And the Oscar goes to Recep Tayyip Erdoğan?

Süper bir senaryoydu tebrik ederim. Bu oyuna inanan var mı cidden? Sizce yarın şeriyat mı gelir?

2|2
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• gelmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Şeriyat değil şeriat.

6|5
    4|5
  • Ne kadar rahat farkındaysan gece kaos yaratmakti amaçlari milletin beynini yıkadilar sadece. Hepsi sadece oyun darbe dedikleri buydu bak millet koşuşturuyodu 2 saat once simdi hic bise yok.. Bizim milletimiz recep tayyibin oyununa gelerek canli kalkan rolü alarak sokaklara doķuldu. Bu yetmemis gibi dini de bu tur oyunlara karistirarak surekli ezan okunup kendilerince olan mucadeleye milleti cagirmaya calisiyolar kacinci sela bu imam birde konusma yapiyor sokaklara cikin diye ara ara sonra da yine sela okunuyor. al iste.

1|2
    1|1
    • 17 polisimiz hiç yere haince şehit oldu. Ama bence hepsi katledildi. Bu bir cinayettir. Nasıl ödeyecekler hesaplarını bilemiyorum..

• Meydanda helıkopterın vurdugu sıvıller nolcak yaralılar? Gop meydanda askerın vurdugu vatandas nolcak? 17 sehıt nolcak?

1|1
    0|1
    • hikaye bunlar

• İflah olmaz bazıları

• @XoxBurak Maalesef genel... dıcektım kı bomba atıldı şu an çok kötü...

• Şeriat getirmeye çalıştığı gün eğer olursa "Gerçek" darbe olacaksa olur..
    O zaman görürüm ben işte..

2|1
    0|0
  • Gitsin tabi, o kadar emek verdi. Güzel planlanmış ama çok eksiği olan bir senaryo..

0|1
    0|0
  • bırakın bu cahil düşünceleri ülkede yapılan katliamları darbeleri her şeyi bu adamdan bilmeyin ben erdoğancı fetocu vs. ci değilim biraz akıl mantık ilişkisi kurun onun bunun ağzından fikrinden konuşmayın.

0|0
    0|0
  • oyuna inanan koyunlar sokaklarda :D kömür ve makarnaları evlerine gönderildi

2|1
    1|2
  • oyun olup olmadığı konusunda çok tereddüt vardı içimde. ama konuşmasını dinledim ve emin oldum.

0|0
    0|0
    • tekrarını izliyorum. meclisi bombalanmış ulkenin cumhurbaşkanı olarak fazla rahat hareketleri. bunu yazarken bulunduğum semtte bomba sesi zannettiğim bir ses geldi. camlar kırıldı zannettim. simdi ikinci bomba zannettigim bir ses geldi. gercekten cok korkuyorum.

• yaziyi yazarken 2 kere (sanırım) bomba patladı. çok korkunç.

• Ben sayamadım kaç oldu ödül , senaryo , özel efekt , yardımcı erkek , yönetmen

0|0
    0|0
  • No. .

0|0
    0|0
  • olabilir.

0|0
    0|0
  • Ciddi ciddi gerçek darbede askerin bu kadar kolay çekileceğini veya işini garantiye almadan darbe yapmaya kalkacağını sanan moronlar var.

TSK istese bütün düşmanları buhar eder diyen çomarlar askerin darbede başarısız olacağına nasıl inanıyor?

0|0
    0|0
  • Asker çekilmeye başladı... Peki ne oldu...
    -Suriyelilere vatandaşlık gündemden düştü...
    -Diploma unutuldu...
    -Hırsızlıklar arsızlıklar kapatıldı...
    -Yargıda yapılan darbe örtüldü...
    -Yeni Anayasa cepte...
    -Başkanlık Garanti...
    Hayırlı olsun Türkiye Çakma darbe yaşayan ilk ülke olarak tarihe geçtik.

1|2
    0|1
  • Belki de , iyi oynadılar.

0|0
    0|0
  • Feto ve pkk nın oyunu Cumhurbaşkanına böyle diyemezsin..

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Düzeltiyorum şeriat*

2|3
    1|1
  • Ya siz copy paste misiniz ya o kadar asker polis şehit oldu linç edildi. bombalar patlıyor uçaklar tepemizde ezanlar ambulanslar selalar kornalar sizde beyin yok mu ne oyunu be?

0|2
    0|0
  • Millet vekili öldü canım insanların kafaları koptu ne oyunu

1|2
    0|1
    • darbe olsaydı o sokakta bağıran insanları dizerlerdi böyle. gördüm ordan biliyorum (69luyum normalde)

• @XoxBurak TBMM'ye atılan bombayla öldü. Emin ol 17'den çok... Kafası kopan insanların görüntüsünü paylaşmıyorlar bile. Canlı yayın bile bir şeyler saklıyor halktan.

• O videoyuda gördüm ama inanamadım, kaldırdılar hemen

• ulan insanlar ölüyor hala oyun diyorsunuz şaka mısınız

0|0
    0|0
  • Tvden gördüğümüz şeyi bir de kendimiz hissedip sesini duyuyoruz inanmamız anormal mi?

1|2
    0|1
  • Ne şeriatı fetö yahudi ne şeriat getirmesi

0|3
    1|0
  • Insallah gelir

0|4
    1|0
Yükleniyor...