Selalar birlik için çağırdı, gittiniz mi?

Direnişin kazandığını unutmayın, yeniden çağırsa yeniden direnin!

2|2
17|11

En İyi Kız Görüşü

• Partizanlık yapmasın kimse gün birlik günüdür yine giderim

0|2
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Niye gideyim? Gitmedim ve dün gece itibariyle halka, devletin din hocasına, polisine bakış açım değişti. Demek bu ülkeyi vatan haini yöneticilerin elinden çekip alacak bir tane bile adam kalmamış diyorum. Yazık halimize. İnsanlar tayyibin kölesi olmuş gibi. Ki olmuş da zaten. Onca yolsuzluk, yönetimdeki onca adaletsizlik kimsenin umrumda değil. Celladına hayran bir milletiz. Yazıklar olsun diyoru...

8|4
    3|4
    • Ulan bari gittiklerine deyse be o kadar ölü oldu koyun sürüsünde rte 1 açıklama bile yapmadı başsağlığı falan dilemedi b*k yoluna gitti derler ya o şekilde gittiler aman ya neyse ne

• Bundan sonra akpli bir insanla hiçbir şekilde ilişkim olamaz. Ve şunu bilmenizi isterimki ölülerinizin videolarını zevkle izliyorum güle güle izliyorum alt tarafı yoldan geçen bir koyun sürüsünü ezen 1 tank abartılmamalı bence.. Cahil beyin yoksunları sizi.

• Soyları tükense gözlerim aramaz bunları hiç olmasalar ülke daha iyi bir yol alacakta işte illa b*kluk yaratacaklar yüzsüzler

• Ne direnişi kazandı ya? Saf mısınız kör müsünüz? Asker size güç mü gösterdi sanki? Kalkmış birlik kazandı diyorsunuz. Şaka gibisiniz.

3|1
    0|1
  • Kilimi kipirdatmadim

2|3
    0|2
  • Vatan ayağına tayyip kendi yandaşçılarını sokağa döktü. Kendi de saklandığı delikten çıkmadı. Onca yaptığı rezillikten sonra hala ona inananlar var ya pes diyorum. Olay vatan falan değildi. Ama cahil koyun sürüsü kesimimiz adama ilah gibi taptığı için sorgulamadan her dediğini yapıyor.
    Sonuç olarak o adamın söyleyeceği hiçbir şeye uymam.

0|1
    2|1
    • BANA RECEP TAYYİP ERDOĞANI KARALIYOSUN HİZMETLERİNİ KULLANMA VE O TC YAZAN KİMLİĞİ AT HANGİSİ YÖNETECEKDİ SAYIN KONUŞMAKTAN ACİZ EKMELETTİN Mİ YOKSA DARBCİ FETO MU KİM BANA Bİ AÇIKLA EYVALLAH DER GEÇER GİDERİM.

• Aynen öyle yoldaş biz RTE yolundayız gerisi hikaye ve neyin ne olduğunu biliyoruz

• @Suzikili Ben Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetinin bana verdiği hakları ve hizmetleri kullanıyorum. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım ve kimliğim bu ülkeye ait. Sen kimsin ki benim haklarımı sorguluyorsun gereksiz. Ülke tayyibinmiş gibi konuşmaktan vazgeçin diyorum ama koyun sürüsüne ne dersen de düşünüp yorumlamak yerine çobanını dinler sizde haklısınız. Ben herhangi bir isim vermedim şu yönetsin bu yönetsin diye. Herhangi birini de desteklemiyorum. Sen önce adam gibi yazmasını öğren. Noktalama işaretlerini adam gibi kullanmadığın için yazdığının yarısı anlaşılmıyor.
      Soran ülkeye yapılanlar ortadayken, ülkenin yarısı özelleştirip satılmışken, suriyeliler ülkelerine bayramlaşmaya gidecek kadar rahat olup burada ekmek elden su gölden yaşayabilecekleri için geri geliyorken, bir gaziden bile çok maaş bağlanmışken suriyelilere, benim alamadığım bursu onlar alıyorken, daha sayısız bir sürü haksızlık varken vatan haini sıfatını yakışması anca o herifin yandaşçılarına olur.

• Selalar ülkenindi. Oradaki inceyi anlamadınız.

0|0
    0|1
  • Gitmedim ama olan yine masum vatan evlatlarına oldu üzülüyorum yazık asla darbe olmasını onaylamiyroum ama polisimizle askerimizi birbirine düşmesini sağlayan her kimse Allah tan bulsun

0|1
    0|0
  • gidemedim. malesef arabamizin tekeri patlamisti babam eve gelirken tamda gununde ama bugun cikabilirim insallah bir aksilik olmazsa

1|1
    1|0
  • Gittim

1|1
    1|0
  • Ne gidicem be saflar gitsin beyni olan gitmez bence

3|2
    2|2
    • Direnişçiler vatan davasına gider. Ve doğruyu yapmış olur.

