Darbenin Gerçek Yüzü?

Şimdi bu askerler güya fetocuymuş. Fakat hala genelkurmay başkanı rehin. Şimdi ben bu tvde gösterilen hiçbirşeye inanmıyorum. Bence gerçekten bu gece tsk darbe yapacaktı. Genelkurmay başkanı darbe emri verdikten sonra erdoğanın adamları tarafından rehin alındı. Darbe emrini alan askerler sokağa çıktı falan daha sonra genelkurmay başkanı rehin alınınca emir gelmediğinden dolayı ortada kaldılar. O yüzden birşey yapamadılar. Koskoca genelkurmay başkanını kim rehin alıyor? Tayyip sokağa çıkın dedi ve tüm koyunlar sokağa atladı. Ya bu tayyip gece boyunca camiden sokağa çıkın çağrısının yapılmasını istemedi mi? Ya Allahın evini nasıl siyasete alet ediyor utanmadan? Camiler inanç için kurulan yerler değil mi? Allahın evinden nasıl o çağrılar yapılıyor? Herkes sokağa çıkıyor fakat kimse şu an genelkurmay başkanının nerede olduğunu bilmiyor hala bilinmiyor. O bildiriyi okuyan kadın silah zoruyla okudum diyor. Koskoca trt binasının içinde kamera yok mu? Oranın kamera kayıtlarını istiyorum ben buna inanmak için. Sokağa çıkan insan Allahu ekber diyor. Ne alaka allahu ekber. Tamam darbe kötü birşey Allah korusun darbeden fakat bu darbeyi bana kalırsa feto değil gerçekten tsk yapmaya çalıştı ve genelkurmayın rehin alınmasıyla kesildi ve top fetullaha atılıyor. Zaten iyi birşey olursa kendileri yapıyor sürekli ve kötü birşey oluras fetoyapmış oluyor. Kimse yanlış anlamasın ben ne fetocuyum ne tayyipçiyim. Fakat bugün olan şeyde fetonun parmağı yoktu bence. Sadece güzel bir hikaye kurguladılar ve bize yutturmaya çalışıyorlar. Fikirleriniz neler?

Güncellemeler:
Gezi zamanında tayyip eve gidin dedi de bugün ne değişti sokağa çıkın diyor?
Bu kadar uçak bu kadar tank 3 5 fetocu askerin elinde olamaz. Bunlar TSK nın emriyle kalkmıştır. Bunların çıkma izni olmadan kalkması imkansız. TSK darbe yapmaya çalıştı.

2|1
4|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen hafta fetö yı dağıttık etkisiz hale getirdik dedi bu gün fetö yaptı diyor. Ağustos ta ki YAŞ toplantısında kendisinden olmayan bütün paşaları paralel diye uzaklaştıracaklar. Darbe olunca Cumhurbaşkanı damadı tv de gülerek konuşma mı yapar la? Darbe oluyor ne GK Başkan'ı ne kuvvet komutanları hiç biri piyasa da yok. Darbe oluyor yandaş medyanın tamamı canlı yayın darbe veriyor, güzel bir plan. Tek çıkış başkanlık diyecekler yarın öbür gün

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tsk yapsaydı taş üstünde taş kalmazdı geri adim atacaklarını sanmıyorum ayrıca rütbesiz erlerin haberi yoktu ayrıca madem darbe idi bu f16 lar sarayi bombalayacagina neden masum halka bomba kurşun yağdırdı?

0|0
    0|0
  • Yuh diyorum baska da bisey diyemiyorum

0|0
    0|0
  • Aynen böyle düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yüzde 50 dogruluk payın var ama bütün ibreler fetodan yana cunku abd ye feto dosyaları gönderildi iade edilsin diye

0|0
    0|0
  • bu kadar saçmalamak için ne içtin? :D genel kurmay başkanı rehin değilmiş zaten. burada halen bombalama sesi var

0|0
    0|0
    • Genelkurmay başkanı rehin değildi de neredeydi peki? TRT spikeri bildiriyi silah zoruyla okuduğunu söyledi. Koskoca TRT binasında kamera yok mu silah zoru uygularken? Sadece laflar var ortada

• trt binasında kamera var tabi. tutupta askeri mi çekeceksin? elinde silah olan askeri. o asker de bırakacak çekmeni. gezi ile bunu karşılaştırman çok yanlış. gezi ile fetö yü aynı kefeye koyuyorsan

• Zaten kamerayı ellerine alıp çekmeyeceklerdi. Güvenlik kameralarından bahsediyorum. Binanın dışında binanın içinde illaki güvenlik kamerası vardır. Gezi bir halk hareketidir ve bugün hangi kanalı açarsanız açın halk kendini koruyor deniliyor. O gün de halk kendi istediğini yapıyordu. Bugün polisin yanında olunca, polise yavşayınca mı halkçı olundu? Üstelik gezi zamanında da halkın değerlerine önem verilseydi halka biber gazı sıkıp insanlar dövülmezdi. Eğer bir sorun varsa halk sokağa çıkar zaten. Devlete ters düşünce insanı öldürmekten beter eden devletten ne beklenir. O günde televizyonların nasıl bir bir kısıtlandığını biliyorsun üstelik

• İlk bir iki satır ağır saçmalamışsın okuyamadım

0|0
    0|0
  • Yüzde yüz haklısın. Askerin halka sıkmak istememesini tayyip kullandı ve etten duvar ördü

0|0
    0|0
  • Alakası yok 400 rütbeli kendini bir siyasi parti için değil kendileri için feda eder

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|0
    0|0
  • Güzel özetlemişsin ama koyunlar inanmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...