Sizce yarın Türkiyeye Şeriat gelir mi?

Aynı İrandaki gibi oldu fark ettiniz mi?
- dini temel alan monarşi
- darbe yapıldı
- halk darbeye dayandı ve şeriatı getirdi

bu günkü güzel tiyatro belki de şeriatın geitirilmesi için bir oyundu? halk kışkırdı mağdur edebiyatı yaptı ve şimdi bu gazla şeriat gelecek?

1|2
15|25

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel senaryo... :)
    Buna ancak kadir İNANIR

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Darbeyi destekleyen itler ! Girecekler ki devlet yikilma. Millet birlik olduğu surece. Kimse bu vatanin topraklarına göz dikemez. Tüm islam ayaktaydi bu gece. Türkiye değil. Darbeyi destekleyen p. İç. ler eminim görmüşlerdir

2|2
    3|1
    • onlar ıslamı falan temsıl etmıyor saçmalamayın.. Tovbe deyın.. Islamı temsıl eden beser ınsan olarak peygamber vardı.. bu ne saçmalıktır.. Islamı temsıl etmıyor kımse

• kardeş Tum ıslam ayaktaydı demıssın.. Islamı temsıl eden bır kesım mı var? Islam alemı musluman alemı demelıydın.. anlatım bozukluğu yapma kardeş.. Bırde dınden ımandan bahsederken hemen ardından kufrunu yapmışsın.. pek bı alakasız olmus

• helal olsun sana. Sizin gibi gençler oldukça bu ülkeye hiç bişey olmaz.
      Darbeci ve Bunların destekçisi vatan hayini soysuz piçler de kuyruklarını bitaraflarına sıkıştırıp silinip gidecekler.

• Şeriat kelimesi tüyler ürpertici ve tiksindirici

3|0
    2|0
  • Onun için zemin hazırlanıyor.

2|0
    1|0
  • Şeriat hiçbir zaman gelmez korkma...

0|0
    0|0
  • Siz ne biçim insanlarısınız ya. Vatana açıkça ihanet ediliyor. siz de çanak tutuyorsunuz. yazıklar olsun siz ve sizin gibi düşünenlere. Ama merak etmeyin hepsi temizlenecek bu soysuz çetelerinin. Sİz de kına yaktığınızla kalacaksınız

0|0
    1|0
  • abartma ilk ben karsı çıkarım öyle bişeyde

0|1
    1|0
  • Erdoğan şeriatı getürmek istesrydi avrupa ile müzakere etmezdi. Saçmalama

0|0
    0|0
  • yok şeriatlık bu durum değil başkanlık sistemi için atılan bir adım şeriatın gelmesini bu ülkede ne tayyipçiler ister nede mualefet ister halkın tayibi istemesine bakma sen şeriat olayı bambaşka bişey ozaman kimse desteklemez bu adamı

0|0
    0|0
  • ama iranda darbeden sonra geldi. bakalım bizde fetö gelebilecek mi. başarılı olamadılar

0|0
    0|0
  • Babam geçen sene demişti ya. Bu ülke irana dönecek diye.. Ne güzel görmüş.

0|0
    0|0
  • Yapma ya

0|0
    0|0
  • Mantıklı

0|0
    0|0
  • Allah yar ve yardımcımız olsun. Rabbim devletimize milletimize zeval vermesin

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir tiyatroydu ya

0|0
    0|0
  • şeriat kolay kolay gelmez, ama başkanlığa göz yumulursa o o zaman olay değişir.

0|0
    0|0
  • Biraz zorlama bir teori olmamis mi sence de?

0|0
    0|0
  • Hayır. Çünkü bu sefer kesin iç savaş çıkar.

0|0
    0|0
  • 400 rütbeli asker oyun oynamaz askere gitmediğin için bilemezsin

0|0
    0|0
  • Anarşi ve sosyalizm gelicek er ya da geç ama şeriat asla

0|0
    0|0
  • Şeriat falan gelmez gelse gelse kaos.. ki ustesinden gelecegiz

0|0
    0|0
  • gelmez. bu baş kaldırış tamamı ile akp yönetiminedir. devamı da gelir 1 günde kapanacak bir konu değil bu. hayırlısı olsun ülke için.

