Bu bir oyun degıl mı sızce?

darbe dedıgın boyle olmaz bu bı oyun paralelın ıcınde olduguna da ınanmıyorum dolar yukseldı bırılerı yıne zengın oldu amac baskanlık sıstemını getırmektı

Güncellemeler:
askerıyede paralel mı kalmıstı tayyıp hepsını temızlestı
arkasında farklı amacı olan bı oyundu ölümler zaten yasanacaktı

0|1
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bence oyundu. Keşke insanlar ölmeseydi. Alsınlar başkanlığı yeter ki insanlar ölmesin ne diyelim elden bir şey gelmiyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oyun tabiki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Meclisi bile vuran bir cuntanın uçakları hâlâ havadayken Erdoğan yerini belli edecek şekilde canlı yayına çıkıyor. Çünkü oyunu kendi oynuyor.

1|0
    0|0
  • elıne klavyesını alan gelıp buraya oyundu yazıyo ben canlı canlı yasadım sokagada çıkmadım evımdeydım mıtı bombaladılar taradılar sen TBMM ye attıkları bombaların sesıde geldı 1 mıllet vekili olmüş canlı yaşayacaksın emın ol basından ogrendıgın orda olanın 10da 1i

1|0
    0|0
  • Yav he a, q oyun, skorskyler halkı tarayıp 40 kısıyı oyun ıcabı oldurdu, barajlara bombalar oyun, tankların ezdıklerı sıvıller oyun..

0|0
    0|0
  • Oyun değil, Paralelcilerde değil, Pensilvanyanın oyunuda değil.

0|0
    0|0
  • Evet oyun yakında play store a düşecekmiş hatta.

0|0
    0|0
  • belki oyun belkide gözdağı

0|0
    0|0
  • Salak salak konuşma gezi parkımi bu oyun olsun alibey köyde çatışmanın ortasında kaldım akon orda 4 kişi vurdu bunu biliyormusun

0|0
    0|0
  • istanbulla ankarada yaşamayan herkese oyun gibi geliyor evet oyun bos bos konuşun siz

0|0
    0|0
  • Meclis bombalandı mk hastamisiniz la

0|0
    0|0
  • Aynen bu bir oyun..
    Şimdi alt+f4 yapıp çıkıyorum oyundan, uyumaya gidiyorum..
    Sizi seviyore, panda kaçar..
    Allaha emanetsiniz, malum kötü bir geceydi..

0|0
    1|0
  • Degildi. Alay mi ediyonuz? Bombalar patladı polisler şehit oldu.

0|0
    0|0
  • Ne oyunu neyin kafası bu

0|0
    0|0
  • aynen öyle. bu bir oyun

0|0
    0|0
  • Ya beyninize s*çayım. Bütün salak solcuların da sağcıların da beynine s*çayım. Lan yeter yeter şu ülkede bir b*ku da şu adama atmayın yav adamı farkında olmadan öyle büyütüyorsunuz ki. Sıktınız artık ak.
    Lan böyle tiyatro mu olur?
    Tiyatro olsa kendi binlerce askerini, silahını, tankını, helikopterini kaybedecek demektir, ülkenin ekonomisi büyük darbe alacak, turistler gelmeyecek, borsa yükselecek, bütün projeler yarıda kalacak, oluşan hasarı devlet karşılamak zorunda kalacak, daha binbir türlü şeyi. Gerçekten sağcıların belli bir kesimi salak evet yalnız solculardan da öyle salaklar var ki moderniz ayağına kurtarıyorlar. Lan şu ülkede ne olduysa istisnasız diyorum hepsini Erdoğanın suçu yaptılar. Gerçekten canım bu insanlar. Ben Erdoğan taraftarı falan değilim ama gerçekten nefretiniz beyninizin önüne geçti artık bu mesele Erdoğan meselesi olmaktan çıktı

2|1
    1|1
    • hı anlıyorm

• Ya şunlara uzun uzun yazma gözünü seveyim parmaklarına yazık. Bir grup beyinsiz işte ne bekliyorsun.

• Ya bu kadar asker nssıl birbirine girer ölümü göze alırlar ölürler? Sence bu kadar kolaymı,

0|0
    0|0
  • bu bir oyun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayatında kaç kere darbeyle karşılaştın acaba ben hiç karşılaşmadım annem katşılaştı önceki darbelerle bı seferde çok korktu bu darbe kesindi ama halk sokaklara düştüğü için onlar sokağa çıkma yasağı yapamadılar darbede olmadı halk askerleride topladı çünkü

0|1
    0|1
    • darbe oldugunda ılk basbakan cumhurbaskanı rehın alınır

• demekki o kadar güçleri yokmuş sadece korkutmaya güçleri varmış çünkü askerlerin tamamı değik küçük bir kısmı darbe yapmaya çalıştı

• Bence gerçekti. O kadar insan boşa şehit olmadı bunda yapmacık bişey yok. Yapmacık bişey olsa ülke ayağa kalmaz sokaklara dökülmez. Kimin yaptığını da söylüyolar sonuçta. Ha bu arada cumhurbaşkanıyla başbakan rehin alınır diyon ya kaç kere böyle bişey yaşadın? Tayyibin kaldığı oteli bombalamaya kalmışlar zaten. Ama Allah sonumuzu hayır etsin ne diyeyim

0|0
    0|0
  • Ya allahım bu kadar safı salağı ne diye yarattın ki.

1|0
    0|0
  • darbeyin nasıl birşey oldugunu yeni geçen yıl tarih kitaplarında gördüm şimdi bile tam olarak bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...