Sitede ki yazıları görünce katılmadan geçemedim. Siz ne düşündünüz?

Sitede ki yazıları görünce katılmadan geçemedim. Siz ne düşündünüz?

2|0
14|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• işte bu.. işlerine gelince darbe gelmeyince değil. dönekler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Tayyipten haz etmem. Ama bu tayyip savarlar yüzünden ülkemin karışması beni dehsete düşürüyor. Bu kadar mı kinci olduk biz? Bizim milletimiz sırf isteidkleri şahıs iktidar olamadı diye devleti tehlikeye atacak kadar bencil mi? Umursamaz mı? Sorumsuz mu?
    Yukarıda yazana katıldım.

1|0
    0|0
  • Oy icin baskanlık icin meclis bombalanır mı? Polis Asker Biribirine dusurulurmu sehit edilir mi? bu kadar mı vicdansız dusuncesiz oldunuz Akp sempatizanı değilim ama bu akla sıgmıyor o ordu goreve diyenlerin tuzu kuru maaslı memur peki esnaf ozel sektor calısanları ne bokkkkkk yiycek onların umrunda mı tuzu guru ibnetorların konusuyolar

1|0
    0|0
  • Doğru tespitler :))

1|0
    0|0
  • bu yazdıkların acaba kaç kişi acaba dün neden bütün partilerden insanlar darbeye karşı durdu ama sadece akp liler asker kafası kesti şahsen ben en başından beri olayın bir tiyatro olduğunu yazdım bunuda dikkate alın darbe yapacak adam 2 şehirde 3.5 subayla yapmaz topyekün bütün orduyla ülkenin her şehrinde yapar

0|1
    0|0
  • Rte ciler neden sağa sola küfür ediyor düzgünce tartışma ortamı yok herkes körü körüne ülkede bişrylere tapıyor bok gibi beyinlerle yaşıyoruz karşılıklı tartışma bile yok

1|0
    0|0
  • Valla dün %50 den fazlasını gördük sokaklarda.

Anladık ki bu adam kendi emekli olmadığı sürece %70'i bile bulacak.

0|0
    0|0
  • Paralelin uşakları onlar, paralel nasıl algı yapıyorsa bunlarda onun değirmenine su taşıyor herkes kendine yakışanı yapıyor.

0|0
    0|0
  • benim anlamadığım askere neden bu öfkeee?

0|0
    0|0
  • K. oyun olduğunu :)

0|0
    0|0
  • Gülüyorum sadece 😂😂

0|0
    0|0
  • Ben ak partili değilim ana ikinci kısma katılmıyorum

0|0
    0|0
  • Helâl. .. işte bu... Bunlar böyle arkadaşım ama basaramayacaklar yine KOY caz ;-)

2|0
    0|0
  • boyle koyarlar postal yaliyicilara :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ülke Türk-Kürt , sağ-sol , Akp-Mhp-Chp , her parti içinde de ayrıma gidilmedi zaten. Bir de polisçiler-askerciler diye ayrılalım. Tebrikler. Güzelce oyuna geliyorsunuz.

0|0
    0|0
    • Asker polis diye ayrımcılığa girilmedi farkındaysan ihanet eden bölücülük için uğraşan başsevdası bir topluluk vardı sadece askerler diyemeyiz zaten tamamı değil

• Evet ordada askerleri linç edilmekten polis kardeşler kurtarıyor sende bir bak derim askere üniformasından dolayı kin kusan sivil terörislerde dökülmüş taşlarını alıp

• Tayyibin oyun tabiki

Bunu anlamamak icin mal ya da toto kılı olmak lazim

Adamlar tbmm bombaliyo ama ne hikmetse trilyonluk saraya hic dokunmuyolar

Bakalim tbmm yerine avm mi yapilcak?
    Araplarami hibe edilcek?

