Atatürk'ün okuduğu kitap sayısı 3,997 ilen Tayyipin evinde kaç kitabı varr?

Evet tayyipçiler söylesenize önderiniz sizin o öok sevdiğiniz kişinin kaç kitabı var ya da kaçını okumuş?

Güncellemeler:
Ben Atatürk ile kıyaslamadım onun iyi bir lider olduğunu okuyarak sürekli kendini geliştirerek yaptığını belirtmek istedim fakat Recep Tayyip bunun hangisini yapıyor ve gözünüzde kusursuz kalıyor diye sormak istedim.

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruların sorulmasına yorum atmıyorum çünkü itle köpekle uğraşmaktan bıktım; tşğından çekilmiş tazı gibi bağırıyorlar sonra. İngilizce ile yapılabilir iyilğikseverlik erdemini, başbakan olduğunda, prestij edinme sorunu çıkmasaydı karşısında yeni yeni öğrenme dışında öğrenmeye bile niyeti olmayan vefasız birine -o da bir insan nitekim, şahsiyet denilen bir şey var- nasıl hâlen fanatiklerse, oy verenlerin de vefasızlığından emin.. Resmen, vakti bile kendi için tüketen biri. Oğlu şu aşağıdaki videonun zamanında torpille belediye işçisiydi ki şu an biri Mısır, ötekileri Panama bayraklı -Türk bayraklı yok çünkü ayvayı yerdi- kendi adına olmaması için, kendi adına açılmış bir yabancı ticari ortaklık üzerine olan yabancı bandıralı gemileri olunca, Türkiye'de resmen serveti olmadığı düşünülüyor... Affedersiniz ama en büyük yatlardan birinin deplasmanı 9 bin ton iken, adamın 4 bin tonluk, boyutlarına göre tahmin, bulker tipi gemisi var. :D Tamam, o yatın onda biri kadar bile etmez ancak bir gariplik yok mu hiç ya? Oğlunun geleceğini umursamayacak kadar vefasız bir baba o, yoksa o çocuk üniversite okurdu, kendi de İngilizce bilirdi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mahalle yanarken oropsu* saçını tararmış. Derde bak

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Adam ın İngilizcesi " ooo how are you? Where is your hanım? " dan ibaret. Tam bir sokak serserisi gibi konuşmalar " eeey cehape, haaaayt mehape, hooooop parralel " şu üslüpta devlet yöneticisi mi olur? " 400 ü verin bı iş huzur içinde çözülsün " bu üslupta yönetici mi olur? Olsa olsa kopuş ağası olur, sokak serserisi olur

0|2
    0|1
    • Olunuyormuş bak. Hemde sizin okumuş cahillerden daha başarılı ;)

• Sende burada olsan sende anlardın beni. Kaldı ki bir kaç seneye temelli dönüyorum inşallah ;)

• @Derviş_ tamam abim tamam haklısın

• Yav uğraşmayın arkadaş Tayyipçilerle. RTE yi hiç sevmiyorum. Evet bu kişiyi destekleyenlerde hata yapıyorlar ama aşağılayamam, yargılayamam AKP lileri.
    Demokrasi var. İsteyen istediğini destekler.

0|2
    0|0
  • Saydınmı? Çok okumuş ama 1 kere olsun kendisini yaratanı dinleyip onun istediği gibi yönetmişmi ülkeyi

1|3
    0|1
  • 1|3
    0|0
  • Atatürk öldü panpa neyi kiyasliyosun şimdi ne geçti eline

2|1
    0|1
  • işgal altındayız hala osuruktan teyyare konusuyonuz

0|0
    0|1
  • kuran var ya o yetiyo ona

1|0
    2|1
  • Atatürk'ü çok seviyorsun anlaşılan. Öyle mi?

0|0
    0|0
  • Erdoganin rakibi Ataturk mu aptal seni
    Ikisinide seviyorum go tune girsin

1|0
    0|1
  • ataturkle erdogani niye kiyasliyorsun?

2|2
    0|0
  • Diploması bile var mı diye sor önce :D

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ATATÜRKle erdoğan kıyaslanır mı sence off bir bitmediniz

0|0
    0|0
  • şu an konumuz bu değil lütfen artık Atatürkü böyle konularda yarıştırmayın lütfen lütfen şu durumun farkına varın lütfen

0|0
    0|0
  • ikisini kıyaslama zaten. Atatürk gerçek bir lider öncü kahraman. tayyip ise hiçbişey

1|3
    0|0
  • Ne alaka asıl sorunumuz bu mu şimdi?

1|0
    0|0
  • bir bitmediniz anca gizliden atar gider yapıyorsunuz. Yaşadığımız olaylara bak sorulan sorulara bak hey Allahım...

0|0
    0|0
  • Daha belgesi diploması yokki 😂😂

0|1
    0|0
  • Nerden bilion ataturkun evindemi kaldn

0|0
    0|1
Yükleniyor...