Darbeciler İdam Edilsinmi?

Darbeciler İdam Edilsinmi?

Darbeciler İdam Edilsinmi ?

• Edilsin
    29% (13)47% (22)38% (35)Oy Ver
  • Edilmesin
    71% (32)53% (25)62% (57)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar Erlere Değil bu İdam olayı Emir komuta zincirini kıran Rütbelilere Kastımız.

0|0
13|18

En İyi Kız Görüşü

• Masum olan zoraki silah tutan askerlere üzülürüm ama elebaşlarına üzülmem

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• o fotograftakilerin çoğu masum olduğunu göremiyorsan gerçekten bitmişiz bizz idam edilsin ama emri veren en üstler

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bu 20 yaşındaki çocukların da emir altında olduğunun farkındasınız değil mi? Onların da bu ülkenin evladı olduğunun? Böyle saçma şeylerle gelmeyin rica ediyorum. Cezalandırırsın da idam nedir?

0|1
    0|1
  • Kurunun yanında yaşta yanmasın da ne olursa olsun suçlular cezasını en ağır şekilde ödemeli

0|3
    1|0
  • Kese uydurmasan. Basbakan cikip idam yok dedi. Ha idam illa gelecekse 3 yasindaki bebege tecavuz edenlere gelsin apoya gelsin. Ulan ne kafasiz insanlarsiniz apo idam edilsin demeyenler burda idam diyor.

2|1
    0|1
  • başka isteğiniz götünüze kına yakın selahattin demirtaş askere yaptığınız şu muammeleyi viski içerek izliyordur

1|0
    0|1
  • PKK üyelerini niye idam etmiyorlar

2|3
    0|1
  • Askerin suçu yok

0|0
    0|1
  • He M K burayda suudi arabistandı

0|0
    1|2
  • Idam edilesiler başta

0|0
    0|1
  • Onlsrin sucu ne ya kiyamam hepsi benim yasimdakiler izledim ne kadar mazlum mazlum bakiyorlar agliyorum ya Allah o adami kahretsin onun sonu cok kötu olucak!!! O. COCUGU ALLAHIM SANA HAVALE EDIYORUM!!!

0|0
    0|1
  • Edilsin diyenlerden sabun yapılsın

0|0
    0|1
  • Lan yanlis bastim yaa :-( :-( :-(

0|0
    0|1
  • Darbe olmadiki darbeci olsun?

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Emir veren o. çler idam edilsin en büyük kardeşim apo da aradan çıksın diyorum bende

0|2
    0|0
  • Bence askerkeri sokaga salan lar idam edilsin hakediyolar

0|2
    0|0
  • ulan or*spu ççkları tecavüzcüsüne idam vermeyen bir devlet kendi ülkesini kendi vatanını korumaya çalışan askeremi idam versin!!

1|3
    1|1
  • MÜSLÜMAN lıgı savunup iman üzerinden siyaset yapanlar nerede? yapmayın abi ne idamı idam türkiye yi bir 10 yıl daha geriye götürür başkanlık sistemini bahane edecekler demokrasiniz size kalacak mı sanıyorsunuz

1|0
    0|1
  • Çocuğa tecavüz edildiğinde nerdeydiniz? 1300 gram ağırlığındaki beyninizi kuşa taksak daha çok faydası olur ülkeye.

0|1
    1|1
    • ananın yanındaydık

• İşine gelince müslüman olan, işine gelmeyince annelere, kardeşlere küfür eden münafık alametleri taşıyan soytarıdan başka bir şey değilsin. ;)

• Öldürmek Allaha mahsustu hani? Böyle mi dindar bunlar?

0|1
    0|1
  • edilmesin diyenler neyin kafasında mk?

1|1
    1|0
  • darbecileri desteklemiyorum ama edilmesin eğer edilecekse bütün terör örgütü mensuplarını assınlar apo, pkk, daeş ne varsa asılsın eğer asmayacaklarsa darbecileride asmasınlar

0|0
    0|1
  • Edilsin.

0|1
    1|1
  • bence edilmesin edilirsede değişen birşey olmıcak o şerefsizleri en piskopat cezaevine atıcaksın onları öyle bir hayat yaşatcaklarki hayatlarına geldklerine pişman etmeliler

0|0
    1|1
  • baştakiler edilsin önce

0|0
    0|1
  • İdam edilsn evet ama en başta müslümana yakışmadığı için değil bir Türk'e yakışmadığı için!

0|1
    1|1
  • Erler hariç hepsi edilsin

0|1
    0|0
  • öcalan yaşasın askere geldi mi idam sıfatlarını s*ktiklerim. Asker istese darbe yapardı bu darbe değil dingil herifler

0|0
    0|0
  • once tayyipin comarlari idam edilsin gariban bir askerin kafasini kesmek nedir lan

0|0
    0|1
  • 20 yaslarinda emir altndaki masum ellerinde silah tutan bu darbeciler acaba ustlerinden evinize girip sizi kursuna dizse ne diyecekler acaba? emir kulu 20 yasindaki masum asker mi? keske darbe olsaydida 80lerdeki gibi kursuna dizselerdi su ahmaklari anlarlardi o zaman darbenin ne kadar igrenc bisey oldugunu ama bu millet gostermedi bu trajediyi... neyse kenan paşam senin caylaklar yapamadi be baskan keske gebermeden once iki taktik verseydin... cuvalladilar :)

0|0
    0|0
  • Bence ilk önce teslim olmuş silahsız askerin boğazını kesebilen, teröristi görüncede arkasına bile dönüp bakmadan kaçan idam edilmeli çünkü kafa işid kafası ve bunların Türkiyeye gram faydası yok

0|2
    0|1
Yükleniyor...