Darbecileri hain olarak mı goruyorsunuz?

Meclisi bombaladilar kendi polisleriyle catistilar 17 PÖH şehit edildi bunun üstune hala askerler savunuluyor? Bence hainlerden farksizlar

0|0
22|22

En İyi Kız Görüşü

• Asker dediğin 19 yaşındaki erlerse ben askerimi savunurum arkadaşım.19 yaşında eri halkın önüne sürüp buna sebep olana ver tepkini

0|0
    0|0
    • ben zaten emir alana değil emri verene tepkiliyim yasadisi emir komuta zinciri var ortada uyulmamasi gerek

• Savunulan askerler boğazda linç edilmeye çalışılanlar zaten. milli iradeyi hiçe sayan kimseyi savunamayız, bu hem bu devleti kuranlara hem kalka ihanettir, demokrasiyi, iradeyi hiçe saymaktır

Kızlar Ne Diyor 21

• Asıl askere el kaldiranlar hain. Onlar sizi korumaya çalıştı köpekler dağlarda kim korudu sizi. 17 polis Şehit peki askerler? Kendi halkı tarafından eziyet çeke çeke ölen askerlerin hesabını verin !! Darbe yapmadı adamlar uyanın artik

10|7
    1|2
    • o askerler hicbir seyden haberleri olmadiklarini soyluyorlar dagda bizi koruyanla bu darbeyi yapan askerler ayni kisiler değil emin olun bundan

• Tamam kardeş anladım seni

• @MasMavişDünya askere nasıl el kaldırılır mı? asker ama hangi asker? akıncılar asker halka ateş açtı ve 10 ölü ve 70 yaralı varmış. burada sadece emire uyan askerlere üzülüyorum ben.

• Hala savunuluyor diye şikayetlendiğin asker dün senin beş kuruş etmez canın için şehit oluyordu? Hayırdır ne çabuk unuttunuz onları?

5|3
    0|0
    • butun askerleri genelliyorsunuz butun askerler darbe giriaiminde değil bir grup hain sadece

• Birlik olalım mı dedin? Şu an sokağa çık, halk rte ve akp dışında herkese her şeye düşmanlık besliyor. :D

• hayir oyle bisey yok ben hala akp karsitiyim ve nefretteyim ama askere karsi koydum boyle vok kisi var

• Saçmalamayın ya. Vaktinde de polis kendi halkını öldürmüştü. Gezi Zaman'ında masum insanların da öldüğünü unutmayın. Bu vatan uğruna mücadele edenler yine bizim askerimiz ve polisimiz. Pislik yapmayın. Asker doğru yapmadı ama ne yaptıysa yine bu ülke için yaptı. Yazık değil mi o tankın içinde dövülen askere? Siz Nasıl insanlarsınız?

2|0
    0|0
    • polise millete yazik değil mi? onlar neden vuruluyor millet darbe istemiyor

• bakacagiz artik Allah yarfimcimiz olsun

• Amin

• Askerleri yargilamakchain vs demek yanlis. Bu sizce dee bir oyun degil miydi. Asker darbe yapacak olsa bogazicinde 50 asker mi olurdu? Oyunlar yaziliyor oynaniyor. Baskanlik sistemi icin olen kisi sayisinin onemi var mi? Bence yok. Dagda sehit verilen onca askerimiz doguda olen onca polisimiz hepsi birer oyun ve olan askere pokise masum halka oluyor. Acin zihinlerinizi.

0|0
    0|0
    • bir gruptan bahsediyiruz zaten tum askerler değil

• mobile.twitter.com/.../754236804824465408?s=08 sunu bir izle sonra masum askeri gor ! savunulamaz

• Çoook iyi olmuş onları asker uyardı çıkmayın dedi kendileri çıktı koyun sürüleri! Bence sen git askere yapılan eziyetleri izle o zaman belki Vicdanın sizler. Ve onlar vatan haini değil evinde oturanlar ne vatan haini ne fetocu. Tam tersi dışarı çıkıp askerini linç eden en büyük vatan haini !!!

• darbeyı savunmuyoruz. daha 17 polis şehıt edılmeden önce en buyuk korkumun polisle askerın çatışması demıştım. bu ülke bır darbeyı daha kaldırmaz. darbe yapılamadan ne kadar acı kayıplar verıldı.
    ama emır alıp gelen askerlerde var içlerınde. ne dıyıp meydana onları getırdıklerını bılemeyız. ayrıca o kadar terör için kan döküldü. bedeller ödendı. pkk ya karşı boyle bır ayaklanma yapılmaması manıdar değil mi.

