Teslim olmuş askerin kafasını kesmekteki zihniyeti bana biri anlatsın?

Teslim olmuş askere kemerle vurup sonra kafasını kesmekteki zihniyeti bana biri anlatsın.

Güncellemeler:
''
##

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ne desem bilmiyorum. Keşke asker teslim olmayıp herkesi vursaydı. İç savaş çıksaydı. O zaman şu hain dediğimiz adamların kıymetini anlardınız.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• askerin kafasını kesmek nedir lan
    türkiye işid mi oldu
    ya da kemerle vurmak
    hangi ülke buraıs
    dün bir tiyatro yaşandı ve zararı halk değil asker gördü

3|4
    0|0
    • :D Asker de görmedi aslında sadece bazı oyunlar için insanlar harcandı ve rejimler için her zamankı gibi algı operasyonu oldu =)

• Herkes kendi payina düşeni yapiyor hep dalavereee

• Sosyal medyada önce yayınlanıyor suriye haberleri susturulsun diye daha sonra tepki artınca yalan yanlış haber ile örtbas ediyorlar. Hepsini geçtim çok güzel rol oynandı darbe dediler darbenin kime yapıldığı belli değil ülkemde askerime karşı oyun oynanıyor askerim kötüleniyor askerimin canı yanıyor. Başımızda ki güya ülke yönetenler ise canlı yayında en fazla 15-20 dakika felsefe yapıyor sonra vay halimize. Oyun iyice düşünüldü karar verildi daha sonra ise oynandı ama oyun olduğunun sadece Askerlerimin haberi yoktu. Şöyle ki son söz olarak hain olan askerime düşman emri verip Türk'ü Türk'e düşman etmeye çalışanlardı. Asker vatan haini değildir vatan haini sıkandır , silahsız teslim olup suçsuzca linç edilen değildir.

0|1
    0|0
  • Hepsi katil ve sokaklarda dolaşıyorlar

1|1
    0|0
  • Haddini bilmez bir cani topluluğu bu eğer bunu yaptılarsa

1|1
    0|0
  • Zihniyetsizler sürüsü

1|1
    0|0
  • bizim insanimizdan bir şey olmaz.. kuzu gibi devam etsinler ona buna tapmaya..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• miğdesizlik

1|1
    0|0
  • 45 sivili oldurenle ayni demekki ya kazanirsin ya ölürsün

0|0
    1|0
Yükleniyor...