Neden bu faşist akp sempatizanlığı?

dün gece yaşananlar ve hala yaşanmakta olanlar tiyatrodur veya değildir bunu tartışmıyorum ayrıca darbenin her türlüsüne hepiniz gibi ben de karşıyım fakat neden her olayın sonucu olarak mağdur edebiyatıyla daha da yükselen, yere göre sığdırılamayan ilahlaştırılan bir akp hükümeti doğuyo ve sonuçlarından karlı çıkan hep akp oluyo hiç düşünüyo ve sorguluyo musunuz? kimseyi suçlamak istemiyorum fakat bazı şeylere faşistçe inanıp savunmaktan vazgeçelim.. yüzlerce insan öldü meclis binası bombalandı diyerek birilerinin oynadığı oyunu görmezden gelmeyelim.. saygılar

1|1
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beyefendi çok haklisiniz

0|0
    0|0
  • Sizin icin bu vatan icin doguda çatışan tsk güçleri. Anlamadan dinlemeden askerin bogazini kesmek nedir ya. Zaten onlar yargilanacak. Ki ordaki asker biz ne oluyor bilmiyoruz demiş. Bu kadar mi cani oldunuz !

0|0
    0|0
    • boğazı kesilen kimse yok zaten vurulmuş olan bir askerdi o ve boğazı kesildi süsü verildi o kadar..

• Peki kemerle dovulen askerler? Biz noluyo bilmiyoruz dovmeyin diyo kemerle dovduler

• bak ben askerlere yapılan muameleyi savunmuyorum doğru da bulmuyorum.. o askerlerin bir çoğu durumdan habersiz tatbikat yapılcak diye buraya getirildik diyo.. benim dediğim şey insanlar hemen galeyana gelip akp hükümetini darbe önleyici yaparak ilahlaştırmaları.. dün gece yaşanılan seyler sandıgımız kadar masumca olmayabilir akp adına bundan bahsediyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...