0|0
    0|0
  • Darbeye destek veren askerleri hain olarak görüyorum diğer devletin yanında olsan askerin bende yanındayım. TSK ya karşı kötü düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Hainin onde gideni hemde , asalik fetoculer

0|0
    0|0
  • Askerlik yaptın mı bilmiyorum ama 20 yaşındaki askere ilk öğretilen şey itaattir. Askerin komutanlarını sorgulamaya hakkı yoktur. Ne denirse odur. Dağaya çıkıyoruz deseler oraya giderler, köprüye gidiyoruz deseler yine aynı.

0|0
    0|0
  • Hayır sadece yem ettiler onları. ^^

0|0
    0|0
  • Bin küsür yaralı yüzlerce ölü var, bu kadar cana kıyan tabiki haindir

1|0
    0|0
  • Askerler hain değil, darbe de yok ortada. Asıl askerlere el kaldıran canım vatandaşlar hain.

0|0
    0|0
  • Kanıt nerede? Nerede öldürüldüler? Nasıl oldu? Nerede kanıt ben bulamıyorum. Hani?

0|0
    0|0
  • Hainler

0|0
    0|0
  • Askerimizi savunurum ama bu girisimi baslatan bir avuc askeri savunmam ulkeyi ne hale getireceklerdi

0|0
    0|0
    • aynen sana sonuna kadar katılıyorum.. bir avuç hıyarı savunulacak tarafı yok. allah memleketimizi bizleri korusun amin...

• O emirleri verenler hain. Emir kulu askere bir şey diyemeyeceğim görmedikten sonra.

0|0
    0|0
  • 1 polis 17 şehit var. Haber yanlış.

0|0
    0|0
  • RTE'nin oldurdukleri yaninda hicbir sey.

0|0
    0|0
  • Askeriye 2 ye bolunmus sekilde. Genelleme yapamayiz

0|0
    0|0
  • Hain onların hepsi hain ülkenin içine ettiler 😔😔😔 asker niye sokakta hala niyeee

0|0
    0|0
  • sen o küçük aklını bunlara yorma... yarın birgün pkk eylemlerinde de sokağa çıkıp dövsenize sopayla taşla askeri hain ilan ettiniz hadi lan pkk hdp mitingine dalın aynı şkeilde bari bir işe yarasın magandalığınız... ama yemez dimi teyocuğunuz koruyor onları...

3|0
    0|0
    • ben akpartili deilim bizim buradaki pkk eylemletine de daima karsi cikiyoruz ki olamiyor burda sen peki neden ulkenin polisini savunmayip askerini savunuyorsun poliste seni korumuyor mu?

• ülkenin poliside askeri bizimdir taraf tutmam taraf tutmamızı isteyende belli bizi ikiye 3 e ayırmaya çalışan belli bizler niye türkiyenin kötülüğünü isteyelim bir söyle hele... ben ilk haberleri gördüğümde trafikte umarsız ca gezen tankı gördüğüm an bununtezgah olduğunu anladım çünkü ordu zaten satın alınmış adasmlarla doluydu darbe olması imkansızdı... o zavallı askerler kendilerine denileni yaptılar... ama devam edin buna uyandığınızda herşey için çok geç olacak oturup zırlamayın pkklısı ışidlisi dirilip ülkeyi ele geçirecekler daha çok bomba patlacak siz devam edin demokrasinize

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 22

• Darbeye destek veren her asker haindir

0|1
    1|0
  • Tanklar sivil halkı ezerek geçti kwndi halkini ezeni hain olarak gorurum. Hatta buyrun tepki için çıkan bir gencin ikiye ayrilisini izleyin. Benim burdan icim acidi Allah sevdiklerine sabir versin hepsinin..
    mobile.twitter.com/.../754152235001647104
    Bu olayi savunan ciddi manada kanla beslenen hainlerdir. He şimdi beni hain ilan eder asıl hainler. Tsk ile bir sorunum yok halen adam gibi adam olan askerlerimizde var.

