Kaçarım giderim diyen aydınları görünce sinirlerim bozuluyor?

Ya sen türk evladısın ülkende küçücük mezvu olunca neden ülkeyi bırakır giderim diyorsun?
https://eksisozluk.com/turkiyeden-siktir-olup-gitmek--3843083?day=2016-07-16
"artık bu ülkede bize sahip çıkacak kimse yok. bu gece şu acınacak halde olan toplumun bitişi başladı. artık tek kurtuluş türkiye'den biip olup gitmek canlar. ilk fırsatta terketmek. ben evlatlarımın geleceğini milyonlarca kazmanın ellerine bırakamam. bunca yalanın, bunca gerizekalının içinde büyütemem. bu ülke lanetli sanırım. artık içimde bir damla vatan, memleket, din sevgisi kalmadı. "

lan siz sanıyor musunuz avrupada esmerliğiniz yüzünden dövülmeyeceksiniz, kafanız gözünüz patlamayacak? oturun oturduğunuz yerde ve ülkeyi kurtarmaya çalışın. öyle korkak gibi kaçmak olmaz.

Güncellemeler:
ben hiç bir yere gitmiyorum kalıp ülkem için ne gerekiyorsa yapacağım, iyi bir vatandaş olacağım. türkiye yurdumdur.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Beyaz tenlilerimizin şanslı olduğu gerçeğini göz önüne sürer. Esmer bir kız olarak İsveçte Erasmus programına katıldım ve tek tavsiyem, hiç hoş karşılanmıyorsunuz. Işidli misin diyenden lütfen bizi bombalamaya kadar saçma sapan espriler. Ayrıca polis nereye gitsem arama yaptı. Esmerseniz Avrupa zor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Onlar TÜRK evladı değil.

1|0
    0|0
  • lan siz sanıyor musunuz avrupada esmerliğiniz yüzünden dövülmeyeceksiniz, kafanız gözünüz patlamayacak? bu neyin kafasi.

0|0
    0|0
    • tabii ki de dövülecez ve patlayacağız. sarışın ve beyaz tenlilerin tuzu kuru tabii, ben bir yere gitmiyorum :)

• Hadi dit tir ol git bizde senin gitmeni bekliyoruz bir kazma eksilsin diye

1|0
    0|0
    • ben hiç bir yere gitmiyrum

• Soruyu paylaşırken kelimeler i yanlış kullanmışsın

• Kaçarım giderim diyen aydınları görünce sinirlerim bozuluyor?

• Bırak gitsin zaten faydası olmayacak insandır

0|0
    0|0
  • Ekşiciler ne zamandan beri aydın oldu? Benim bildiğim akademisyen falan olması gerekiyor birinin aydın olması lazım. Üye olan herkesin yazabileceği bir sitede yazmak değil.

Ayrıca gitmek isteyenleri bırakın gitsin. Kimse bir yerde zorla durmamalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aydın müsvetteleri, sizlerde bunlara itibar ediyorsunuz işte..

0|0
    0|0
Yükleniyor...