yaşatmasın...

0|0
    0|0
  • Duygulandım ((

0|1
    0|0
  • salaksiniz hepiniz fetö/pdy uyesini oldugunu kabul etti genelkurmayda hepsi yakalandi... hala gelmis askerin kafasini kestik diyorsunuz.. o asker helikopterle halka ates acti.. tankla ezdi... yollarini kapatti.. ucakla taciz etti huzuruna.. ozgurlugune.. demokrasine postmodern yapmak istedi.. tsk acikladi bu grupla alakamiz yok diye.. haberleride okumuyorsunuz cahil ve koyunsunuz... turk ordusu bu ulkenin teminatidir.. sehidimizde bizim sehidimizdir... salak salak gelmis hala ne diyor cahil koyun surusu statukocular...

0|1
    0|0
  • artık yorum yapmak istemiyorum çünkü bütün yorumlarım kaldırıldı Provokatifmişte alakazasızmışta

0|0
    0|0
Yükleniyor...