• ak salağa o beyinsizler gitmeseydi şu an caddende bir tank üstünde bir uçak g*tündede ter vardı akıllı ol

• Pokemon aramaya gittim, ama ne hayvanlar gördüm be.

1|0
    1|1
  • Ben çocukların başında durdum bütün aile gittiler

0|1
    1|1
  • Noldu bittti mi? Soru sordum cevap veren olmadı sana sorayım bari

0|0
    0|0
  • Tsk ya karşı neden direniyoruz. Yoksa gerçek darbe değil mi bu?

0|0
    0|0
    • Türk silahlı kuvvetlere direnmiyoruz kardeşim Türk silahlı kuvvetleri gibi görünen ama bu vatanı satanlara direniyoruz bunların başına pensilvanya canavarı.

• @Suzikili peki kim o vatanık satanlar fetullah mı? Kafam çok karşık

• Tsk da olsa bunu yapması yanlıştır.

• Meydanda toplancaz ama bizim toplanmamizla olmaz asker kislaya gitsin aptal mi onlar hala disardada

0|1
    1|0
  • hoşt köpek !

1|2
    1|1
  • ama gece gece sela okunması hoş olmadı neden ınsnaları korkutmaya çalışıyorlar, sela oyle her durduk yerde okunmaz yani, günahtır.

1|0
    0|1
    • Sela çağrıdır direniştir. Korkun diye değil, düşmana karşı direndirenmeye çağrıdır. Gün bugündür selalar bugünler için var.

• korkma degıl selanın okunmas halkı meydana cıkması hoş degıl , olana bu halka oluyor zaten ama sız memnunsanız bırsey dıyemem cık onleıne

• canım elalem uyaık sne halen yerınde saymaya devam edtt.

Erkekler Ne Diyor 10

• Biz ve tüm islam alemi direndi. Türkiye müslümanların son kalesidir. Kimsenin yikmaya bölmeye gücü yetmez. Vatan sevdalilari canini verir yine ele geçiremezler.
    Milyonlarin kanı dökülmesi lazim ele geçirmeleri için !

3|3
    1|0
  • Sela ne dün geceye kadar bilmiyodum.
    Beni tayyoşun çağırdığı hiçbir yere gitmem.
    Vatan haini alçak köpeklerle işim olmaz!

3|1
    2|1
    • Vatan haini sensin.

• Tayyip e kurban ol Serefsiz

• Sen kimsin de Türkiye'mi kalkındıran şerefli adamaa dil uzatıyorsun havlayıp durma sende vatan hainisin kim yönetebilir RTE GİBİ daha konuşmaktan aciz CHP lideri mi? Analarından emdiği sütü memelerindeb getrxez diyen mi? Yoksa Bebek şehit katili olan öcalan ve topluluğumu? Yoksa dinci gibi görünen dinsiz feto ve grubu mu hadi ordan ağzını topla sen gibisine ihtiyaç kalmadı şerefli asıl Türk ordusu ve şerefli vatanseverler dışardaydı sen ve senin gibi Türkiye'me laf uzatanları RABBİME HAVALE EDİYORUM.

• Gittim. Zorunuza giden bir durum varsa bildirim bana

2|2
    3|0
  • Vallah selalardan önce uyumuşum :/ duysaydım giderdim.

0|1
    1|0
  • linç etmek istediğiniz asker gevur askeri değilmi? savaş çıksa yardım isteyeceğin kendi insanına sırt dönüyorsunuz. gerçekten yediğiniz kaba s*çan adamlarsınız siz!..

1|0
    0|1
  • biz gttik sonuna kadar da varız

0|1
    1|0
  • EVET

0|1
    0|0
  • Aynen

0|1
    0|0
  • Hayır. Bu durum çok saçma geldi. Yönetimin göt korkusu olunca kurban koyun olan insanları kullanıyorlar. Dinin böyle bir şeye alet edilmesi de kötü.

0|1
    0|1
  • olaya dini karistiran ne kadar pic kurusu varsa a... q fitne cikaran herkes hesabini bu dunyada olmasa ahirette verecek!

0|1
    0|1
    • Vatanı korumayı din emrediyor. Din için vatan kurtarılır.

• Direnişçiler ayaklananlara haddini bildirdi. Seladan sonra tüm halk asker sayılıyor.

• selayi veren benim vergimle maasini alan imam ne zaman halifemiz olduda haberimiz yok? bak dostum diniiz yucedir ama fitnecilerin oyununa gelmeyin... bizim askerimiz polisimiz var gerekli mudahaleyi onlar yapti ve yapacak! gerekli cezayide yargimiz verecek!

Yükleniyor...