Senaryo değil di mi?

Amerika dan bir mal ülkenin kontrolü için max 2000 askerle ki yarısından çoğu ateş dahi etmedi darbe yapmaya çalışacak.. Tek komutan ekran karşısında konuşmayacak. Tankla tüfekle darbe yapanlar kemerli bir mal sürüsünden dayak yiyecek he bu darbe tabi.. İnandırıcı demi? Meclis cumhurbaşkanlığı sarayı bombalanacak ama ölen yine siviller halk polis asker.. Yersen tabi.. Tayyipe tapmaya devam.. Koyun sürüsü..

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• askerin kafasını kesmişler

0|0
    0|0
    • Askerin kafasını kestiler köprüden attılar linc ettiler.. Tankı el geçirmek için onca insan ezildi ve bunda askeri suçluyor.. Sizi ezerek öldürme fantazisini yapmak yerine zaten topla tüfekle öldürürlerdi adamlar hayatını kurtarmak için oldunuz..

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne kadar kizsanda kiz ama senaryo degil olamaz.

0|0
    0|0
    • Üzgünüm prenses.. Tankla saldıran adamlar sırf lincten kaçmaya hayatını kurtarmaya çalışırken ezilen insanlar öldü.. Tankla ateş açılsa kimse karşı koyamaz.. Helikopter uçaklar binalari değil cidden insanları tamamen bombalamaya kalksa kimse hayatta kalmaz.. Kan gölüne dönerdi

• O narsist kendine bişey yaptırmaz

• İyi o zaman suikast yapilacak o yani iktidar partisine zarar veriyor gibi ulkeyi ic savasa cekiyorlar ve cogu goremiyor

Erkekler Ne Diyor 2

• senaryoooo

0|0
    0|0
  • Bak senaryo içinse o kadar gözaltı niye, bende o adamı sevmiyorum ama kafamda ili taraf ile ilgili sorular var ne senaryo diyor ne senaryo değil diyor

0|0
    0|0
    • Şu saatten sonra karşıt kim varsa engel olmaya kalkacak Atatürkçü fetocu vs toplayacaklar.. Akpliler Tayyipciler karşıt görüşe şiddeti çok rahat gösterecek artık.. Artık başkanlıktan kaçış yok

• Bilmiyorum istemiyorum

Yükleniyor...