1|0
    0|0
  • nezaman biticek uyuyucam uyuyamadim

0|0
    0|0
  • gelmez

0|0
    0|0
  • Gelmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Tayyip'in 2008den itibaren şeriat istediğini hiç sanmıyorum. Daha çok para, para ve biraz daha para bir de koltuk (taht) istiyor. Ve tabii para. Ve biraz daha fazla para.

Din artık umurunda değil, egosu ve para hırsına yenildi.

5|1
    1|0
  • hayır ama ben anayasaya geçici bir madde eklenerek idamın bir süreliğine uygulanmasını bekliyorum şahsen

0|0
    0|0
  • Şeriat varsa ben yokum banane ya ölmek daha iyi

0|0
    1|0
  • Hayir gelmez

0|0
    0|0
  • Aynen hepsi oyun

0|0
    0|0
  • toparlanıp gidelim arkadaşlar bir avuç insanız zaten kabul ederler bizi bu çomar mallarda kendi bokunda boğulsunlar ben bu kadar mal görmedim hayatımda hepsi küçükken beşikten kafa üstü düşmüş ya da iq seviyeleri 30 falan heralde

0|0
    0|0
    • nereye?
      avrupa bize kapılarını açacak mı?
      esmerim ben, alnında türk yazmıyor ya lafı da yemiyor resmen ortadoğulu esmeriyim :(

• Saçmalamaz mısın vatan hepimizin gelmicek öyle bişey eskisinden iyi olcak inş.

0|0
    0|0
  • En kisa zamanda gelir in shaa' Allah! Tüm dertlerden kurtuluruz. Zaten seriat birgün gelecek: ALLAHIN sözüdür isteyen karsi cikabilir Ama gelecek. 💪🏼

3|0
    1|1
    • +1 eğer dünya şeriata karşıysa bende dünyaya karşıyım

• @herkadingüzeldirr bende oy vermeye karsiyim. Hüküm anca Allahindir. Kafirler müslüman oluyor demek istedim Canim benim. Bir alman kizin sözleri ne oldu biliyormusun bir müslüman kiza? Kiz yanlis tesettürlüydü ve alman kardesimiz Niqabli. Siz dininizi bize sattiniz dedi. Nekadar utanc verici. Uyansin artik millet.

• Benim müslüman kardeşim burdayms çok sevindim mesaj at konuşalım canım arada tabi şerefsiz ler hesabımı kapatmassa

• Ya Siz İnsan Değilsiniz O Kadar Ölen Asker, Polis Bir Gaz Uğruna Ölmüyor. Ambulans Sesleri, Sela, Korna, F16, Jetler Uçuyor Siz İnanmıyorsunuz. Bu Kadar Yarım Akıllığa Gerek Yok!!!

0|0
    0|0
  • Şeriat değil derdi başkanlık.

0|0
    0|0
  • Ulan nasıl da korkuyorsunuz it gibi! Gelecek, o da gelecek inşallah. Korkun!

1|0
    1|0
    • sen de kork peçeni al şimdiden

• neden kendinle kıyaslıyorsun ki :D

• @sadgirlbadgirl Kıyaslamak? Lafın altında kalmayacağım diye saçmalıyorsun, bari mantıklı cümleler kur. :D

• öyle birşey olamaz o zamanda biz getirmeye çalışanları deviririz

0|0
    0|0
  • evet bence amac bu

0|0
    0|0
  • Şeriat gelecek Ergeç. Dünya şeriata karşı ise bende dünyaya karşıyım. ! Babam şeriat düşmanı onu bile siler atarım bu uğurda şeriat istemeyen kafirdir !

0|0
    1|0
  • Ucuz propagandalarınız hiç bir işe yaramıyor, hatta sizlerin sayesinde akp oy yükseltiyor teşşekürler :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...