Bütün bu olaylardan sonra kendi adınıza ne sonuç çıkardınız?

Kendi adınıza ne sonuç aldınız, bundan sonra yine olursa diye birşeyleri farklı yapacak mısınız, kendi adınıza bir ders çıkardınız mı?

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkesi Rusya amerika israilin şamar oğlanı olmuş. En pahalı benzin en yüksek vergi. İşsizlik almış başını gidiyor. Ülkede suç oranı yüzde 14 artmış. Suruyelilerden vatandaş. Bilal oğlan gemide. Sonuç kendi ülkesini düşünen askerine bile bir katilin lafıyla sokaga dökülen o yüzde 52 varya. Tek kelime siyaset yapmam daha. Anası sklsn oçların hakları. Hoşlarına gidiyor sklmek insanları

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kendi adıma çıkardığım sonuç; askeri de, polisi de, din adamı da, halkı da mikilmeyi seviyor. Bırakın tayyip mikmeye devam etsin bakalım acısı ne zaman çıkacak...

0|2
    0|0
  • Nolcak birileri yine can skntsndan ulkede at kosturdu nedense bu adam nezaman bisey istese ardindan bir vukuat bunu goremeyen yuzde ellinin hepsini bir bolgeye toplayp oraya atom bombasi falan atsalar (cocuklari haric) nekadr guzel olur

0|1
    0|0
  • Bu ülkede doğduğum doyduğum için şanssız olduğum sonucunu çıkardım.
    Eğer bir gün çocuğum olursa bu ülkede doğurmayacağım...

0|2
    0|0
  • Evet artik haketsede millete kufretmem 😂😂

0|1
    0|0
  • Bence bunların hepsi bir oyun

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 12

• yıne bu ulkede bırılerı zengın oldu bır gecede neden dersen borsa duştu dolar yukseldı mılletvekıllerı kahraman oldu ışşız genc arkadaslarımız dahada karanlıga gomuldu yarının nesıllerı gelecegı umutla bakmaya suphe ettıler kısaca olan bızlere oldu

0|2
    0|0
    • Sırf birilerinin rahatı bozulmasın diye. Sonra biz halkı düşünüyoruz derler. Halkımız mantıklı düşünse her şey ortaya çıkacak. Sana 10 veriyorlar 100 alıyorlar. Millette rahatım bozulmasın diye elinden geleni yapıyor. Herkes çıkarcı olmuş.

• Türkiye eski Türkiye değilmiş gerçekten. Darbe girişimi 1 gecede bastırılıyor ise 81 ilde 78 milyon sokağa dökülüyorsa bu çok çok büyük bir gelişmedir Türkiye adına. Ve idamın bu ülke için vatan hainleri için bir kez daha gerekli olduğunu düşünüyorum.

1|1
    0|0
  • Halkımızın bir kez daha ne kadar cahil olduğunu gördüm. Bir tarafını kurtarmak isteyen biri için hemen sokağa çıktılar.

1|1
    0|0
  • Bu sokağa dökülen halka herşey reva diyorum devlete değil askere darbe yapıldı ayık olun

3|2
    1|0
  • Direnişler her zaman olacaktır !

1|1
    0|0
  • Yine olursa yine aynı direniş ile karşılacaklar

1|1
    0|0
  • Ben aynı devam edeceğim :D Ama genede bu olaylar çok kötü idi. Ama şimdilik takmayacağım.

0|1
    0|0
  • En kısa zamanda bireysel silah 🔫 almayı düşünüyorum bu vatan sahipsiz değil kanı bozuk insanlara teslim edecek değiliz!!!

1|1
    0|0
  • biri oturdugu yerden turkiyeyi ele gecirmeye calisir digeri oturdugu yerden dunyayi yonetmeye calisir al birini vur otekine bu ulkeden bibok olmaz

0|1
    0|0
  • türk halkının asla ve asla akıllanmayacağı sonucunu çıkardım...

0|1
    0|0
  • düşmana gerek yokmuş biz birbirimize yetermişiz

0|1
    0|0
  • Neye inanıcagımızı bılmıyoruz kı

0|1
    0|0
Yükleniyor...