Burnumuzun dibinde bomba patladi?

Ben telefonla konuşurken hafif bir sarsıntı ve kuvvetli ses duydum daha sonrasında yakınlardan ambulans ve polis arabasının sesleri çok acı ve burda herkes korkudan titriyor bende dahil resmen birbirizimi öldürüyoruz allah sonumuzu hayır etsin acaba dışarı çıkabiliyor muyuz gerçi çıksam tayyibin yolunda fedai olmak istemem allah kahretsin su ülkeyi bu hale getirene resmen yeni suriye olduk..

0|3
9|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bizler daha seslere bile tahammül edemezken suriye den kaçıp gelenleri yargıladik...

0|0
    0|0
    • Onlar geliyorlar ama insan gibi durmasını bilmiyorlar üstüne şerefsizin biri vatandaşlık veriyo yargılarız tabi

• Bizim buraya ses bombası atıldı elim ayagim uyustu su an

• Ben hala titriyorum ev sallandı

Erkekler Ne Diyor 11

• Daha durun yeni başladılar, sen asıl şeriat konusunu ortaya atınca gör..

3|1
    1|0
  • şu an bakırköyede atıldı sela okunuyor veya yakınlara

0|0
    0|0
  • 1 insan için milyonlar sokağa dökülüp ölümü bekliyor ve ölenler oluyor tayyoş açıklamasında bunlardan bahsetmiyor bile :D yazık lan cidden

0|0
    0|0
    • Aptal salak insanlar ya Nasıl olabilir

• Artık kanına işlemiz bu konulara girsek kavga ediyor zaten gitmesinin sebebi bizle tartisirken tayyibi övmeye gücü yetemedi inat yaptı dışarıya koştu

• Allah sabır versin ne diyimki annen büyüğüm birşey diyemem bu konuda umarım herşeyin farkına varır

• Ses bombası çoğu

0|0
    0|0
    • Evet ses bombası olanlar onlarda korkutucuydu ama dediğim gibi ambulans sesleri geldi çünkü bomba olduğu apaçık belliydi sarsıldık gumledi bildiğin

• malesef

0|0
    0|0
  • sabaha kadar biter korkma için rahat olsun

0|0
    0|0
    • Çok bitiyor çok burda resmen 15 dakika sessizlik oldu gene sesler gelmeye başladı allah korusun bizi ya 😢😢

• Teşekkür ederim Çok iyisin 😢😊

• kalbinin güzelliği o :)

• Yenimi oldu bu olay?

0|0
    0|0
  • Orası neresi?

0|0
    0|0
  • ne zaman oldu

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Fatihte misin sen de?

0|0
    0|0
  • Bu son bomba tam olarak nerdeydi pes pese gibi bir sesti ve cok yakindi neresi burasi Ankara etlik yenimahalleden duyuldu?

0|0
    0|0
  • Korkma

0|0
    0|0
  • Toplanın suriyeye gidiyoruz
    Sabah ola hayrola

0|0
    0|0
  • Canım sincandayim bura ıkısefer sallandı ben çıkmam sok manyakmiyim devletin guvendıyı var herkez kafasına gore müdahele edebilirim ana ıste halkı Öne sürüyor halkın arkasına siginiyorlar

0|0
    0|0
  • NErde oldu bu

0|0
    0|0
  • Tayyip kadar baş*ınıza bom*a düşsün inşallah.

0|0
    0|0
  • Sizde suriyeye göç edin

0|0
    0|0
Yükleniyor...