Oha ya demokrasi bayramı ilan etti o kadar asker linç edilerek öldürüldü ve bayram diyorlar yuuuh?

Televizyona çıkmış bugün demokrasi bayramidır diye zirvaliyo Allahım duy sesimizi o günahsiz ana kuzulari erlerin sesini duy da insanların gözünü aç bu ne vicdansiz bir halk ya askere neler yaptılar şimdide bayram diyo.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sessiz kalamazdık darbeye razı gelemezdik AKP nin gücü bu milletin gücü çok şükür

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Darbeye teşvik edenlere idam gelecek.
    Biz askerlere laf etmiyoruz biz hain köpklere laf ediyoruz. Özel kuvvetlere sızamadılar sızamadıları için istedikleri olmadı.
    Hainlere idam ! Sivil asker fark etmez.

0|0
    0|0
  • allah sabır ver banaaa

0|0
    0|0
  • Halk vicdansız diyor hastahanede yer yoktu sıvıllerden gerçek asker Şu an görevinin başında Zaten

0|0
    0|0
  • Kansızlar bayramı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• At izi it izine karıştı derler ya, o hesap.. Dün sokakta olan askerin hangisi masumdu hangisi değildi ayıramıyolar. kurunun yanında yaş yanıcak malesef

0|0
    0|0
    • Herkes neyin ne olduğunu anlasa keşke

• Anlayamaz. yarın bigün affedilenlerden biri suçlu çıkar ve bir halt yerse devlet kendini savunamicak. bu yüzden bir ceza alıcaklar ama umarım çok ağır olmaz

• Gezi zamanında da polisler zarar görmüştü masum polisler.. Allah masum olan tüm insanlarımızı korusun tek temennim bu

1|0
    0|0
    • Ne yani her şey karşılıklı mi gezide polis zarar gördü şimdide asker görsün bu mu senin düşüncen yazık ya çok yazık. Masumlar korunmaz sizin gibiler oldukça. Asker dağda gezdi siz rahat uyuyun diye şimdide kafasına tekme atıyorsunuz kesiyosunuz dovuyosunuz !

• Ne alakası var ben öyle bişey mi dedim sadece masum insanların hep zarar gördüğünden bahsettim aynı hassasiyeti orda da gösterip göstermediğini kendimce merak ettim

Yükleniyor...