Askeri darbeyi de mi paralel! Yaptı yok artık siz ne diyorsunuz bu işe?

Paralel mi askeri darbe yaptı adamları o kadar tutukaldin terör örgütü diye bir tanem bicak bile yakalanmadigi kisilere nasıl terör örgütü diyebiliyorlar ya?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de cep telefon faturam da yüksek geldi, o da paralelin işi. Ben çok konuşmamıştım.

1|0
    0|0
    • Aynen kesin paralel yaptı o faturayı da :D

• Benimde interneti harcadılar heralde mobil veri bitmis falan :P

• Sen ne diyon, benim internetin üzerinde film indirip internetimi yavaşlattı bu paralel.
      Vatan haini paralel

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi oyun 😄😄

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Benim anlamadığım insanları neden kalkan olarak illa kurşunların önünde durun diyorlar ulan bir tane uçağı helıkopteri yok mu canlı izliyorum tbmm üstünde 25 dk helikopter tarafı. Nasıl vuramaz baska helikoptermi yok. Oyun içinde oyun anlamıyorum

1|0
    0|0
  • 1 gün önce Feto'nun iadesi istendi.
    Ve 1 gün sonra darbe yaşandı. Sence kim yaptı?
    Çok da düşünmeye gerek yok.

1|0
    0|0
    • Darbe sabaha karşı yapılır bu bir
      İkincisi darbe yapan kisiler bütün yöneticileri tek tek alırlar hiç mi darbe hakkında bilgin yok?
      Bütün yöneticiler önemli adamlar bir kenarda hiç birisi yaklanmamis kendiniz çalıp kendiniz oynuyosunuz bravo...

• Ya şaka gibisin yemin ediyorum yaa hiç darbe görmedin sen ben bak normal bir halktan biri olarak darbe yapsam böyle kötü olmaz he darbeyi yapanlar da askerin basindakilerse de böyle basit mi olur ha hiç mi dusunmuyosn?

• Kıt kafalı mısın?
      Yapsalardı darbe olurdu.
      Girişimde bulundular , başarısız oldular. Darbe olmadı işte, girişim oldu.
      Darbe falan yok, anla bunu.

• Tayyipin kendi yapti. Suçu paralele atıyor

1|0
    1|0
  • tiyatro

1|0
    0|0
  • O sadece laf, belli değil.

0|0
    0|0
    • Ne belli değil az önce canlı yayında konuştu Binali Yıldırım paralel örgüt yapıyor diye

• Hayir tabikide inanmadım adam yere taş düşse paralel diyor ya hiç alakası olmayanlara suç atıyor

• Aynen medyaya itibar etme sonucu göreceğiz zaten. Herkes kullanılmaya müsait bu ortamda.

• 9/11'i kim yaptıysa bu darbe girişimiyle halkı korkutup baskı altına almayı hedefleyenler yapmıştır.

0|0
    0|0
  • Ne salak adamlarsınız. Ben içlerinde kalmış biri olarak söylüyorum daha ilk gittiğimde bana renkli renk körlüğü kartları okuttular çorabı çıkarttırıp ayağımın altına baktılar. Askeriye ye git diye yalvarıyordular. Hepsi cemaatin şerefsizleri işte

0|0
    0|0
    • Kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz ne cemaati be adamlara o kadar baskın o kadar tutuklama bir tane suç unsuru yok.. şimdi de tankı mi almışlar mit yatiyo heralde :D

• Ne olmasını istiyorsun. Abi diyeceğim ki gerçekten başarsınlar bunu da gör oyun olmadığını neler olacağını gör diyeceğim ama ülke benim ülkem işte. Ve malesef senin gibi salaklarla aynı ülkede yaşıyorum

• Sen gör ya hiç mi darbe hakkında bilgin yok böyle bir darbe tarihte yok gorulmemis sizin gibi herşeyden bir haberler ancak yalan haber ve körü körüne bağlılıklari yüzünden böyle cahil kalmanız çok normal

• biri de çıkıp bu paralelcileri devlet kademelerine kim yerleştirdi demiyor; ellerine kpss, v. s. sınav sorularını önceden kim verdi? buna kim göz yumdu?

0|0
    0|0
  • He askere kompkoyu kuran feto simdide halka kurmustur

0|0
    0|0
  • Paralel dis gucler

0|0
    0|0
    • Yok be ne güçlüymüş şu paralel allah allah :D

Kızlar Ne Diyor 3

• 0|1
    0|0
  • Aynen feto

0|0
    0|0
    • İşine gücüne bak fetö ne alaka allah aşkına ya kapın çalınsa fetö çaldı diyeceniz artık bu seviyeye mi indiniz?

• Sen körsün heralde. Adam kendi gazetesinde escinselleri desteklemeye bile başladı. Yani bunun konuyla alakasi yok ama sen düşün

• Kendi gazetesimi onlara aylar onceden kayyum atandığından haberin yok heralde o gazetelerin kontrolu devlette az bir git gündemden haberin olsun

• Açıklama bu yönde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...