Askerimize Ve Polisimize Sahip Çıkacak Mısınız (Başı Bozuklar Yüzünden Askerimize Düşman Olmayacağız) ?

Bugünkü darbe girişimi yapmaya çalışan boşu bozuklara inanıp galyana gelmeyin Gerek TSK Askerlerimize Ve Polisimizi düşman bellemeyin ikisi de bu vatanın elvadıdır bunu bilin ve saçma sapan düşüncelerle aklınızı bulandırmayın...

Askerine ve Polisine Sahip Çık Ey Halk Ülkene Sahip Çık Korkma...

Hangi partiden olduğunun önemi yoktur. Sen bu ülke sayesinde karnını doyurduğu bil ve aklına iz etsin eri otur doğru konuş diyeceklerim bu kadardır...
Askerimize Ve Polisimize Sahip Çıkacak Mısınız (Başı Bozuklar Yüzünden Askerimize Düşman Olmayacağız) ? İyi geceler Türkiyem Sitedeki Galyana Getirmeye Çalışan Sorulara İnanmayın !

#pilavüstü

7|1
13|13

En İyi Kız Görüşü

• Biri de çıkıp mantıklı bir paylaşımda bulunmuş. Ülke elden gidiyordu millet hala siyaset peşinde.

0|1
    0|0
    • Siyasetin çok bir önemi yok mevzu vatanda gerisi çok önemli değildir

• Hele onları anlamak mümkün değil. Böyle bir olay benim o konudaki fikrimi Nasıl etkileyebilir? Hadi diyelim etkiledi bu olumlu bir etki mi olur? Saçma sapan konuşuyorlar

• Aynen öyle ağzımda tat kalmamış milletin işi gücü siyaset yarımız karanlık ona bakalım demiyorlarsa

En İyi Erkek Görüşü

• Kimler darbe sevici ve ellerini sıvazlıyor gördük. Bu ülkeyi sevmekten çok kendi fanatik anlayışlarının peşindeler. Sanki darbe ülkeyi iki günde 50 yıl ileri taşıyacak. Bir anlayış ancak bu kadar sığ, pervasız, adi olabilir.
    Bunu dışında polis de asker de (emir kulu olanlar. bu işi planlayıp kahpelik yapanlar değil) bu ülkenin evladı. Kimse onlara el kaldırmaya çalışacak kadar şerefsiz ve kahpe olmaz bu ülkede...

0|1
    0|0
    • Bu ülkeyi bölmek isteyenlere göz yumadan sen kimin ülkesini bölüyorsun hemşerim diyip bir olmalıyız ki kahpeler kazanmasın askerimizde polisimiz de bizimdir bizim kalacaktır görüşün için teşekkür ederim reis :)

• Hep bir olup hainleri de ezecek bir yok edeceğiz inşallah bir daha yaşanmaz böyle bir şey geçmiş olsun tüm Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının

• Amin inşallah...

Kızlar Ne Diyor 12

• Haklısın. Sonuna kadar vatanımız milletimiz, bırakalım artık birilerini hain ilan edip hainliğe itmekten.

3|2
    0|0
  • Bu ülke benim, bu polis benim, bu asker de benim. Elbette ki sahip çıkacağım.

4|2
    0|0
  • Sonunda birisi mantıklı bir paylaşım yapmış 😊 Tebrik ederim. Gün birlik olma Devletin yanında olma günüdür hangi parti olursa olsun

1|1
    0|0
  • Askeri seviyorum zaten

1|1
    0|0
  • bunun basindakiler cezasini ceksin hatta ve hatta iman gelsin ama bazi masum erlerimizle vatandaslarimiz.. insanin aklina gelmez halkimiz ve askeelerimizi bu halde karsi karsyagormek.. Allah bidaha basimiza vermesin

0|1
    0|0
  • yazik ama o cocuklari ne hale getirmis koyun surusu

1|1
    0|0
  • Askere ve polise sahip çıkmazsak daha da bok olur. Çoğu emir kulu üstten emir almadan nasıl yapsınlar? Merak ettiğim şey er ve erbaşlar ne olacak emir kulu hepsi..

