İSTANBUL ANADOLU F-16 SESLERİ?

Şeref yoksunları jetleri çok alçaktan uçuyuyor ev sallanıyor resmen çok korkutucu. Deprem oldu sandım. Fakat mantıklı düşünürsek, ses bombaları ve yaptıkları yankının amacı korku salmak. Eğer gerçekten bir şey yapacak olsalardı, şu ana kadar yaparlardı. Camiiden sürekli ezan sesleri yükseliyor. İnsanları sokağa davet ediyorlar. Bir yere kadar ülkeyi savunmak amacında iyi. Fakat haberlerde de görüldüğü gibi bu insanlara zarar veriyor. Bomba var diye alışveriş merkezlerine bile gitmeyin diye uyardığınız halkı sokağa çıkmaya davet etmeyin. Adımı biz değil, siz atacaksınız. Elbet millet yanınızda olacak ama üstünüze düşeni yapması gereken asıl sizsiniz.
Atatürk Hava Limanında da büyük ihtimalle bir olay yaşanacak. İnsanları toplamayın. Toplamayın ki en büyük hasarı almayalım. Ama bilemiyorum tabii, Erdoğan oradayken cesaret edebilirler mi. Fakat eminim ki, eğer devam ederse Suriye'den farkımız kalmayacak.

2|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Senin taptığın erdoğan davet ediyo işte ne malsınız mk siz ya :D

2|0
    1|0
    • Ben AKP'li bile değilim. Ama yine de cesaret edebileceklerini düşünmüyorum. Çok sayıda destekleyeni var.

• Ya bırak neyi cesaret edemez sen bu ülkede ne askerler var biliyomusun zarar vermek istedikten sonra neler yaparlar okadar donanımlı insanlar var kimdir bu az kaldı sonu geliyo MUSTAFA KEMAL ATATÜRK sevgisiyle büyümüş askerler ondan asla korkmazlar kim k. öpek o

• Askerlerimizden ne zaman bahsettim ben? Fettah'ın adamları cesaret edemez diyorum. TSK halkına ateş açar mı sanıyorsun. Elbetteki Türk askerleri, bizim askerlerimiz bu ülkeyi koruyacak.

En İyi Kız Görüşü

• Askerin sivillere ateş açtığını bile duydum ne kadar doğru bilmiyorum, bizimde üstümüzden helikopterler geçti, konvoy 2 saat durulmadı sonra polis daha fazla karışıklık olmasın diye kestirdi, ezanlar hala devam ediyor...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Halkın sokağa inmesi, polis ve askerin birbirine sıkmasını önledi.

1|0
    0|0
  • Jet motor sesi alçaktan uçtuğu için şerefsizler !

1|0
    0|0
  • ilk defa böyle birşey yaşadım. sesi çok fenaymış. Bide patlama sesi geldi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...