2 gün öncesinde de bugün olacakları biliyormuşçasına sormuştum yine soruyorum. Hala bu ülkede yaşamaktan memnun musunuz?

Herkese merhabalar arkadaşlar. Hala yönetim biçimimize, devletin organlarına adaletine güvenip bu ülkede yaşamaktan memnun musunuz?

Güncellemeler:
güncel.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Değilim. Bu zihniyetlerle aynı havayı solumaktan memnun değilim.

0|1
    0|0
    • Ozaman sana da sorayim benimle evlenir misin? :) :)

• @SigarayıBıraktım desene be :)

En İyi Erkek Görüşü

• çok yakın bir zamanda seninle gideceğiz buralardan kardeşim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• 2gün önce de değildim bugun de değilim hiçbir zaman da olmayacağım ileride de def olup gitmeyi düşünüyorum

0|2
    0|1
  • Memnunum iyiki Turkiyede yaşiyorum Turkiyede yasamaktan utananlar varmis acaba zorla baskı mi yapior lutfen burda yasayin diye turkiye utanip hala turkiyede yasayanlar neyin kafasini yasior hala gitmiorlar onuda anlams degilim

1|1
    1|2
  • 2 gün önce de memnun değildim, Şimdi de memnun değilim,2000 yıl geçse de memnun olmayacağım çünkü bu ülke değişmeyecek.

0|2
    0|1
  • Devlete felan güvendiğim yok.. ama vatanımı hala seviyorum ve hala burada yaşama konusunda kararlıyım

0|1
    0|1
  • Başka ülkede yaşayacağıma kendi ülkemde ölmeyi tercih ederim

1|1
    0|1
  • Memnun değilim
    İsviçre'ye taşınıcam ya

0|2
    0|1
  • Değilim

0|2
    0|1
  • Bu sokaktaki halk hep var olucaksa yaşamaktan memnunum. Burda sadece akpliler erdoğan dedi diye çıktılar sanılıyor fakat öyle değil. Savaşı darbeyi istemeyen, Farklı partilere mensup olan tüm insanlar çıktı dışarı. Ya çıkılmasaydı? İşte o zaman artık yaşanıcak devlet olmayabilirdi

0|1
    0|0
  • Değilim

0|1
    0|1
  • Memnunum

0|1
    0|2
  • Türk olduğum için gurur duyuyorum. Sahip olduğum en büyük şey, Türk olarak doğmam ve Türk olarak ölecek olmamdır. Fakat bu ülkede yaşayan Arap özentilerinden çok rahatsızım, Mustafa Kemal'in genci olmasam hepsini elimden geldiğince yok etmeye çalışırdım. Ama ben inanıyorum ki Türkiye bunları da atlatacaktır. Saltanatı Mustafa Kemal Atatürk yıkmıştır ve Mustafa Kemal'ler asla tükenmez.

0|1
    0|0
  • Memnun degilim ama memnun olmadigim hukumetincyonetim sekli yoksa ulkemi cok seviyorum

0|1
    0|0
  • Hayir ama ulkeme sahip cikicam

0|1
    0|0
  • Memnun olmayanlar defolsun gitsin

1|1
    2|2

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu olaylar olmadan önce de paylaşımlarımda belirttim doğada yaşamak istediğimi. Hatta Face'de de yayınladım kampçıların çok olduğu sayfada. Bir göl kenarına yerleşir balık avlar, iki tavuk götürür tavuk yer yaşarım anasını satayım.

0|2
    0|0
  • Bu ülkede yaşamaktan memnun değilim başka ülkeler almıyor ulan hayat tamamen zorbalık ve baskı ile ileriyor. Yaşamımızda hiçbir şeyi kendimiz seçemiyoruz. Tamamen kuklalarız...

1|2
    0|0
  • menmun hiç olmadım

0|2
    0|0
  • Bu ülkede Yaşamaktan Gurur duyuyorum hele dün akşamki olaydan sonra bu ülkeyi bu kadar seven kardeşlerimi Gördükten sonra Gögsüm kabardı.

0|0
    0|2
Yükleniyor...