Kafa kesmek linç etmek nedir lan?

Kafayımı sıyırdı bu insanlar, midem bulanıyor artık "Halk" dediğimiz işidden beter olmuş. Eskiden türk soyu bozulacak diye suriyeliler gitsin derdim.. Simdi bu soysuzları alsınlar suriyelileri getirsinler razıyım.. Orada çoluğunuz çocuğunuz abiniz de olabilirdi... Kıçlarını yayarak Bedelli Askerlik yaparak, Klavye delikanlısı kesilerek bu ülkeyi savunanların Allah belasını versin!! Baştakilerin suçunu zavallı 20lik erlere mal edenler böğüre böğüre can verin İNŞALLAH !

2|4
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkede ciddi Işid sempatizanlığı olduğu söylendiğinde 'Yok lan o kadar da değil' diyordum. Hakkaten var.

Bu olaylar ilerde yaşayacağımız çok daha kötü olayların habercisi.

Bu arada, acaba şu an askerlik yapan gençler ne düşünüyorlar. Resmen cebren ömürlerinden 12 ay alınıyor, sonra halkın önüne atılıp harcanabiliyorlar. Ne vatani görev ama...

4|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 20 yaşındaki "emir kulu" çocukları döverek, boğazını keserek ülkeyi kurtardıklarını sanıyorlar. Çıldırıyorum ya. Ne olup bittiğinden haberi bile olmayan çocukları kemerle dövmek nedir allah aşkına artık olabilecek en kötü noktadayız. Hepsi koyun hepsi yobaz ve bunların oyları yönetiyor ülkeyi. Sokağa salındığında kafa kesecek bir halk var etrafımızda ve bunlarla birlikte yaşamak zorundayız. Neden? Çünkü 'başkomutan' dün gece sokağa çıkanlara teşekkür etti. Kafa kesenlere açık şekilde teşekkür etti yani. Görsellerdeki kin dolu katil iğrenç cahil suratlarını, ağlayan askerleri görmeye dayanamıyorum. Kahraman oldular şimdi çomarlar.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu ülkeden bir yol olmaz. Cahil toplum g. ötümüzü yırtsak da biat kültürünü yok edemeyiz. Okuyan insan bilgili kültürlü insan sorgulamayı bilir kimseye koşulsuz biat etmez.

2|0
    0|0
  • Şunlara insan deme be. bunlardan bırak insanı hayvan bile olmaz. yaratık bunlar. kendi g. ötünü koruyan askere türk askerine yapılana bak. birde bunları destekliyorlar ya... bu ülkenin %49.6 sı sabun yağılmalı bence...

1|0
    0|0
  • doğru söylüyosun

1|0
    0|0
  • Yok onlar can veremesinler inşallah. Niye can veriyorlar... Her gün ölsünler.

1|0
    0|1
  • işidçilere uydular heralde asker o lan emir kulu yapılırmı bu

1|0
    0|0
  • çok doğru

1|0
    0|0
  • Ülke bölünmüş haberiniz yok

0|0
    0|0
  • asıl kafası kesilmesi gerekenler İŞİD i savunan canilerdir

0|0
    0|0
  • aşırıya kaçmışlar orası belli

0|0
    0|0
  • 15-25 arası %95 i kitap okumaz %5 i okur
    26-35 arası kitap sayısı yaş arttıkca artar %80 okumaz %20 okur
    36-45 arası kitap sayısı iyice artar %60 okumaz %40 okur gecmişte neden sacmaladıgını düşünür aglar durur pişman olur
    45-65 arası artık kitap okuyucusu iyice artmıştır %30 okumaz %70 okur nasıl pişmanlardır okumadıklarına
    evet herkes piskopat tanımıştır hayatında. ona buna sataşan vs. ve ben bile tanıdım. adam 15-20 arası piskopat
    okudu 2 sene sonra evlendi cocuklar vs. düşünün

1|0
    0|0
  • Hain askerlerin cezasını silahlı polis ve diğer askerler verir, mahkemeler verir. Gerekirse idam edilirler. Ama zaten teslim olmuş silahsız bir erin kafasını kesmek nedir abi?

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ne kadar les insan varsa sokaktaydi normal bu, gercek islam gercek akp gercek milliyetcilik (?)

1|0
    0|0
  • askere uzanan bu elll goreceksınız ulkemızı lanet beklıyor onların kanını dokenler yarın kendı kanlarında bogulacak

1|0
    0|0
  • Halk ışidi geçti. O asker kendi kafasına esipte mi çıktı lan sokağa, askerin kafasını koparmak nedir.. Sokağa dökülün sokaga dökülün diye çağrı yapıyorlardı, bu kafa kesen y*vşaklara teşekkür mektubu gönderirler artik.

0|1
    0|0
  • Baskan dedi diye sokaga cikip cosup bidr isidciler gibi agizda allahu ekber nidasiyla kafa kesmek nedir? Tayyip amacina ulasti emegi gecenin allah belaisni versin

0|0
    0|0
  • bu kadar nefret fazla kalbe zarar insanlığa zarar darbeyi isteme bende istemiyorum ama kafa kesecek kadar cani değilim olmamalıyım olmamalı kiimse

0|0
    0|0
  • Amin inşallahhhhh

0|0
    0|0
  • Askerlik tercihe bırakılsa herkes içten gelerek askerlik yapsa böyle sorunlar olmaz.

0|0
    0|0
  • Allahu ekber diyerek turk askerinin kafasi kesiliyor. ve sizler yuzde 50 sizler meydanlara bunun icin ckiosnz

0|0
    0|0
Yükleniyor...