0|1
    0|0
    • O başlarında emir verenler yakalanmış tek tek listesi yayınladı umarım emir verenler cezasını bulur

• Erleri linç eden boğazını kesen din adına sığının pislik cihatçı gerizekalılara ne demeli? Kubilay olayında kafa gezdirenlerin torunları bugün askerin kafasını kesiyor. Nasıl bir ülkedeyiz ya!

• Onlar katıksız güzel insan onların Allah belasını versin silah bırakan birine saldıranlar yavşktır tarih bunu unutmaz onlar müslüman olamaz onlar karaktersizdir

• Onlara bela okumak bile fazla iyi gelir.

0|1
    0|0
    • Bela okunamaz askere

• Ki ben asker yazmadim bilr

• askerlerin içindeki sahtekarlar aynı haberler çoğu askerinde teslim olduğunu söylemiş erlerde kandırılmış oraya getirilmiş komutanlar vs kişilerce onlar silahı bıraktılar

• Asla. Onlar bizim için canları pahasına çoğu şeyi yapıyorlar, çoğu hayallerinden, ailelerinden vazgeçiyor ve biz birkaç cahilin lafına uyup onlardan vazgeçeceğiz, onların kafasını keseceğiz, öyle mi? Askerimize bir şey olmasın, askerimiz çok yaşasın!

0|1
    0|0
  • Keske senin gibi durup bir dusunseler

0|1
    0|0
  • evetttt

1|1
    0|0
  • Erdogana sahip cikacaz

2|0
    7|12

Erkekler Ne Diyor 12

• Darbeyi yapanlar asker değil, vatan hainleridir.
    Fetö'nün p... ri

4|3
    1|1
  • Zalimlere fırsat vermesin yaratan

3|1
    0|0
  • Neden düşman olayım bende asker olmuycammı sanki

2|3
    0|0
    • Aynen bunun bilinciysen en helal olsun sana kardeşim

• aga piyasada dolanan çok sayıda klavye delikanlısı var. aynı durumda onların kafaları kesilseydi neler düşünürlerdi o anda? bu ülkede mal çok olunca yapacak bir şey kalmıyor tabi...

• Mal bu halk. Bu çöplerden bir halt olmaz anca körü körüne inansınlar. Böyle salak boş insanlar yüzünden ülke bu halde. İki üç fetöcüden bir olayı tüm askerlere mâl edenin sülalesi paspasımdır. Net

1|1
    0|0
  • Gece üstümüze Düşeni yaptık Çıktık Meydanlara

0|1
    0|0
    • En güzeli kanka hala kötüyüm burada bir şey olmadığı halde yinede korktum senin halini düşünemiyorum geçmiş olsun tekrardan hepimize

• millet tayyip gitcek diye seviniyo bile yazıklar olsun

2|1
    1|2
  • 1|1
    0|0
  • Askerlerimizi veya polisleri suclayan yoktur insallah vatan hainlerini uniforma ile görmeyin

2|1
    0|0
    • maalesef askerden nefret edenlerde var bu bakımdan üzüldüm umarım sayıları azdır

• Bu dünyanda cezalarını bulmazlae ahiretteki cekecegi cezaların haddi hesabı yok allah cehhenem atesinin en dibinde yaksın bu hainleri bu katilleri insallah

• Amin inşallah kardeşim

• Darbecileri sevmiyoruz tüm ülkece. Askerden ve polisten nefret etmiyoruz, seviyoruz.

1|0
    0|0
  • Askeriye halkın gözünde hiç edildi.
    Başkanlık geldi.
    Halka nefret kusması; askeriyeye karşı koyması gerektiği söylendi.
    Din alet edildi.
    Değer miydi? Yazik canım vatanıma...

0|1
    0|0
    • Kesinlikle değmez iki gün sonra bende asker olacağım askeri suçlayamam ama emir verenlerin en ağır cezayı çekmelerini istiyorum.

• Kim takar ki halkı.
      Halk zaten tapıyor.
      O kadar üzücü ki...
      Başkanlık da geldi; daimi yönetimdi arzuları, oldu o da malesef...

• şu an bunları konuşmak için erken hacı ya ne diyelim işimiz zor

• ordumuz ve polisimiz bas tacimizdir!

0|1
    0|0
  • Tsk nın tanklarla insanları ezip geçtiğini de bilin istedim.
    https://www.youtube.com/watch?v=brhyOq3g7Uk

3|2
    0|1
Yükleniyor...