0|0
    0|0
    • Mallık dizboyu

• Ve hic bir devlet adamina dokunamiyolar yine ne hikmetse
      1tanecik helikopter bombaliyo
      Bir avuc askerde devrim yapiyo nasil oluyosa
      Taksim olayinda sokaga cikana terorist diyen bascumhurhazretiseyhimizuluermis sayin muhteren cok kiymetli rte halki askere kiskirtiyo
      Nerde gorulmus?
      Cocugunu askere yollamayan
      Yalandan curuk raporu alan adam
      Halki askerin uzerine saldi resmen.
      Al sana ic savas.

• Helal diyorum sana

1|0
    0|0
  • en başından beri oyun olduğunu düşünüyorum hala öyle düşünüyorum. çok zeki halkımız askerine zarar vererek nasıl bir oyuna getirildiğini anlar yakında

0|0
    0|0
    • Hangi askerden bahsettiğinin farkında mısın halka ateş açması onu asker yapmaz

• halk sokağa çıkarak yaptı yanlışı galeyana geldi olayı dahada büyüttü. şimdi noldu askerle halk birbirine düşman halbuki o askerler bizden içimizden birileri
      http://i.hizliresim.com/YbZ7ra.jpg
      şunu görünce için acımıyor mu?

• Bu öfkeyi ilk defa görmüyoruz asker düşmanları sokağa karışıp işbaşında yine içten bol hainli bimillet olduk

• Basindan beri oyun dedim dhsgsgs

0|0
    0|1
  • Ya aklinizi mantiginizi kullanin Allah icin.. Siz darbeyi ne saniyosunuz? Darbe bir avuc askerle mi olur darbe yapilacak olsa asker hemen teslim mi olur. İstanbul'da binlerce polis var 200 300 askerle mi yapilacak. 1 2 saatte darbe biter mi

0|0
    0|0
  • Ilginc

0|0
    0|0
  • Bilende konuşuyor bilmeyen de boş ver salla kanka 😂

0|0
    0|0
  • Sen onu bunu bosverde, Akplilerin bogazini kestigi 1996 dogumlu askerden haber ver biraz a q cahili.

0|0
    0|0
    • Götünden uydurma pislik iyi araştır

• Masallarla gelme bebeğim katilmiş makarnacıymış akpli değilim meydanda siyaset yoktu beraberlik vardı akp kesti kafayı diye nereli olduğun belli darbe destekli ülke düşmanı seni habeti linkle kimin katil kimin yalancı olduğu çıksın klavye kuçusu seni

• sen sorularıma cevap ver lafı sağa sola çekme gözün körmü adamlar canlı canlı çekmiş

• Şaşkınlıkla okuyorum tüm yazıları

0|0
    0|0
  • Dedklerimizin hepsi dogru.

0|0
    0|0
  • Bu soysuz vatan hainidir bu da darbe girisimi degil tiyatrodur bakalim darbe olursa ne olur diye yapilmis bir tatbikattir ve devami gelecek. İnanmak istemeyenler aksam o soysuzun suratıni goz onune getirsin 1 gr uykusuzluk yoktu onceden dinlenmis oldugu belliydi spikerler makyajsiz korkuyla haber sunuyordu ama onda onceden yapilmis hazirlik vardi muhabirin sorusuna gulumsememek icin zor durdu ve kafasini cevirip hafif gülümsedigi canli yayina yansidi. Korktuk yalan değil selalar okununca gözlerimiz yaşardı bu şekilde de insanlari zayif düşürdü dini sömürmeye devam etti ve herkesi sokaga çağırıp askere dönüp hadi simdi atin topunuzu tüfeğinizi diye 5 yaşında çocuğun yapsana yapsana demesi gibi insanlarin uzerine askerinizi kiskirtti. Allah aşkına kör olmayın bu kadar

0|0
    0|0
    • Çocuğun bile karşı koyduğu hakkına sahip çıkan kısıtlamalara boyun eğmeyen bir zihniyyet yetişiyor sağolsunlar

• Şu koyuna biri koysunda sussun

1|0
    0|0
    • Noldu canım hoşuna gitmedi koyun olduk 😀 he he susalım da siz konuşamıyorsunuz napıcaz biraz beyinciğin işlev görseydi başka cevabın olurdu

• Senin beynine giden damara kitliyim:D

Yükleniyor...