0|0
    0|0
  • 6 ayda çözüm süreci yüzünden askerin, polisin elini bağlayıp 700 Şehide neden olan adam niye savunuluyor? Sorum genel

3|1
    0|0
  • Vatan'a ihanetten asilmalilar. Onlar'da, onlar'i destekleyenlerde

0|2
    3|0
  • işin en garibi ve üzücü olanı ne biliyomusun

4-5 hain asker öldü onları savunuyo bu hain ve kansızlar

ama ölen 64 ve daha fazla sivil halkı dillerine bili almıyolar. bunların var ya direk kafasına sıkıcan

0|0
    1|0
  • askeri savunan yok bombalayanı vurun gitsin ama dışarıda ki erlere saldırıyosan sen hiç okul okumamışsın hayata karşı bakışın sıfır demektirr... sen askerde olsan sana komutanın desekii darbe yapıyoruz yiyosa karşı çık hadiii

0|0
    0|0
  • TRT de yapılan açıklama RTE nin yaptığı hatalarına bir ayaklanmaydı, son zamanlarda suriyelilere yaptığı ve yapacağı olaylar için bende karşıydım , bu sözde darbe girişimi ile neredeyse aynı fikri düşünüyorum RTE çoğu olayları kendi hususi malı gibi kullanmıştır ama olay darbe gibi ülkemizi sarsan bir olaya kesinlikle karşıyım ve demokrasinin yanındayım. bu benim görüşüm eğer fikrimin yanlış olduğunu düşünen arkadaşlar varsa söylesin

1|0
    0|0
  • Ne olarak görelim paşa olarak mı

0|0
    1|0
  • 20 yaşındaki askeri sanki kendi isteğiyle darbe yapıyormuş sanıpta linç etmeye kalkanların Allah bin belasını versin inşallah tez vakitte

0|0
    0|0
    • Askerlerin cogu habersiz zaten halkin da habersiz oldugundan haberi yok millet ayakta ama asil suclu bu darbeyi yonetenler

• Hepsi hain degil bazilarinin kandirildigi dusuncesindeyim

0|0
    0|0
  • ne darbesi ya. adamlar 1 tane siyasi tutuklamadı gitti etrafı taradılar. güzel tiyatroydu.

0|0
    0|0
  • Çocuk olduğunuz belli.80 darbesinde ki asker tsk askeri değilmiydi. öldürülenin haddi hesabı yoktu sonra aynı asker dağlarda pkk ile dövüştü aslanlarınoz oldu şimdi niye kayış atıyorsunuz? Tsk aynı tsk asker aynı asker

0|0
    0|0
    • darbe dobemlerini eminim sizden iyi arastirmisimdir ama bu eski darbeler gibi değil bu bir grup askerin cikardigi bir darbe ve tam bir fiyasko

• Benden iyi araştırma ve bilginin olma ihtimali yok bu konuda fayet ukalayım. emin ol 20 bin sayfayı geçmiştir okduğum

• ORRRROSPU COCUKLARİ

0|0
    1|0
  • Hain değil teröristtir.

0|0
    2|0
  • bilemiyorumda sonuç olarak 2 tarafta türkiyenin iyiliği için kumar oynamadımı?

0|0
    0|0
  • savaş çıktığında namusunu kendin korursun artık genç. nede olsa askere ihtiyacınız yokmuş...

0|0
    0|0
  • Eğer yobazları, hırsızları, gericiğiği ve bağnazlığı önlemek hainlikse, evet hainiz.

0|0
    0|0
  • Tiyatro güzeldi hani açıkhava tiyatrosu hemde f-16 lı falan 😄
    O değilde trt darbeciler sayesinde ilk defa doğru bir haber yaptı, darbeciler okutmuş olsada okudukları metin doğruydu yani 😄

0|0
    0|0
  • Sen şimdi askerin kafasının kesilmesine de sevinmişsindir? Darbeyi yapan erler değil komutanlardır. Erler adı üstünde emir kuludur. Darbeyi planlayan komutan ona öyle bir gaz vermiştir ki zavallım gerçekten vatanı kurtaracağını sanar. Ama bir bakar ki işler hiç o bacım komutanın anlattığı gibi değil. Yaptığı şey yanlış bir hareket. Bunun farkına varan asker silahını bırakır teslim olur ve teslim olduğu yerde kafası kesilerek infaz edilir... Dün gece görev yapan askerlerin çoğu 95-96lı çocuklardır ve sadece emir kuludur. Komutan yap der Er yapar.

0|0
    0|0
  • bunu askerler yapmadi. bazilari habersiz emire uymustur orda blunarak ama cogununda akli yerinde halka ates atiyorum ben napiyorum diyemedi mi? belkide diyemedi an ates de acmadi ama yapanlar belli. fetullah. pci

0|0
    1|0
  • ordumuzu kimse yipratamaz... bu fitneyi yapan kisiler hukuka hesabini verecekler bundan kuskum yok... asker kardeslerimizi fitneyle bu ulkenin birligine ve guvenligine asayisine karsi kullanan o fitneci rutbeli iyi çocuklar bedelini odeyecek...

0|0
    0|0
  • Bunlar bölücü terörist ne darbecisi

0|1
    2|0
Yükleniyor...