Sakarya valisinden darbecilere derslik sozler. Ne kadar hakli degil mi?

0|1
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Helal olsun dedim vallahi. .

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Helal olsun sana be sayin valim..
    Vatan Millet SAKARYA !

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana gosteriş için atmışlar gibi geldi niyetse😐

0|0
    0|0
  • Askerde bizim polis de Turk askerini kotuymus gibi lanse ettirilmemeli sadece oyuna geldiler getirildik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kanunsuz emir verenler kanundan bahsediyor

1|5
    1|2
  • Dün gece nerdeydi bu vali şimdi artislik yapıyor 😂

0|2
    0|2
    • tv şovu bence bakın böyle azarladık askeri muhabbeti dün gece sanırım evdeydi

• @pilav_ustu_az_kuru_2 göstermelik kahramanlar, bu adam vatandaşa g. vat diyen eski Ada'na valisi değil mi zaten ne bekliyorsun ki

• aynen öyle bana şov yapan adam lazım değil tvde tonlarca soytarı var zaten üstlenen açık ve net görüşüm budur

• ne kadar güzel bir şov olmuş yazık Ordumuz Şerefimizdi onu da aldılar kendi düzenledikleri düzmece darbe girişimini halkı sivili siper edip bastırdık diye bas bas bağırıyorlar kırdırdı milleti birbirine

0|1
    0|2
  • Bu adamı ciddiye alanlar g. eri zekalıdır :D

0|2
    0|1
  • Tv karşısında sov gibi bir şey olmuş bu öyle düşünüyorum elbet bu vatanın insanına zarar veren en ağır cezayla yargılanacak bu sadece şov olduğunu düşünüyorum üç beş askeri dizip şerefsizler diye saydırmakta acayip kafa gibi ya

0|0
    0|0
  • sonuna kadar haklı

0|1
    0|0
  • inş gerçek anlamda savaş çıkarda taş üstünde taş kalmaz...

0|0
    0|1
  • Bizim Şuayip gene meydanlarda :D

0|0
    0|0
  • bu adam çok komik ya

0|0
    0|0
  • milletin irade sine saygısızlık Ankara gidi yordum afyonkarahisar da dün gece jandarma asker yolumu çevierdi kimlik sordu nere gidiyorsun edi senkimsin lan dedim mit kimligmi göster dim hayın komutanını silahını aldım açın yolu dedim

0|0
    0|0
  • keline scyim senin resmen sov baska bir bka yaramiyor. Emir kulu askerlere olan oluyor.

0|0
    0|1
Yükleniyor...