Bu görüntüleri açıklayın desem ne dersiniz?

Soru basit..

Size göre kim hain kim kalleş?

Bu görüntüleri açıklayın desem ne dersiniz ?

20lik teslim olan erin boğazını kesmek vicdansızca vurmak ancak milli iradecilere yakışırdı öylede oldu..

Güncellemeler:
Nerede kaldınız '' MİLLİ İRADECİLER ''

2|2
20|7

En İyi Kız Görüşü

• Vatan ve asker sevgileri bu kadar demek ki.. Kahredici.

2|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk bunlar daha.
    vurulurmu ulan emır altındakı askere.
    ben hepinizin anasını avradını kızını kardeşini skm

4|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Ağlıycam artık. Allah belasını versin polisinin de devletinin de. Ne suçu vardı bu çocukların ne suçu vardı itin doğurdukları.

1|4
    0|0
  • darbeye tepki gösterdim ama askere zarar verilmesini asla istemedim. Polise teslim edilmeliydiler zarar görmemeliydiler sonuçta emir altındalardı

1|1
    0|0
  • Canim yandi lan

1|1
    0|0
  • Pislik onu o askerler koruyor farkında değil.

0|1
    0|0
  • Beni engelleyen @BiliyormBununAdı_AŞK orspusuna ithafen;
    Madem vatan millet sevdalisiniz nden dağdan terörist indiğinde aynı kahramanligi yapmadınız? Neden tasmalarinizla teroristleri bu hale getirmediniz çünkü saldir komutunu almayan köpek saldirmaz di mi. Vatan haini yobaz köpekler

Sizin gibi kutsalsız vatan haini kopeklerin sonu gelecek elbet.

2|2
    0|0
  • Bu askerler sehit olduu zaman bosuna sehitimiz var diye aglamasın halk, bizim halkızmız kadar nankör ve cahil bir toplum yok !!!

2|2
    0|0
  • İşte ülkemin hazin sonu. yazıklar olsun size sizi dağda koruyan bu gencecik insanlara kemerleri vurup boğazını kestiniz. Bu zikhniyetteki insanlar mi bu ülkeyi refah seviyesine çıkaracak?

1|1
    0|0
  • Askeri halka düşman ettiler 😞

1|1
    0|0
  • İçim sızladı...

0|1
    0|0
  • Gebersin akp itleri

0|1
    0|0
  • İkiyüzlülük.

0|1
    0|0
  • İsrail askerleri de savunmasız kaldıklarında titriyorlardı :D
    Ama adamlar savunmasız değilken şeytanı bile solluyorlar

0|0
    0|1
  • Halka ates acan askerler

0|0
    2|5
  • Allah belalarini versin.

0|0
    0|0
  • Çok üzüldüm. Şu görüntü rezil. Yazık şu canım milletime!

0|0
    0|0
  • Çekil emrine karşı hala cekilmemelerinin sonucu bu

0|0
    0|0
  • Küfür etmek istemiyorum

0|0
    0|0
  • Vay aslanım kemerle girişiyor:D

0|0
    10|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu ülkenin ekmeğini yıyıp ihanet edenler sizin de pkk dan ne farkınız var bu pkk nın neden bitmediğini şimdi iyi anla TÜRKİYE.90 kişi öldüyse ülkeyi korumak için bunlar niye yaşasın. İdam geri gelsin Bende asker'den geldim ben askerliğimi doğuda yaptım ben ülkemi korumak için savaşıyorsam sen ülkene ihanet ediyorsan gerisi yalan. Emir kulu olcağıma gözümü kırpmadan kendimi vururum.

0|1
    0|0
  • Alsınlar mazlumun ahını bu burda kalmaz merak etme kardeşim devamı var. Bak bir süre sonra daha büyük meseleler olacak. Yapsınlar bakalım

1|1
    0|0
  • Allahın tüm laneti üzerlerine olsun. Karınız ı kzınzı seveyim. nasıl bir gün bu ya

1|1
    0|0
  • Milli iradeciler karıdan başka bir şey değil. Gece bir adam onların hepsine sövdü bir şey yapamadılar. Bu irade köpekleri teröristleri sevindiriyorlar, anneleri ölsün

1|0
    0|0
  • Ne diyeceğim çok açık... Namussuz, şerefsiz, haysiyetsiz ve vatan hainidir bunu yapanlar.

1|0
    0|0
  • Onlarin sucu ne ya. Baksana hallerinr

0|0
    0|0
Yükleniyor...