Bizim askerimizi nasıl sehit saymazlar Allah ım aklım almıyor?

Bizim askerimiz ya bizim nasıl olur da sehit demekten aciz olursunuz?

0|0
15|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yemin ederim , az önce babamla onu tartıştım. Ntv bir de bunu yapan...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen vatanının üzerine tank sürüp ateş eden bir insana şehit dermisin ve bunlar üzerinde yüzlerce insanlar ölmüş ona rağmen şehit diyebilirsin senin sorunun

0|0
    1|0
  • Vatan hainleri neden şehit olsun ki

0|0
    2|0
  • bizim askerimiz dediğin hainler sivil halka ateş açtı 161 kişi öldü 1500 küsür yaralı var soruyorum sana bizim askerimiz ya bizim askerimz ya dediğin hainler nasıl olurda halka ateş sıkar

1|0
    1|0
  • Hain ne zamandan beridir bizim askerimiz oldu serefli askerlerimiz var ama bu hainler pacavralar yok oldu oh devami gelsin

0|0
    0|0
  • O teroristler milleti sikarken tankla ezerkenn ne diyecegiz

0|0
    1|0
  • Vatan hainleri ölmüşsse şehitmi sayılıyor

0|0
    2|3
    • Tankın altında kalan o vatan hainleride b*k yoluna gitmiş sayılıyor dimi koyuncugum

• Hain askerler insanların sivillerin parçalandığı videoyu izlemedin galiba

1|0
    2|1
    • Hain koyun askerin boğazının kesilmesini görmedin galiba

• @YusufTURUNC Boğaz'ının kesilmesini desteklemiyorum ama içinde masum planlarında var haince insanları vurduktan sonra Gülen'lerde var

• Bu milletin askeri asla bu millete silah çekmez
    Onlar bizim ülkemizin üniformasını giyip hainlik yapandır

1|0
    1|0
  • Halka ateş açan tankla üstünden geçen bir kısım varlık onlar asker değil

1|0
    2|0
    • halkını öldüren polisler şehit olablyr ama gezi parkında... ali ismail korkmaz ve niceleri...

• Bigün bir başa gelicek ama o baş onu koltuktan edicek oturamayacak bir daha

• Kes lan sen zır cahil o hainler asker değil onlar halkın iradesine seçilenlere karşı geldiler halka ateş açtılar keşke seninde evine bomba atsalardı savunabilcekmiydin acaba cahillerle işim olmaz at gözlülüklüler sizi

Kızlar Ne Diyor 14

• Hepsi beş para etmez insanlar akplilerr

3|2
    1|0
  • Sizin askeriniz şehit diyorum türk değilim öldükleri için az daha ben ağliyacam siz şehit bile demiyorsunuz :///

2|0
    0|0
  • Gerizekali aptal. Sence halkin ustune tank suren, polisini tarayan... Sahislar asker mi
    Beyin ozurlu seni sen daha darbenin genel kurmay baskanin ilaniyla olacagini bilmiyorken tutup ustelik bir anda ulkene bomba yagdirilirken her asker kiyafeti giyeni asker saniyorsan ne diyebilirim kafasis pislik. Bu kafada olan butun gerizekalilara gelsin sozlerim har fi yen

0|0
    0|0
    • Onlarin hepsi emir kulu senin seviyesizlinlgin edepsizligin ailebterbiyesi gormemisligine inmiycem. Cahilsiniz hepiniz cahilsiniz. Senin kardesin abin birisi insallah askere gittiginde emir verilir boyle bir konuma duser insallah bakar kalirsin

• Onlar halkini vatanini koruyunca mehmetcik oluyo sehit unvanini aliyo halkina ates tutanin helikopterden bomba atanin dagdaki tererosten farki kalmiyo

1|0
    1|1
  • İğrenc insanlar ya. Kendi milletimden nefret ediyorum

2|1
    0|0
  • Senaryo yapiyorlar ya boyle bisey var mı askeri vur kir cidden cok sacma

1|0
    0|0
  • Üç kuruşluk akp liler milletimizi batırdı batırdı ve batırdı. Artık milletimizi düştüğümüz çukurdan kim çıkaracak kimse bilmiyor

1|0
    1|0
  • saymıyolarmı

0|0
    0|0
  • amaç oydu zaten basardılar

1|0
    0|0
  • asker dedigin vatan'inin birligi ve dirligi için savasana denir, onlarin tam olarak ne oldugu bunu neden yaptiklari belli degil , asker sifati bile diyemeyiz halka silah açan olduren yaralayan birine , asker halki korur oludrmez

0|0
    0|0
  • Bu iste parmagi olmayan butun kayiplar sehidimizdir

0|0
    1|0
  • Askerimiz dediğin kişi kaç günahsız sivili öldürdü haberin var mı vatana ihanettir bu

1|0
    1|0
  • Asker değil terörist. Asker dediğin kendi milletini vurmaz.

0|0
    1|1
  • darbeyi destekledilerse sorun var ama emir altında şehit olurlar sanırım

0|0
    1|0
Yükleniyor...